5 сентября 2005   16:28   1266

У Слов"янську відкривають меморіальну дошку Ігорю Александрову

Меморіальну дошку на честь вбитого журналіста, керівника ТРК «ТОР» Ігоря Александрова встановлять завтра, 6 вересня, о 12:00 на будівлі його телекомпанії, що знаходиться на вулиці Жовтневої революції, 11, міста Слов’янська Донецької області.

Про це Інституту масової інформації повідомила вдова журналіста Людмила Александрова.

За її словами, встановлення меморіальної дошки її чоловікові буде проходити в рамках святкування Дня міста Слов’янська.

Також вдова повідомила, що відповідне рішення щодо вшанування пам’яті Ігоря Александрова Слов»янська міськрада ухвалила ще два роки тому, але його виконання відкладалася, скоріше за все, через неналежне фінансування.

На відкритті меморіальної дошки будуть присутні представники місцевої влади та родина Ігоря Александрова. Про те, кого ще з почесних гостей запрошено на цей захід, вдові журналіста невідомо.

Крім того, Людмила Александрова зазначила, що її родина наразі не отримує жодної іншої допомоги від місцевої або центральної української влади.

Також вона повідомила, що 12 вересня цього року продовжаться судові засідання Луганського апеляційного суду щодо розгляду справи про вбивство Ігоря Александрова. Наразі суд досліджує матеріали 66 томів досудового слідства цієї справи. На цей момент допитані практично всі свідки. Далі ще мають відбутися суперечки сторін, після чого суд може розпочинати виносити вирок. Але, як зазначила Людмила Александрова, наразі їй не відомо, коли приблизно це може статися.

Нагадаємо, у справі вбивства журналіста Ігоря Александрова обвинувачується 5 осіб, членів організованого злочинного угрупування, серед яких відомі у Донецькому регіоні кримінальні авторитети брати Олександр і Дмитро Рибаки.

Ігор Александров помер 7 липня 2001 року після нападу на нього невідомих коло будівлі очолюваної ним слов’янської телекомпанії ТОР.
"ІМІ"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...