16 сентября 2005   10:00   1384

Віктор Ющенко виступив на 60-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку

Президент України Віктор Ющенко виступив на 60-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку.

Gро це повідомляє "Офіційне інтернет-представництво Президента України".

У своїй промові Віктор Ющенко наголосив на прагненні України захищати демократичні цінності в усьому світі. «Ми ще раз підтверджуємо свою відданість цілям міжнародного розвитку, визначеним у Декларації тисячоліття, і готові сприяти їх досягненню», – сказав глава Української держави. Він підкреслив, що Україна рішуче захищатиме демократичні цінності і вітає ініціативу створення Ради з прав людини та закликає якнайшвидше реалізувати її.

Президент зауважив, що сьогоднішній світ «пропонує виклики, яким жодна нація не зможе протистояти самотужки». «Тільки співпраця вільних народів дасть людству сили відвести старі і нові загрози», – підкреслив Віктор Ющенко. За його словами, «українська нація відчуває себе частиною демократичного світу, рівною серед рівних у світовій спільноті народів».

Президент у своїй промові також згадав про внесок України в перемогу над нацизмом, що дало їй «почесне право стати одним із засновників Організації Об’єднаних Націй».

Також Віктор Ющенко торкнувся теми Голодомору 1932-33 років на Україні. Президент наголосив на тому, що «світ повинен дізнатися правду про всі злочини проти людства». «Вірю – байдужість більше ніколи не заохочуватиме злочинців», – підкреслив глава Української держави.
"Kramatorsk.info"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: