25 августа 2010   13:25   1333

Тимошенко требует всеобщих выборов в Киеве

Пресс-служба БЮТ распространила следующее заявление Юлии Тимошенко:

31 жовтня в Києві мають відбутися одночасні вибори міського голови, міської та районних рад

Заява Юлії Тимошенко

У Києві останніми тижнями відбулася неконституційна «зміна влади». В коаліції Блоку Черновецького та Партії регіонів, яка править містом з 2006 року, старші та молодші партнери помінялися місцями, а фінансові потоки змінили напрямок.

Звичайно, столиця потребує кардинальних кадрових змін. Але кияни і лише кияни повинні вирішувати, кому доручити управління містом. Принципова позиція БЮТ: 31 жовтня в Києві мають відбутися одночасні вибори міського голови, міської та районних рад.

Саме тому Блок Юлії Тимошенко виступає категорично проти ліквідації районних рад в місті Києві. На раді Блоку в столиці було ухвалене рішення, що фракція БЮТ не братиме участі у позачерговій сесії Київради, до того ж скликаній з порушенням регламенту.

Згідно чинного законодавства, главою райдержадміністрації може бути лише голова райради. Партія регіонів впевнена, що програє місцеві вибори в Києві, і Янукович не зможе призначити «людей з Макіївки». Відтак, свою проблему він вирішує шляхом позбавлення киян права обирати собі владу. Спочатку без виборів поміняли владу в місті, тепер так само без виборців мінятимуть владу в районах.

Виходячи з інтересів киян, БЮТ вирішив не йти на сьогоднішню сесію і не брати участі в руйнуванні демократії та місцевого самоврядування.

Кожний депутат з фракції БЮТ, який відступить від цієї позиції, зрадить киян та власну політичну силу - за порушення фундаментальних прав та свобод громадян буде негайно виключений із партії «Батьківщина», з фракції БЮТ та через застосування імперативного мандату позбавлений депутатського статусу.
"Обком"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.