8 сентября 2005   15:15   1349

Віктор Ющенко провів телефонні розмови з Президентами Росії й Польщі

Президент України Віктор Ющенко провів телефонні розмови з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і Президентом Республіки Польща Олександром Кваснєвським.

Співрозмовники обговорили політичну ситуацію у своїх країнах, зокрема, Віктор Ющенко розповів колегам про мотиви сьогоднішньої відставки Уряду. Сторони заявили, що відставка Уряду є внутрішнім питанням країни і зазначили, що розуміють мотивацію Президента, який, як Глава держави, відповідає за стабільність у країні й ефективну роботу всіх гілок влади. Співрозмовники підкреслили, що двосторонні стосунки між країнами залишаються незмінними, дружніми і стратегічними.

Зокрема, Володимир Путін підкреслив, що розглядає політичну ситуацію в Україні як зрозумілий процес формування ефективної співпраці між гілками влади і досягнення загальних цілей для оптимізації ситуації в Україні. Президенти України й Росії обговорили регламент роботи комісії «Ющенко – Путін», а також ряд документів, які мають бути прийняті найближчим часом. Також сторони обговорили візит Володимира Путіна, який відбудеться в Україну восени цього року.
"Офіційне інтернет-представництво Президента України"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: