2 сентября 2005   14:56   1331

Президент України доручив Генпрокурору і Міністру юстиції в триденний термін забезпечити законну передачу державного пакета акцій НЗФ до Фонду держмайна

Президент України доручив Генеральному Прокурору і Міністру юстиції в триденний термін забезпечити законну передачу державного пакета акцій Нікопольського феросплавного заводу до Фонду державного майна України.

Про це повідомляє "Офіційне інтернет-представництво Президента України".

Таке доручення Віктор Ющенко підписав 2 вересня «у зв'язку із загостренням ситуації навколо ВАТ НЗФ, що пов'язано з суперечливими рішеннями судів і долученням до процесу політичних діячів, які підбурюють людей до протиправних дій».

Глава держави доручив Голові Фонду державного майна в умовах публічності та прозорості забезпечити проведення зборів акціонерів ВАТ НЗФ у строки, передбачені законодавством України.

Окрім цього, Віктор Ющенко доручив Міністру промислової політики України, головам Дніпропетровської облдержадміністрації та ФДМ визначитися та запропонувати на загальних зборах узгоджені кандидатури голови правління, членів інших керівних органів ВАТ НЗФ.

Також Президент доручив Голові ФДМ, президентові НТКУ і Міністру промислової політики України забезпечити для ЗМІ можливість висвітлення всіх етапів процесу врегулювання конфлікту.

Міністра внутрішніх справ України Віктор Ющенко зобов’язав не допустити силового протистояння та забезпечити охорону громадського правопорядку на території і навколо підприємства.

Президент України також звернув увагу Кабінету Міністрів України на неналежне обстоювання інтересів держави та недопустимість використання державних інституцій в інтересах приватних структур.
"Kramatorsk.info"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...