16 августа 2004   22:14   1651

Сміття, зібране у Слов'янську, поки ніде переробляти

За словами заступника начальника слов'янського управління комунгоспу Сергія Шабрикіна, комунальні служби міста вже почали вивозити наповнені контейнери для роздільного збору сміття.

За три місяці виявилися наповненими 27 зі 100 контейнерів. В цілому ж Сергій Шабрикін вважає, що експеримент з роздільного збору сміття досить непогані результати.

За словами Сергія Шабрикіна значно ускладнює роботу відсутність спеціалізованої машини-пресу. Через це комунальні служби мають використовувати для розвантаження контейнерів кран та вантажівку. Це робить процес вивезення дорогим, оскільки пластикові пляшки дуже легкі і за один рейс вантажівка перевозить їх не більше 80 кілограмів. За словами Сергія Шабрикіна представники проекту ТАСІС запевни-ли, що спеціалізована машина має прибути до Слов'янська до 20 серпня. Однак, краматорський сміттєпереробний завод поки що не готовий приймати сировину зі Слов"янська. Тому вона складується на території слов'янського КТП.

За словами Сергія Шабрикина поки що це не завдає складнощів, але якщо за місяць завод не почне працювати складувати вторинну сировину вже буде нікуди.
"Русское радио - Краматорск"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: