6 июля 2005   14:06   1586

Микола Мельниченко завдає удар у відповідь

Наводимо заяву Миколи Мельниченка, а також нові сенсаційні транскрипти його записів, передані "Майдану". На записах, як стверджує Микола, голоси Кучми і Порошенка.

Тривалий час я свідомо утримувався від оприлюднення записів, де фігурантами розмов з Кучмою виступають деякі члени команди Віктора Ющенка. Я робив це не тільки тому, що це могло завадити поваленню бандитського режиму Кучми, але в першу чергу з етічних міркувань. Я мав надію, що Віктор Ющенко зможе самостійно вичистити своє оточення від бруду; і вважав, що оприлюднення брудних розмов його "друзів" завдасть новому українському президенту зайвої болі. Однак, зараз я особисто переконався в тому, що ці мої сподівання були марні.

Як я заявляв раніше, частина оточення Ющенка нічим не відрізняється від тих, хто оточював Кучму. Тим більше, що і тоді вони були членами режиму Кучми, але виконували в ньому другорядні ролі. Вони не соромилися присягатись на вічну вірність Кучмі, знаючи про те, хто він такий. І сьогодні вони віддані своїм зобов’язанням Кучмі. Що б вони брехливо не казали публічно, насправді вони роблять все можливе, щоб Кучма та члени його банди не відповідали за скоєні ними злочини.

Нажаль, В.А Ющенко не усвідомлює реальної небезпеки для себе і для України. Ця небезпека йде від тих, хто використовує його президентську владу та манипулює Президентом і його повноваженнями у власних корисливих цілях. Ще декілька років тому я публічно заявляв, що я володію неспростовними фактами, що показують справжні обличчя тих, кому Віктор Ющенко беззастережно довіряє. Саме вони не допустили моєї з О.Єльяшкевичем запланованої зустрічі з В.Ющенком в Вашингтоні через побоювання того, що Президет зрозуміє, хто вони є насправді. Нажаль, процеси, які йдуть в Україні сьогодні, змушують мене публічно розповідати В.А.Ющенку гірку правду про тих, хто:

1. Штовхає В.Ющенка в обійми бандитів.
2. Успішно відновлює та розвиває корупційні схеми, використовуючи владні повноваження як надзвичайно еффективний інструмент розвитку власного бізнесу.
3. Тісно співпрацюючи з міжнародною групою Березовського, намагаються перетворити Україну в райське місце для великих аферистів та шахраїв.
4. Приймають участь у фальсифікації резонансних кримінальних справ, та використовуть силові структури як інструмент рекету для власної наживи.
І т.д. і т.п.

Особливе місце серед такого оточення займає П.Порошенко – кум Віктора Ющенка.

Сьогодні я надаю фрагмент розмови між Порошенком та Кучмою, яка відбулась пять років тому. В той самий час Порошенко був Народним депутатом України і за допомогою брудних методів Кучми- Азарова створив собі депутатську фракцію “Солідарність” у Варховній Раді України. В той час також ішла виборча кампанія у Вінниці, де П.Порошенко за допомогою адміністративного ресурса, у тому числі силових структур, ставив на місце мера свою людину. Доречі, у цій кампанії Порошенку допомогав Г.Гонгадзе, який навіть і не здогадувався про те, що Порошенко працює на Кучму. Його, як і сьогодні український народ, Порошенко вводив в оману, розповідаючи про демократичні цінності. Сьогодні я оприлюднюю фрагменти розмови Кучми з Порошенком, де вони обговорювали В.Ющенка та його дружину, особисті стосунки між Ющенком та Тимошенко, майбутню долю Тимошенко та долю її парламентської фракції “Батьківщина”.

Багато людей пам’ятають, як у самий розпал діяльності уряду Віктора Ющенка, олігархічні ЗМІ розгорнули “полювання” на його дружину.

Тезис про ”американську шпигунку” поширювався за безпосередньою вказівкою Леоніда Кучми. П.Порошенко у розмові з Кучмою не тільки погодився, що Катерина Ющенко є “агентом ЦРУ”, але і погодився з тим, що саме ця обставина, “а не кохання”, стала головною причиною шлюбу Ющенка з Катериною Чумаченко. Більш того, Порошенко погодився з утвердженням Кучми про те, що Ющенко “ходить на ліво”, та що у нього “особливі” стосунки з Юлією Тимошенко.

