9 июля 2004   15:19   1972

У краматорському суді відбулось судове засідання по позову заступника краматорського міського голови Станіслава Захарова до приватного підприємця Володимира Ткачова про захист честі і гідності.

Нагадаю, приводом для позову став виступ Ткачова в газеті "Привет", де сказано, що Захаров йому погрожував. За словами Станіслава Захарова у зв'язку з цією заявою, він може втратити свою посаду. Крім того звинуваченням у погрозах його іміджу чиновника нанесено шкоду. А цей імідж двічі за три останні роки підтверджувався перемогою в конкурсі "Людина року" в номінації "Чиновник року".

За словами Ткачова погрози в його адресу поступили ще в серпні 2003 року, однак до міліції він тоді не звернувся. 6 липня на засіданні суду Володимир Ткачов висунув клопотання щодо зміни місця судових засідань. За його словами, оскільки Станіслав Захаров є заступником краматорського міського голови, то немає певності в неупередженості судді краматорського суду. Згідно з цим Ткачов клопотав про перенесення розгляду справи в суд Слов'янська. Суд не задовольнив це клопотання.

Оскільки очікується виступ ще одного свідка по справі редактора газети "Привет" Віталія Виголова, слухання було перенесене на 13 липня.
"Русское радио - Краматорск"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: