Форум Краматорська

  • 20 Липня 2024, 13:54:22
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Аллергия

Сторінок: [1] 2 3 ... 9
1
Привіт, земляки)

В рамках Студій живої історії (освітньої програми громадської організації "Інша освіта") є можливість реалізувати історичний проект, присвячений періоду зима-літо 2014 року

Це не класичний грант з зарплатою і плюшками  :D а освітня ініціатива, мета котрої - сприяти тому, щоб осмислювалися процеси, котрі відбуваються в Україні саме на місцевому локальному рівні.

Чому я власне вирішила зайнятися саме цією темою? Все дуже просто. Пройшло лише 5 років, але память про 2014 поступово стирається, частина відео та світлин вже видалена з інтернетного павутиння, згадуються якісь найбільш яскраві події, а оте все...страшне-повсякденне, про яке хочеться сказати в стилі 8 травня - "ніколи знову" замилюється, втрачає чіткість.

Отже, як я собі це бачу?

1. Максимально зібрати відео, світлини, свідоцтва очевидців, документи, публікації ЗМІ. І створити архів всього цього у хмарних просторах.

2. Зробити інтерактивну мапу Краматорська та його навколишньої території з нанесенням на неї системи блок-постів, місць обстрілів, вогньових точок і т.д.

3. Відновлення послідовної, день за днем, хронології періоду, максимально детальної.

4. Якщо вдасться десь наколядувати гроші))) провести виставку світлин по цьому періоду.

Навіщо це потрібно не тільки в межах сьогодення? Як для краєзнавчих цілей, бо колись у істориків дозріє необхідність зробити глибинне вивчення періоду, так і задля того, щоб можна було потім дітям інших поколінь розказувати не перекручені казочки та міфи, а правду.

Отже, запрошую долучатися до ініціативи. Вона насправді дуже ресурсна за обсягом роботи і часом на її виконання. А тому цінним буде все - і допомога у пошукові інформації, і допомога у її скачуванні, архівації, завантаженні, аналізові, і Ваші спогади.

Які аспекти цікавлять:
•   перебіг подій (хронологія);
•   система розташування блок-постів, захисних споруд, вогньових точок, бомбосховищ, пунктів видачі води;
•   режим взаємодії з військовими (і ЗСУ, і з так званими «ополченцами» - перетин блок-постів, перевірка, перепустки і т.д.;
•   практики виживання у тяжких умовах (відсутність води, світла, блокування транспортного сполучення та фінансових операцій), обстріли – проблема актуальна як для цивільних, так і для військових;
•   виконання службових обов’язків (технічні складності, загрози колаборації, вибір для силовиків та військових між дотриманням присяги та етичністю чи неетичністю)
•   втрати (фінансові, бізнесові, побутові, особистісні і т.д.);
•   наслідки військових подій;
•   документальні свідчення про події – світлини, відео, артефакти, які збереглися у приватних зібраннях людей, а не у вільному доступі.

Поїхали?  :)


2
Шановні друзі!
Оголошую екстренну мобілізацію активних дієвих патріотів :-)
3-го червня з 10 до 18 години у ПК ім. Леоніда Бикова (Шкільна, 9) відбудеться Фестиваль іноваційної освіти https://www.facebook.com/events/276749849445523/?acontext=%7B%22ref%22%3A%222%22%2C%22ref_dashboard_filter%22%3A%22upcoming%22%2C%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22dashboard%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22main_list%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%7D проекту "Відкривай Україну".
У Фестивалі прийме участь більше 400 школярів Донецької та Луганської області. Це 18 міст Донеччини та 2 міста Луганщини.
Дуже потрібні активні люди, котрі візьмуть на себе хоча б маленьку частку роботи - зустрічати та супроводжувати команди, проводити реєстрацію, допомогати розміщувати стенди і тд.
Я маю щастя чи нещастя :-) бути обласним координатором проекту, займаюся ним суто на волонтерській основі і тому запрошую і пропоную долучитися таких же запеклих :-) активістів.
Якщо Вам 15+ років, якщо Ви хочете корисно та цікаво провести суботній день та зробити дійсно важливу та добру справу, долучайтеся до нашої команди.
Комплексний обід, каву-чай-печивко протягом фестивалю та ВЕЛИКУ й ЩИРУ ПОДЯКУ ми гарантуємо :-)
Якщо Вас зацікавила моя пропозиція, пишіть мені у лічку або на електронку shkulipa@ukr.net , залиште телефон для звязку і ми обовязково з Вами зізвонимось
Збір-інструктаж буде завтра о 15-тій для тих, хто може приїхати вдень та о 17-тій, на початку 18-тої - для тих, кто вдень працює. Місце - ПК ім. Бикова.
Також запрошуємо тих активістів, вчителів, батьків, громадських діячів, кого цікавить профорінтація дітей, іноваційні освітні технології та методики приходьте на фестиваль як гості, долучайтесь до майстер-класів, вебінару та панельної дискусії. Буде корисно та цікаво.
Ну а якщо Ви хочете поділитися власним досвідом громадського активізму, провести майстер-клас, розказати про досягнення Вашої організації чи Ваші особисті цікаві досягнення у цій галузі, знайти цікавих співрозмовників та вдячних слухачів. то Ви точно наш "клієнт" :-) . Пишіть мені на електронку або телефонуйте і заявляйте про участь у якості доповідача чи майстра (тел 0502166073 0671915230)
P.S. Вірю у нашу активну громаду і у дієву силу нашого волонтерського руху.

3
3-5 березня 2017 року, в Краматорську, Слов’янську та Дружківці відбудеться новий цикл зустрічей проекту "Жива бібліотека".

Розмова "за живе" наживо з "живими книгами" - відомими митцями, поетами. музикантами.
Спікери зустрічі:
•   Олена Стяжкіна. Українська письменниця, публіцистка, докторка історичних наук, професорка історії. Старша наукова співробітниця відділу історії України другої половини ХХ ст.Інституту історії України НАН України, професорка кафедри історії слов'ян Донецького національного університету імені Василя Стуса. Засновниця громадського руху "Деокупація. Повернення. Освіта»
Відео
•   Любко Дереш. Сучасний український письменник.
Перша публікація — роман «Культ» у часописі «Четвер» (2002)
Потім вийшли романи: «Поклоніння ящірці» (2002), «Архе» (2005), «Намір!» ( 2006), «Трохи пітьми» (2007).
У 2008 в серії «Життя видатних дітей» (видавництво «Грані-Т») вийшла книга «Любко Дереш про Любко Дереш про Миколу Гоголя, Марка Твена, Ніколу Теслу, Альберта Ейнштейна, Стівена Кінґа» (2008)
Твори Дереша перекладені кількома європейськими мовами (німецька, польська, італійська, сербська тощо.
Своє творче кредо письменник формулює так: «Мене цікавить посилення свідомості людини. Починаючи від книжки «Архе», мої наступні книжки націлені пробуджувати в людині усвідомлення — усвідомлення себе, усвідомлення світу, усвідомлення автоматизмів у собі. Домагаюся цього різними стилістичними, сюжетними ходами, формальними прийомами, метафорами... Саме це я вважаю своїм надзавданням».
Інтерв’ю http://life.pravda.com.ua/society/4c5680583800d/
Інформація до відома: https://www.bookclub.ua/ukr/read/deresh/

•   Дара Корній (Мирослава Замойська) — українська письменниця-прозаїк. Лауреат третьої премії «Коронації слова» за роман «Гонихмарник» (2010).
Інтерв’ю http://ukrainka.org.ua/node/766

•   Чуловський Володимир. Волонтер, воїн АТО, 128 окрема гірсько-піхотна бригада. Учасник боїв під Дебальцево. Був поранений. має бойові нагороди

•   Пірог Євгенія Письменниця, авторка й кураторка дитячих проектів «Додай читання», «Тату, почитай!», «Срібна читацька Книга», спрямованих на популяризацію книги. Проекти «Срібна Книга» та «Казковий гопак» визнано Національними рекордами України. Користується псевдонімами Казкарка Джинні та Djinni Pie.
Сайт: http://www.vsimrii.in.ua/2010-02-05-11-05-39
Інформація до відома: http://www.barabooka.com.ua/yevgeniya-pirog/

•   Тетяна Пилипець – директор Львівської обласної бібліотеки для юнацтва, модератор чисельних міських та загальноукраїнських свят і фестивалів. Культурменеджер. Тренер за тематикою професійного вигорання бібліотекарів. Неймовірно цікава, чарівна та розумна пані.

•   Дмитро Раков. Український художник. Родом з Сєвєродонецька. Мешкає у Житомирі. Свій стиль автор характеризує як класичний живопис з елементами імпресіонізму. Автор листівок серії «Український шлях», «З любов’ю з Житомира» та «Геометрія статі». Позиціонує себе як художник краєвидів Житомира.
Творча майстерня Дмитра Ракова https://vk.com/artrakov
Листівки: https://postcrossing.in.ua/%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2_%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE

Графік заходів
•   3 березня 2017 року (15.00) – Краматорськ, Книжчин дім. Дитяча центральна бібліотека ім.Пушкіна (вул. Паркова, 14)
•   4 березня 2017 року (12.00) – Слов’янськ, бувший Будинок Залізничників, «Happy-hab» (вул. Привокзальна, 77)
•   4 березня 2017 року (16.00) – Краматорськ, Антикризовий медіа-центр (вул. Марата, 1)
•   5 березня 2017 року (11.00) – Дружківка, Центральна дитяча бібліотека ім. Купріна (вул. Соборна, 13)

Довідка:

Інтерактивний культурно-освітній проект «Жива бібліотека» - громадська ініціатива ГО «Культурно-освітньої фундації «Лібері Лібераті», що реалізується за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI) і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Партнери проекту:
Віце-прем’єр міністр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко
ГО «Український розмовний клуб "Файно"
ГІ "Культурно-мистецька платформа "Куншт".

Особливістю проекту є широке залучення на волонтерській основі більш ніж 40-ка відомих митців та діячів суміжних напрямків: художників, акторів, істориків, громадських активістів, письменників, музикантів тощо.

4
Доброго ранку, Краматорськ!

Сьогодні пятниця і класний момент прийняти рішення на користь змістовного дозвілля.

Фестиваль Кальміюс вже в нашому місті. Перші літератори вже зійшли з потягу і скоро стартує найпотужніша літературна та театральна подія цього року не тільки у місті, але і у регіонові в цілому.

Більше 200 діячів української сучасної культури.

Різноманітні майстерки.

Воркшопи, літературні читання, творчі зустрічі та книжковий ярмарок.

Все, щоб листопадові вихідні були наповнені українським словом та музикою.

Отже, колеги, журналісти та причетні до журналістики, долучайтеся до прес-конференцій та профільних дискусій

11 листопада
13.30 «Літературна прес-конференція» Українські автори, видавці Центральна бібліотека для дітей ім.Пушкіна
14.00-15.00 Дискусійний майданчик із широким залученням регіонального ЗМІ Сучасна українська публіцистика: золоті закони жанру. «Як писати, щоби тобі вірили». С.Федорчук, О.Чупа, Центральна бібліотека для дітей ім.Пушкіна

12 листопада
12.30-13.00 «Мистецька Прес-конференція». Сестри Тельнюк, Назар Стригун (менеджер)
Юрій Мисак, Євген Чистоклєтов, Олександр Гаврош, Неда Неждана, Олег Миколайчук
14.00-15.00 Історичний майданчик: «Камо грядеше»: трансформація донецького питання в загальноукраїнському контексті. Олена Стяжкіна, С.Федорчук, Центральна міська бібліотека ім.Пушкіна

Театрали, вас чекає просто неймовірна кількість спектаклів та театральних тем:

11 листопада:
16.00-17.00 Вистава «Храм її Диявола» за п’єсою «Мерилін Монро. Тріумф і агонія» Димитра Христова, пер. з болгарської Анни Багряної. Постановка Олександра Мірошниченка в рамках міжнародного проекту «Феномен новітньої слов’янської драми».
Театр МІСТ (Молодіжний Інтерактивний Сучасний Театр), НЦТМ ім. Леся Курбаса, Київ. режисер Олександр Мирошниченко ЦПР, актова зала
18.00-20.00 Вистава Першого академічного українського театру для юнацтва до річниці Голодомору в Україні «Зерносховище». Палац НКМЗ, велика сцена
Спектакль, який обїхав весь світ. 10 тон декорацій. Оголений нерв України

12 листопада:
11.00 -12.15 Вистава для дітей "Beautiful Карпати" Перший академічний український театр для дітей та юнацтва (Львів) ЦПР
11.00-12.30 Сучасна драматургія для дітей і молоді.
АВАНСЦЕНА. Новітня українська драматургія. Презентація книг і проектів, фото-відеопоказ вистав за сучасними п’єсами в Україні і закордоном за участі драматургів Неди Нежданої і Олега Миколайчука, драматургічний відділ НЦТМ імені Леся Курбаса. Неда Неждана, Олег Миколайчук
(проектор) ЦПР
14.00 – 15.00 «Одкровення Іванки» (за мотивами твору Марії Матіос), моновистава Першого українського театру для дітей і юнацтва
(м.Львів) Сторiнки з книги М. Матioс "Черевички Божої Матерi",замальовки на початку вiйни (моновистава)
Іванка Ольга Чистоклетова
Режисер Євген Чистоклетов ЦПР

І на завершення фестивалю - неймовірні сести Тельнюк
18.00-20.00 Концерт сестер Тельнюк «Повертайся живим» у супроводі симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії ПКіТ НКМЗ

Гарних всім вихідних! І давайте проведемо їх разом! В ритмі української культури!

5
Дорогие форумчане!

Прошу вашей помощи. Мой знакомый школьник пишет краеведческую работу, посвященную теме военнопленных немцев в Краматорске. Информации очень мало. Документы в архиве в Донецке. Нужны воспоминания людей по этой теме. Поделитесь, пжл, что вам рассказывали родители, бабушки и дедушки. Это очень важно. Юноше помощь в работе. А вам - плюс в карму  :D И от меня респект и уважуха. :?

Важно все, что вспомните: как и где жили, чем занимались, что ели-пили, как с местными общались, где хоронили и когда вернулись домой и т.д.
И прошу указывать - чье это свидетельство. ФИО и год рождение. Можно в личку, если стесняетесь  :)

Пасиб всем.

6
Дорогие мои земляки, друзья, знакомые и даже незнакомые  :) , но хорошие люди и активные граждане!

Через месяц в Украине будет запущен прекрасный проект "Відкривай Україну" В 2015 году он впервые был реализован именно на востоке - в Донецкой и Луганской областях. И "феями", подарившими нашей детворе этот праздник, стал фонд "З країни в Україну". Думаю, многие помнят и их прекрасные фестивали - часы счастья для нашего истерзанного войной региона.

А сейчас проект охватит всю страну. И самой большой и сложной будет работа именно у нас. Порядка 30 населенных пунктов, примерно 200 школ, тысячи школьников 7-11 класса смогут принять участие и пережить приключение длиной в 9 месяцев.
Достаточно неожиданно для себя самой я стала его областным координатором. Это работа волонтерская, построенная на любви к детям и Украине - и без вас, дорогие, я не справлюсь.

Поэтому приглашаю всех настоящих и неравнодушных присоединится к работе. Может, в качестве городского координатора http://gurt.org.ua/vacancies/33925/ (очень-очень-очень нужны), а может - в качестве помощников, которые возьмут на себя долю общей ноши.

Я не могу пообещать вам зарплату и почести, знаю точно, что будет работа и жертвенность. Но могу железно гарантировать, что каждый подаренный вами для общего дела час приблизит нас и наших детей к счастливой, успешной и процветающей Украине.
Нет лучше и почетнее вклада, чем взнос в будущее. Поэтому давайте строить его вместе.

Присоединитесь ли вы к команде, распространите-ли информацию в своем городе или на страницах интернет сообществ или просто расскажете о нем знакомому школьнику - все пойдет в общую копилку, а вам мега-благодарность за это.

Давайте вместе поможем детворе нашей области открыть для себя Украину.

Вот здесь немного о прошлом этапе
, детальнее обо всем новом расскажу, когда настанет официальный старт, но городские координаторы нужны уже сейчас.

7
Сад души
Я всегда делил человечество на две части. Есть люди-сады и люди-дома. Эти всюду таскают с собой свой дом, и ты задыхаешься в их четырех стенах. Приходится с ними болтать, чтобы разрушить молчание. Молчание в домах тягостно. А вот в садах гуляют. Там можно молчать и дышать воздухом. Там себя чувствуешь непринужденно.
Антуан де Сент-Экзюпери

День добрый всем!

День за днем уходит июль, и вместе с ним – дни голосования по проектам благоустройства города. Прошу поддержать и мою мечту – ухоженный уютный сад, примыкающий к школе № 30, что на Ясногорке.

В общем-то, сад там есть - и огромный. Но деревья сухие и одичавшие, трава – в пояс, и радости от него – никакой. И чтобы изменить это, нужно не так уж много – обрезка сушняка, покос, высадка новых зеленюшек, разбивка тематических полянок – человеческие руки и…голоса… Ваши голоса, подписи под петицией http://e-dem.in.ua/kramatorsk/Petition/View/260

Как я это вижу? Уютный фруктовый сад, костровые площадки, мощенные для безопасности камнем, а вокруг - лавки в стиле натур-гарден. Аллея из сирени, ягодники, а в уголке – ямы для органики. И цветы… Много-много цветов. Розы и ирисы, флоксы и пионы, лилейники и клематисы.

А еще – прямо-ароматные поляны с душистыми травами. Мята и тимьян, материнка и котовник, бергамот и тархун. И среди них – широкие лавки, чтобы сполна насладится всем этим душистым великолепием.

В этом саду можно будет посидеть с книжкой или проехаться с детской коляской, напечь картошки или попеть у костра под гитару. Сделать утреннюю зарядку или вечернюю пробежку. Не громкий и пафосно-образцовый сад, а уютный… домашний. Сад для людей.

Но будет в нем еще одна изюминка, его скрытая суть, его сердцевина. Это то, что он будет тематическим, садом-коллекцией. Здесь в одном месте хочется собрать образцы растений именно украинской селекции. Деревья и ягодные кусты Артемовской и Донецкой опытных станций, пионы и флоксы из Киевского ботанического сада, хризантемы и розы из Никитского. Печально, но в погоне за сиеминутным мы зачастую забываем, что рядом с нами, незаметные обывателю, украинские ученые создают цветы удивительной красоты и такой же необыкновенной жизненной стойкости. Сохранить их, приумножить, привести в палисадники и клумбы нашего города – может наивная, но давняя и теплая моя мечта. В этом саду они пройдут акклиматизацию и адаптацию. И шагнут в наши дворы и дворики. Не вырванные варварски из клумб, а выращенные и размноженные с любовью.

Украинец всегда в минуты испытаний тянется к земле, интуитивно-ментально черпает в ней силы и растворяет в ней боль потерь. Сад для души, сад-целитель, сад-вдохновитель, рай на земле, израненной войной.

И, конечно, это будет школьный сад… Учитель биологии и трудов на практике сможет показать детям красоту и щедрость природы, ею вечную мудрость. Уроки живописи, фотографии, ладшафтного дизайна, флористики… Лаборатория творчества и науки, мастерская экологического воспитания.

Это возможно. Это доступно. Это нам по силам. И я приглашаю вас вместе, рука об руку, создать этот сад https://drive.google.com/file/d/0B7ZvIR0zonBDblpjbWVnRWg4N1U/view

Грядущие люди!
Кто вы?
Вот - я,
весь
боль и ушиб.
Вам завещаю я сад фруктовый
моей великой души.

Владимир Маяковский

Сейчас там так.
Но я верю что наши дети заслуживают лучшего.
Вот таких безопасных и стильных костровых полян
И тематичнских клумб

8
Власне, Антикризовий медіа центр у Краматорську вже майже рік. Створений ще у Донецьку як громадська ініціатива, через політичні переслідування він був змушений переїхати у Дніпропетровськ, а з квітня 15 року осів у Краматорську.

Починаючи з того періоду, було проведено десятки прес-заходів, створено величезну базу ЗМІ, з котрими  ведеться співпраця, а партнерами у роботі стали як українські, так і зарубіжні неурядові організації. Кількість цих партнерських контактів вже досягла не менш ніж сотні. На базі нашого прес-залу на безкоштовній основі постійно відбуваються зустрічі та засідання тих громадських ініціатив, котрі не мають свого власного приміщення і потребують дружньої підтримки.

У грудні 15 року АКМЦ оформився як самостійна громадська організація.

Сформований за цей рік колектив живе і діє як єдиний організм, це не просто робота, це спосіб життя. І окрім професійних якостей є ще одна обов'язкова негласна умова - це бути дієвим патріотом України, займатися суспільно-значущою роботою. Тому за рік наш колектив сформувався з людей, котрі є членами громадських організацій та волонтерських рухів.

Коло тем, котрі ми освітлюємо, надзвичайно широке, ознайомитися можна на нашому старому сайті http://akmc.in.ua/index.php/ru/, новий зараз у стадії тестування.

Наші відео-оператори працюють саме в режимі "польової журналістики "- тобто безпосередньо на місцях подій, в тому числі - і у небезпечних умовах під час військових спецоперацій. Хто бачив фрагменти спецоперацій з Мар'їнки, Красногорівки і т.д. - всі ці матеріали відзняв безпосередньо наш оператор

Крім того, на постійній основі у нас відбуваються різноманітні заходи з залученням експертів, істориків, громадських активістів та представників органів влади.

Оскільки фінансування нашої діяльності проводиться через залучення іноземних грантів, ми є абсолютно незалежними від політичних та економічних "еліт" міста та регіону. Відповідно, маємо звичку та можливість  :D розвивати саме незалежну журналістику.

Адреса АКМЦ: вул. Героїв України (Вознесенського), 31

9
По просьбе знакомой выкладываю здесь предложение о продажа растений.
10 % от продажи она передаст Фонду на помощь военным.

Я растения у нее покупала, качество хорошее.

Есть небольшой излишек клематисов. Высажены в полиетиленовый рукав, вес одного контейнера - 400-500 гр.
Отправка и раздача в 20-тых числах марта.

Сорта отечественной (украинской) селекции. Все по 50 грн
Бал Цветов
Бирюзинка
Космическая мелодия
Лютер Бербанк
Надежда
Негритянка
Николай Рубцов
Экстра
Юность
Неприхотливы в уходе. Большинство - третьей группы обрезки. Районированы и не требуют никаких особых плясок.

Сорта иностранной селекции по 50 грн
Andre Lerua
Hagley Hybrid, sun. Pink Chiffon
Lasurstern
Мadam Baron
Veillard
Niobe
тангутский Radar Love
Rouge Cardinal
Snow-queen
Ville de Lion

Другие сорта иностранной селекции (махровые) - по 70 грн
Louise-Rowe
княжик Markham’s Pink
Sylvia Denny
Teshio

Daniel Deronda - 90 грн.
Innocent Blush - 90 грн

В одни руки - не меньше 3 контейнеров.
Тем, кто сделает немаленькие заказы - скидки.

Скидка:
От 10 штук клематисов (стоимостью в 50 грн) цена снижается до 45 грн (экономия 50 грн).
Пять и выше (стоимостью в 70 грн), цена снижается до 60 (экономия 50 грн).
Заказчикам, заказавшим на тысячу грн - 20 % скидки (экономия 200 грн).

Есть немного луковичных, оставшихся после оптового заказа:
Лютики. Оранжевый, розовый, красный, белый, желтый
Размер 7+ Высота — 20-25 см.
4 грн за 1 луковицу. Мин — 5 штук одного сорта. Или смесь из 5 сортов.
Ирис голландский. Blue Magic, White Dream, Royal Yellow, Frans Hals, Romano
Размер: 7/8 Высота — 50 см
3 грн за 1 луковицу. Мин — 5 штук одного сорта. Или смесь из 5 сортов.
Иксия. Yellow Emperor, Giant, Mabel, Spotlight, Venus
Размер: 5+ Высота — 50 см
3 грн за 1 луковицу. Мин — 5 штук одного сорта. Или смесь из 5 сортов.
Тигридия. Кремовая, розовая, красная, белая, желтая
Размер: 7+ Высота — 40-50 см.
4 грн за 1 луковицу. Мин — 5 штук одного сорта. Или смесь из 5 сортов.
Фрезия простая. Голубая, розовая, красная, белая, желтая
Размер: 5+ Высота — 60-70 см.
3 грн за 1 луковицу. Мин — 5 штук одного сорта. Или смесь из 5 сортов.
Фрезия махровая. Голубая, розовая, красная, белая, желтая
Размер: 5+ Высота — 60-70 см.
4 грн за 1 луковицу. Мин — 5 штук одного сорта. Или смесь из 5 сортов.
Гладиолусы нанус. Atom, Cindy, Charm, Charming Beauty, Charming Lady, Halley, Ice Cream
Размер: 9/10 Высота — 60-70 см.
3 грн за 1 луковицу. Мин — 5 штук одного сорта. Или смесь из 7 сортов.

Мин заказ. по луковичным - 50 грн.

10
Шановні колеги! Журналісти, блогери, активні дописувачі інформаційних ресурсів!
Запрошуємо вас до участі у нашому заході.
В серпні 2015 року за ініціативою експертів-однодумців, що працюють в інформаційній сфері, було створено «Інститут постінформаційного суспільства» (далі – Інститут). Метою цієї організації є зламати глобальний підхід, при якому громадянин і суспільство розглядаються виключно як споживачі інформації, а отже – потенційні об’єкти інформаційного впливу.
Натомість нашою метою є спонукати кожного використовувати новітні технології створення і розповсюдження інформації (соціальні мережі і блогосферу), щоб продукувати суспільно важливий контент.
Для досягнення цієї мети ми розпочинаємо конкретний проект по навчанню інструментам та методикам роботи з відкритими джерелами інформації, такими які OSINT ( Open Source Intelligence).
До червня 2016 року Інститут планує провести щонайменше 12 тренінгів в найбільш чутливих до інформаційних загроз містах України. Пріоритетними для роботи є: Харків, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Кременчук, Полтава.
Крім того, планується проведення конференції, куди в якості спікерів буде запрошено західних професіоналів OSINT-технік з BBC, Bellingcat та OCCRP. Ми також плануємо консолідувати українську спільноту онлайн-розслідувачів з числа журналістів, блогерів та громадських активістів для створення потужного важеля, яким у боротьбі з корупцією є публічність та відкритість.
Запрошуємо Вас прийняти участь у практичному тренінгу застосування інструментів та методик роботи з відкритими джерелами інформації, такими які OSINT (Open Source Intelligence).
Місце проведення: м. Краматорськ, Антикризовий медіа-центр, вул. Двірцева, 37, 1-й поверх.
Дата проведення: 03.11.2015
Час проведення: 13.00-17.00
Контакти для реєстрації: +38 096 56 56 046 +38 050 216 60 73   

Програма тренінгу для журналістів, блогерів, громадських активістів та співробітників прес-служб.
Дмитро Золотухін
«Інститут постінформаційного суспільства»

1.   Що таке Open Source Intelligence (OSINT)? Переваги використання відкритих джерел інформації для створення, публікування та поширення контенту.
2.   Практична робота з кейсами. Пошук інформації про кандидатів в народні обранці, політиків або посадовців. Отримання інформації про фізичних та юридичних осіб. Виявлення пов’язаності.
3.   Що таке процес індексації сторінок в інтернеті? Використання пошукових систем Google, Yandex та операторів пошуку.
4.   Що таке «невидимий інтернет» та пошук у ньому. Прийоми «зворотної нумерації» та дослідження url-адрес для виявлення прихованої інформації.
5.   Основні українські відкриті джерела про осіб та компанії. Використання українських джерел.
6.   Користування відкритими джерелами про тендерні закупівлі.
7.   Веб-сервіси та платформи, що надають відкриту інформацію, як ними користуватись. Успішні кейси Bellingcat та InformNapalm.
8.   Прийоми “human intelligence”. Вивідування інформації методом «постановки суміжної теми».
9.   Практична робота

11
Життя триває... Неочікувано для себе виявила, що мої квіти навіть після повного ігнорування їх протягом останніх 1,5 років розрослися і потребують пересадки.
Буду дещо (в основному, лілії) ділити, частину виставлю на продаж.
50 % коштів під продажу лілій передам фонду "Єднання нації" для допомоги бійцям-краматорчанам.
Запрошую вибрати собі красунь для саду і до того ж - зробити добру справу. Якщо продасться все, то ми можемо зібрати більше тисячі грв, відповідно це десь 1,5 сотні шкарпеток :-)
Все вже викопане, перебране.
Цибульки дорослі, домашні, адаптовані до нашого клімату. Попереджаю зразу - вони менші, аніж звичні голандські, оскільки я свої рослини не годую гормонами. Але пропоную цибульки, котрі вже квітли.  Є і дітки, віддам дегево на тих же умовах.
Замовлення в одні руки - не менше ніж на 50 грв. А краще - 100, щоб був сенс розвозити їх. Оскільки дуже-дуже зайнта і не хлчеться їхати з трьома цибульками через все місто  :D
Порадуйте себе або своїх рідних гарними квітками і допоможіть нашим захисникам  :)

12
Пановэ  :D
Мы вот постоянно рассуждаем о плохой власти, но не говорим о том, какая власть может быть хорошей. Вот и имеем то, что имеем. Сегодня во время обеденного перерыва :? фантазировала на тему того, кого я была бы рада видеть на новых кадровых назначениях.
И картинка нарисовалась не очень утешительная  :(
Чтобы пришли во власть новые порядочные люди, они для начала должны хотя бы формально отвечать ряду требований. Например, высшее образование, а в профильных направлениях - соответственно профилю.
Возраст - желательно, до 50-ти для женшин и до 55 - для мужчин, а по хорошему - моложе.
Ну, опыт работы на руководящих постах можно опустить, есть лазейки, чтобы это обойти.
Потом уже идут личностные вещи - насколько человек готов в это впрягаться, ведь, объективно, не такие там большие зарплаты.
Ставка зам.мэра - 2800.
Начальник отдела - 2200, кажется.
Специалист - 1200.
С надбавками и премиями, у зам. мэра 6-8 тыс., нач. отдела 3,5-5 тыс, специалист - 2-3 тыс.
То есть финансовый стимул - реально тут не стимул  :(
А нагрузка, ограничения и ответственность - немало: это и запрет на коммерч. деятельность, и жесткий график работы, и контроль по регуляторке. Да много всего.
Вот и получается, что финансово-успешные патриоты не хотят отказываться от бизнеса или хорошо оплачиваемой работы. А менее статусные чаще всего не соответствуют формальным требованиям( Потому как просто патриот - это не профессия.

Но то, что нужны новые люди - это факт.
Я для себя примерно так нафантазировала:  :lol: Все, о ком пишу, однозначно патриоты.
отдел образования - Олег Савчук (историк, учитель, категории - все есть). Ну и часть директоров и методистов надо менять.
молодь и спорт - Сережка Гаков (канд. наук, "С.Л.О.Н") или Коля Дорохов (высш. образование, "ВИЛЬна ХАта")
культура и туризм - ??? нет вариантов, не знаю, кого  :( Можно было бы Генку Коллесника на туризм, но культура - ???, а это один отдел). Руководителей учреждений культуры тоже многих стоило бы заменить. Худ. музей - однозначно. И штат худ.музея почти весь. и хороших специалистов, увы, не знаю  :( Разве что кого-то из школ искусств.
отдел внутренней политики - Макс Ходушко) или Стас Черногор, но он не пойдет) Ну и штат - полностью.
в экономические структуры - Табру и Али. :D Эти каждую копейку десять раз проверят ) И Генку Романова) этот по тендерам, закупкам - овчарка)
жкх - реально не знаю, кого  :o а там куча секторов отдельных, море коммун. предприятий. По хорошему, Коротуна Сергея. Но оно ему надо?
В состав исполкома ввести представителя от общественности с правом голоса.
Обязательно - советники мэра, не связанные с бюджетом: Сергиенко, Коротун, Ира Сидоренко, Косенко, Свириденко Саня, кого-то из независимых журналистов и блогеров (если еще есть такие  :D), для трэша  :P, и чтобы никто не расслаблялся Серегу Кириченко и Марину Романцову.

Вот на вскидку получилось так.

А что вы думаете, пановэ? кого я пропустила?13
Собственно, вопрос, подскажите, ищем школу с хорошим учителем 3 класса с украинским языком преподавания. Потому что у нас на Ясногорке в русской школе - это капец.

14
Удивительно, но такой темы не нашла.
А вопрос более чем актуальный.
На своей новой работе как раз сейчас занимаюсь этой проблематикой и буду понемногу  выкладывать материалы.
Переселенцы из зоны АТО - проверка Днепропетровской власти на прочность http://akmc.in.ua/index.php/ru/analytics/1939-pereselentsy-iz-zony-ato-proverka-dnepropetrovskoj-vlasti-na-prochnost

15
Сгорел у родителей мотор, срочно ищут, где купить. Помогите, пжл, с советом и сколько это счастье стоит?

Сторінок: [1] 2 3 ... 9