15 июля 2004   09:18   4159

Новий перелік назв вулиць, провулків та площ державною мовою м.Краматорська

З метою впорядкування назв вулиць і провулків державною мовою та на підставі висновків відповідної комісії при виконкомі, Краматорська міська рада затвердила новий перелік назв вулиць, провулків та площ державною мовою, повiдомляє "Русское радио - Краматорск".

У порівнянні з попереднім переліком від 2001 року виявилось, що назв краматорських вулиць менше на 30. Так, зі старого реєстру щезли назви 59 вулиць, яких давно в Краматорську не існує. Однак в новому реєстрі з'явились назви 37 вулиць і провулків, які раніше не були внесені до реєстру.

В назвах 21 вулиці змінено переклади на державну мову. Наприклад, раніше перекладена вулиця Червоної Гармати, тепер звучатиме як Червоної Пушки, а Джерельна як Родникова.

П'ять колишніх вулиць насправді виявились провулками, а три провулки навпаки тепер названі вулицями. Крім того, були виправлені помилки в назвах деяких краматорських вулиць. Наприклад, у назві вулиці на честь знаменитої льотчиці-штурмана Марини Раскової раніше помилково стояло ім'я Марiя.

Скачати новий перелік назв вулиць, провулків та площ державною мовою (0,82Mb).
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: