18 августа 2010   10:00   1277

„Карпати” оскаржать рішення ФФУ щодо договірного матчу з „Металістом” в Лозанні

ФК „Карпати” (Львів) збирається оскаржити рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України щодо договірного матчу з ФК „Металіст” (Харків) в Спортивному Арбітражному Суді в Лозанні, — повідомили у ФК „Карпати”.

ФК «Карпати» висловив категоричну незгоду зі змістом Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України. На думку керівництва клубу, санкції щодо ФК «Карпати», зазначені у рішенні КДК, позбавлені здорового глузду і принципів справедливості.

ФК «Карпати» заявив, що звернеться до Апеляційного комітету, а потім львівський клуб готуватиме звернення до Спортивного Арбітражного Суду в Лозанні.

„ФК «Карпати» запевняє уболівальників у тому, що доведе справу до логічного завершення, наслідком чого стане очищення українського футболу від корупції та її носіїв на чолі з Президентом ФФУ Григорієм Суркісом”, — зазначено у заяві клубу.

Нагадаємо, що згідно з рішенням КДК ФФУ „Карпати” і „Металіст” оштрафували і позбавили дев’яти очок, відсторонено від футболу керівництво клубів, зокрема почесного президента ФК „Карпати” Петра Димінського на один рік тощо.

На початку цього року „Карпати” заявили про підкуп своїх гравців з боку представників „Металіста”. Йшлось про матч 17 квітня 2008 року, в якому харків’яни перемогли з рахунком 4:0.
"Остров"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...