Юлю Тимошенко Порошенко назвав "дурою" та виклав своє справжнє відношення до нинішнього Прем’єр-міністра України. Петро Порошенко заявив, що потрібно заставити Ющенко, щоб він “здав” Тимошенко: тобто, щоб Ющенко сам виступив з ініціативою про звільнення Тимошенко. В той же час Порошенко розяснив Кучмі, яку важливу функцію по розвалу фракції Тимошенко він буде виконувати у Верховній Раді. Особливе значення слова Порошенка щодо В. Ющенка, його дружини та Юлії Тимошенко набувають і в звязку з тим, що і Віктор і Катерина Ющенко ( яка на той час була вагітною) є для Петра Порошенка близькими людьми. Знаючи про це, я стверджую , що П. Порошенко є аморальною людиною, і що його публічне обличчя не відповідає справжній суті цієї людини.

П.Порошенко відверто заявляє Кучмі: “Я член вашої команди. Буду виконувати любий ваш наказ!... Я раз в житті зробив вибір і тут ніяких не буде змін.”

Саме тому Порошенко неоднаразово допомагав Кучмі та членам його банди уникати відповідальності за скоєні ними злочини. Петро Порошенко жодного разу не голосував за імпічмент Кучми. Він виводив під час голосування за імпічмент Кучми членів своєї фракції і депутатів з інших фракцій із сесійного залу Верховної Ради в березні 2002 року, коли на трибуні три дні стояв О.Єльяшкевич, який ледь вижив після організованого Кучмою, Деркачем та Суркисом замаху на його життя.

Зараз Петро Порошенко активно співпрацює з міжнародною групою Березовського по відведенню Кучми та членів його банди від карної відповідальності за скоєні ними злочини.

Під час виборчої кампанії Віктор Ющенко неодноразово наголошував, що до влади мають прийти нові люди, які би відповідали «принципу трьох П.: професіоналізм, патріотизм, порядність». Я переконаний, що перебування аморальної людини Петра Порошенка на посаді Секретаря Ради Національної Безпеки та Оборони є небезпечним для України.

Я сподіваюсь, що це моє звернення підштовхне Ющенка, Тимошенка, Мороза та всіх порядних державних діячів до відповідних, в тому числі юридичних, кроків, які б зробили неможливим узурпацію влади в Україні окремими аморальними політиками.

Прошу представників відповідних фракцій проінформувати своїх колег про зміст мого звернення.

6.07.2005р. Микола Мельниченко

______________________________________________

Микола Мельниченко: Нові плівки про Кучму, Порошенка, Ющенка, Тимошенко, і про любов

7.06.2000 р Кучма - Порошенко

Порошенко:... Я - член Вашої команди! Буду виконувати любий Ваш наказ! Там де Ви скажете!

Кучма: Ну це зрозуміло.

Порошенко: Я раз в житті зробив вибір і тут ніяких не буде змін! Але я вважаю, що на сьогоднішній день в Парламенті теж буде непроста ситуація. Особливо якщо зараз з Юлею, відняти. Буде розсипатись Батьківщина. То треба підібрати цих всіх, тому що вона йде.

Кучма: Ну з Юлі то кінець-кінцем кінець прийде. Вона ж виступає, так сказать, у. Наші не дають інформацію, но «Файненшл Таймс» дав . Вона йде в справі Лазаренка в Сполучених Штатах Америки.

Порошенко: Я підійшов до Ющенка, на цьому прийомі з Клінтоном, бачу що він такий розчарований. Каже: “Як ми будемо виходити?”. Кажу: ”Мовчи! Слухай, ну чого ти прив’язався до цієї дури?! Здай її і ми сформуємо нормальну команду! Ну не можна ж так робити”.

Кучма: Вона ж. Питання в тому, що не він керує, а вона керує – їм! Вона як тряпку його. І шо які там ці самі ?

Порошенко: Фінансових там не має. Нібито через дружину, нібито то там ще через щось.

Кучма: Да я ... Шо він наліво не їздить? Чи шо? Я ж знаю, що він тікає часто, бл#дь, і куди він їзде, йоб твою. Я ж, я ж знаю. Дружина! Що там любов чи що?! Ну те, що вона американка бл#дь і держдеп, вона ж із ЦРУ!

Порошенко: Канешно.

Кучма: Всі знають, господи. І він же знає звідкіля вона.

Порошенко: Ну на сьогоднішній день важко передбачити, але я вважаю, що зараз буде невчасно якісь зміни робити. Нада заставить щоб він її здав, та й все........

Кучма: Ну я ж вчора сказав, це питання Прем’єр-міністра. Він згідно з Конституції повинен. Так що я цього доведу до кінця. Ми сьогодні, ми за 5 місяців використали вже з нашого резерву газа 31 мільярд, а сім і п’ять взяли додатково, на 600 мільйонів доларів, по 80 доларів йому платили бл#дь, завдячуючи Юлі, глядь, і осталось до кінця року 19 мільярдів

Порошенко: Нє ну так не можна! Треба зміни робити. Але Суркіса і Волкова … теж не можна, треба щоб державні інтереси пройшли. А то тут одні олігархи, інші олігархи а потом. Я в енергетичному бізнесі ніколи не був, але …

Кучма: Ну приватизації то обленерго.

Порошенко: Робить Суркіс.

Кучма: Да! Ну я ж не хочу счас займатись приватизацією, бо немає іноземного інвестора.

Порошенко: Абсолютно вірне рішення.

Кучма: Знов Суркіс купив?

Порошенко: Знову купить....

Кучма: Але ми і більшість розвалимо к чортової матері, бо весь час же загострюється. Значить Юля ж розкручує, так сказать, олігархів, бл#дь, а сама то Господі! Вона тільки за 96-97, тільки в Кіпр перевела 350 мільйонів доларів, із Енергетичних Систем.

Порошенко: Леонід Данилович! Якби зараз пройтись по депутатах яким чином…….

Кучма: За 2 роки

Порошенко: Якби зараз закрутити по депутатах щоб вони .зрозуміли, що варто звідти повиходити.

Кучма: З Батьківщини?

Порошенко: З Батьківщини, то це б суттєво стабілізувало ситуацію в більшості. І будь які її кроки уже б нічого не змогли зробити в парламенті, загрози б для більшості вже не було. …І стойких би там лишилося мало.

Кучма: Ну поки ми її, як кажемо, не чіпаємо бо...

Порошенко: Да, да і в такому випадку загрози для більшості не було б. Я це ще тримаю конфіденційно, але до мене вже підходили з Юлиної фракції. Обговорювати так би мовити умови переходу.

Кучма: Ну поки вона тримається. Але ж ми перекриємо їй всі канали

Порошенко: Нада переговорить з Азаровим. Дійсно, щоб ті бізнесмени які сьогодні її фінансують трохи, щоб вийшли звідти. Щоб їм дали зрозуміти що...

Кучма(Перебиває): Які знаходяться в Батьківщині?

Порошенко: В Батьківщині.

Кучма: Ну а хто там?

Порошенко: Ну є там і Сафронов…є там і Ременюк … Вони вирішують всі свої проблеми через Юлю. Ну хай Азаров...

Кучма: Ну, ми їм наступимо на яйця! Ми ж нікого ще не чіпали.

Порошенко: Це ж не для того, щоб людям погано зробити. А щоб більшість підреалізувати. Тому що вона зробить черговий якийсь..

Кучма: Ні! Так ти можеш сказати (не посилаючись на президента): “ Хлопці! Ви ж розумієте, що далі влада так дивитися не буде! Ми ж вас прижмемо так, що от вас останеться одне мокре місце! І все”.

Порошенко: Все це зрозуміло.

7.06.2000 Кучма-Порошенко-Бевз

К: Я з тобою порадиться хочу. Що там за ситуація у Вінниці? Щоб не опинились ми у розбитого корита, бля.

П: Та там як і у Запоріжжі.

К. Запоріжжі. Ціна губернаторові, бл#дь, Запоріжжя.

П: Я думаю, що якщо губернатор не може провести мера, то гріш ціна такому губернатору. Я тільки вчора повернувся з Вінниці, два дні там працював. Ну там щиро, відверто кажучи, то місяць тому ситуація була тривожна. Іванов погодив кандидатуру, яка фактично на той час …

К: (перебиває) Не мала шансів да?

П: Не мала! Ну не дуже підтримку з боку більшості громадськості. Тільки мені Іванов сказав, що він з вами кандидатуру погодив і погодив щоб я включився в цей процес. По перше я виділив фінансування, по друге я прислав...з Києва., на сьогоднішній день ми провели…., провели останнє соціологічне опитування на 3 червня, він на першому місці. Це вже виконано... Паховський.

