25 августа 2005   19:33   1515

Богатырева организует против себя спецоперацию

Днями одна моя знайома дуже здивувалася: їй запропонували заробити 50 доларів, подавши в суд на … Раїсу Богатирьову.

В умови контракту входить обов‘язковий програш процесу.

На резонне зауваження знайомої, навіщо їй зайвий головний біль із судовими процесами за якихось півсотні зелених, пролунала відповідь:

– Та тобі ж навіть у суд ходити не треба буде! Текст позову вже складений, перепишеш і один раз сходиш віднесеш. А далі – вже не твої проблеми: Раїса Василівна все одно спокійно всі ці суди повиграє.

Одним судом, як з‘ясувалося, справа не обмежується. Позовів, за задумом організаторів, має бути багато, і навіть із різних міст. І найцікавіше навіть не те, що організовує цю акцію проти себе сама Богатирьова, а те, що всі позови – за сепаратизм!

Звучало це якось надто фантастично, але цілком реальні пропоновані гроші не залишали ніяких сумнівів – харизматична регіоналка справді проводить унікальну операцію. Схема, як пояснили моїй знайомій, дуже проста й ефективна: тексти позовів складені таким чином, що виграти їх випадковим «борцям із сепаратизмом» неможливо. Але навколо суду проводиться яскрава піар-кампанія, і Богатирьова, одна з персонажів сепаратистського дійства в Сєвєродонецьку, виходить із ситуації з високо піднятою головою і чисто відмитою репутацією. А якщо ще й врахувати, що за одне й те саме двічі не судять, то здобутки Раїси Василівни в разі успішної реалізації проекту виходять за межі звичайного піару. На користь депутатки, в разі якщо прокуратура візьметься за сєвєродонецьку справу серйозно, буде рішення українського суду, що визнає її невинною в зазіханні на державний суверенітет України.

Пропозиція моїй знайомій надійшла від працівників такої собі юридичної фірми «Де Юре», яка й курує весь процес судового самопобиття Богатирьової. І-Репортер вирішив дізнатися, що ж це за така фірма. Пошук у «Яндексі» переважно видавав адреси сайтів пошуку роботи та каталоги-довідники, але довге блукання сторінками результатів таки дало свої плоди. У публікації «Великі пустощі «маленьких» кандидатів», надрукованої на сайті «Майдан» 23 вересня минулого року, компанія згадується в контексті гарячих виборів-2004. Саме ця «правнича» фірма, як стверджувалось у статті, організовувала від штабу Януковича фальсифікацію підписних листів технологічних кандидатів – козаків-базилюків. Цитуємо:

Для виконання справи була найнята юридична фірма "Де-Юре" (офіс цієї "правничої" фірми знаходиться за адресою вул. Шовковична, 3). До неї представниками штабу Януковича було передано копії підписних листів за В. Януковича, а також бази даних різноманітних державних органів (зокрема,

Державної автомобільної інспекції, регіональних відділень Пенсійного фонду України, тощо), які містять персональні дані громадян України, включно із адресою реєстрації, датою народження та номером паспорта.

Саме до офісу цієї фірми кандидати в президенти Базилюк, Збітнєв та інші "претенденти" на вищу посаду у державі, а також їхні довірені особи навідувалися для контролю процесу виготовлення фальшивих підписів. Саме звідси довірені особи кандидатів (а пан Базилюк навіть персонально) забирали готові папки із підробленими підписними листами.

Тож, як бачимо, при виборі виконавців мудрагелі зі штабу «регіонів» винаходити велосипед не стали – контора перевірена, з фальшивими документами працювати вміє, має дотичність до юриспруденції та язиком у разі чого особливо плескати не стане. З останнім, щоправда, дещо не розрахували – працівники виявилися надто балакучими, коли «вербували» адептів оплачуваного сутяжництва.

Що ж, винахідливості Раїси Василівни та її оточення, які воскресили незабутню гоголівську унтер-офіцерську вдову, можна лише позаздрити – план простий та елегантний, хоч і виглядає дещо по-дитячому. Але незрозуміло, навіщо їм знадобилося багато позовів – цілком вистачило б і одного (та й ці для зручності теж, напевно, буде зведено в одне судочинство). Тим паче, що тоді ризик витоку інформації значно зменшився б…
"Остров"
Комментарии читателей
  • Украина Fallen Angel... 2 сентября 2005   14:55

    чёрный PR против Р.Б... с такими же успехами я могу пойти в суд и СМИ с заявлением против нашего премьера..

Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Loading...