24 июня 2005   11:20   1297

Держдума РФ придумала, як дозволити Володимиру Путіну переобиратися на третій термін

Зараз згідно із законом про гарантії виборчих прав Президент, який достроково пішов у відставку, не має права балотуватися на дострокових виборах. Депутат від "Єдиної Росії" Олександр Москалець вніс поправку, яка дозволяє Президенту, що достроково пішов, виставити свою кандидатуру на повторних дострокових виборах, якщо вперше дострокові вибори були визнані недійсними.

Поправка Москаль ця була схвалена думським комітетом з конституційного законодавства. Голова комітету Володимир Плігін відмовився її коментувати, пославшись на необхідність її подальшого обговорення. Сам автор поправки від коментарів відмовився, повідомляє УНІАН, посилаясь на російську газету "Ведомости".

Представник уряду в Конституційному суді Михайло Барщевський вважає, що запропонована зміна закону "не зовсім відповідає духу Конституції", скільки дозволяє Президенту, що пішов, претендувати ще раз на владу без "перерви на правління іншої особи".

Проте, голова Центрвиборчкому Олександр Вешняков вважає, що депутати мають рацію, і "у разі провалу дострокових виборів правило двох термінів перестає діяти", але попереджає, що депутатам необхідно буде поправити і закон про вибори Президента.

Представники опозиції вважають, що депутати знайшли вдалий спосіб залишити Путіна у владі ще на чотири роки.

Лідер думської фракції "Родіна" Дмитро Рогозін упевнений, що поправка Москальця розроблена путінськім оточенням як один зі сценаріїв "третього терміну".
"І-Репортер"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...