К: Як його прізвище?

П: Паховський.

К: Паховський

П: Він заступник голови облдержадміністрації.

К: Якими питаннями він займається?

П: Він займався промисловістю, до цього працював головою фонду , обласного фонду відділення держмайна.

К: Угу.

П: Які проблеми можуть ускладнити цю ситуацію?

Знов таки тут нема ні друзів нічого, тому, що ми повинні перемагати.

Перше - правоохоронні органи мають певні стосунки з другим кандидатом, який має другий рейтинг, а весь час йшов на першому місці, його прізвище Коробкін, він місцевий бізнесмен, має давні, дуже плотні стосунки з начальником УВС області Бевзем Валерієм, і Бевз його так би мовити..

К: Слухай це ж новий там начальник УВС. Ми ж Бевза забрали із Чернігівської області і перекинули на цю.

П: На Вінницю. Він, Бевз, має стосунки з цим Коробкіним, новий начальник управління внутрішніх справ. Він, Бевз, же вінничанин він звідси виріс.

К: Да! Ну йому зробили, так-сказать, добру послугу, хай ...

П: Да і я, по суті я його розумію, він не помагає йому, але оскільки він його давно знає , то він так би мовити..., і цей бізнесмен був впевнений в своїй перемозі, витратив гроші, і не погоджувався іти на те, щоб знімати свою кандидатуру, хоча за шо його було там брати було більше ніж достатньо.

Більше того була певна домовленість з керівником податкової адміністрації області, щоб його не трогать.

Но, маємо те, що маємо і в цих умовах я двічі говорив з губернатором, щоб теж переговорив з правоохоронними органами. Я розумію коли ми з червоними боремось, але коли ми наші голоси розпорошуємо і даємо підстави щоб пройшов червоний то це недоцільно. Двічі збирав, останній раз збирали на тому тижні, але таких серйозних зрушень в цьому напрямку не відбулось. Але, робота продовжується .

К: А що за бізнесмен? Чим він займається?

П: Нічим серйозним. В нього і ресторанний бізнес, місцевий такий шо ...від міської влади...

К: А цей Коробкін да?

П: А цей Коробкін да. Но, ми вчора провели три потужні акції, …вчора я туди виділив чотири машини, виділив туди гроші, ми провели там телевізійні акції. Нібито, нібито все повинно бути гаразд. Якщо не буде провокацій збоку Дворкіса…

К: Я счас Бевза за яйця, бл#дь, візьму скажу, бл#дь, якщо програєш...

.

.

П: І по виборам у Вінниці Леонід Данилович я теж повинен проінформувати. Сьогодні там Мороз. На п’ятницю - суботу туда їде Симоненко і в ту неділю був Матвієнко. Вони всі підтримують лівого кандидата (Назарчука?)

К:А хто він такий? А ! Це бувший цей самий.

П: Це колишній голова Облради… з ним можна працювати, … там проти ... вже порушили кримінальну справу. Я з ним зустрічався і кажу: Іван іди заступником голови ... і все. Він би пішов, але оцей тиск Мороза-Симоненка на нього вони його як прапор висунули...

.

.

К: З’єднайте мене з начальником міліції, начальником УВД Вінницької області Бевзом.

Секретар: Добре. Єсть.

К: Тільки не з Київським а з Вінницьким, бл#дь. Я йому сам скажу.

П: Я думаю якщо він скаже то все буде нормально.

К: А куди він дінеться. Слухай я його спас з Чернівців, бл#дь… Треба було вигонять його з міліції, я його в Чернігівську отправив, а тепер на підвищення…

К: (по телефону з Бевзом) Слухай? А чого в тебе розбіжності з Івановим по кандидатурі на пост мера, а? Не віриш? Тому я тебе прошу, так сказать, ви повинні бути так сказать в одній команді. І ваше завдання провести ту кандидатуру яка буде співпрацювати з обласною адміністрацією, а не буде в цьому самому бл#дь в опозиції бл#дь. Да, да. (Сміється) Мені сказали що Бевз став Коробкіна підтримувати, там. Да! Вот правильно! Я тебе на батьківщину повертав не для того щоб ти там чиюсь політику проводив. А ти політику Президента повинен проводити. Да чи ні?
"Майдан"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: