Форум Краматорска

  • 09 Август 2020, 12:00:09
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - Аллергия

Страницы: [1] 2 3 ... 280
1
Да, задача этих центров - продвигать реформу децентрализации на местах, и с ней эти центры хорошо справляются, несмотря на все ретроградское сопротивление региональных олигархов и райадминистраций.

А относительно как давно не работаю))) в Офисе реформ была как эксперт по культуре на протяжении октября-декабря 15 года), а на Луганщине - трехмесячный контракт весной 18 года. Именно как фоп - оказывала им услуги) так что со зрадонькой у Вас не очень получилось)
а вот тему зафлудили(

3
Названные Вами структуры - это международные грантовые программы, к власти отношения не имеющие. Я работала и там, и так, оказывая услуги согласно договору. И там уже не работаю давненько) Так что не торопитесь вешать ярлыки бездумно.

4
Ничто не мешает Вам это сделать, если для Вас именно это сейчас актуально)))
У меня немножко другой профиль работы, совсем не относящийся к властным структурам.  :D
ну а я каким местом к властным структурам? Я вообще-то ФОП))))  и каким местом тема проекта к власти?

5
Привіт, земляки)

В рамках Студій живої історії (освітньої програми громадської організації "Інша освіта") є можливість реалізувати історичний проект, присвячений періоду зима-літо 2014 року

Це не класичний грант з зарплатою і плюшками  :D а освітня ініціатива, мета котрої - сприяти тому, щоб осмислювалися процеси, котрі відбуваються в Україні саме на місцевому локальному рівні.

Чому я власне вирішила зайнятися саме цією темою? Все дуже просто. Пройшло лише 5 років, але память про 2014 поступово стирається, частина відео та світлин вже видалена з інтернетного павутиння, згадуються якісь найбільш яскраві події, а оте все...страшне-повсякденне, про яке хочеться сказати в стилі 8 травня - "ніколи знову" замилюється, втрачає чіткість.

Отже, як я собі це бачу?

1. Максимально зібрати відео, світлини, свідоцтва очевидців, документи, публікації ЗМІ. І створити архів всього цього у хмарних просторах.

2. Зробити інтерактивну мапу Краматорська та його навколишньої території з нанесенням на неї системи блок-постів, місць обстрілів, вогньових точок і т.д.

3. Відновлення послідовної, день за днем, хронології періоду, максимально детальної.

4. Якщо вдасться десь наколядувати гроші))) провести виставку світлин по цьому періоду.

Навіщо це потрібно не тільки в межах сьогодення? Як для краєзнавчих цілей, бо колись у істориків дозріє необхідність зробити глибинне вивчення періоду, так і задля того, щоб можна було потім дітям інших поколінь розказувати не перекручені казочки та міфи, а правду.

Отже, запрошую долучатися до ініціативи. Вона насправді дуже ресурсна за обсягом роботи і часом на її виконання. А тому цінним буде все - і допомога у пошукові інформації, і допомога у її скачуванні, архівації, завантаженні, аналізові, і Ваші спогади.

Які аспекти цікавлять:
•   перебіг подій (хронологія);
•   система розташування блок-постів, захисних споруд, вогньових точок, бомбосховищ, пунктів видачі води;
•   режим взаємодії з військовими (і ЗСУ, і з так званими «ополченцами» - перетин блок-постів, перевірка, перепустки і т.д.;
•   практики виживання у тяжких умовах (відсутність води, світла, блокування транспортного сполучення та фінансових операцій), обстріли – проблема актуальна як для цивільних, так і для військових;
•   виконання службових обов’язків (технічні складності, загрози колаборації, вибір для силовиків та військових між дотриманням присяги та етичністю чи неетичністю)
•   втрати (фінансові, бізнесові, побутові, особистісні і т.д.);
•   наслідки військових подій;
•   документальні свідчення про події – світлини, відео, артефакти, які збереглися у приватних зібраннях людей, а не у вільному доступі.

Поїхали?  :)


6
Ничто не мешает Вам это сделать, если для Вас именно это сейчас актуально)))

7
Ребят, скоро 5 лет как дат печальных (начало войны), так и дат радостных (освобождение города). В рамках проекта Студии живой истории хочу сделать исследование о событиях зимы-лета 2014 года.

Для любителей искать зрадоньку  :D говорю сразу - это не грант. То есть зарплаты там нет, и денежных знаков не будет :-) Заложена небольшая сумма на полиграфию, дизайн - чисто в рамках реализации проекта.

Я по свободке, как вернусь в Краматорск, создам отдельную тему, а сейчас просто, бегло, на ходу спрошу - найдутся такие же подорвы чтобы сообща это сделать? Собрать инфу - фото, видео, сархивировать, проанализировать и т.д.

8
Можно приходить и тренироваться. А просто посмотреть - нет)

9
А при чем тут Панков?
Не нравится он Вам, критикуйте на здоровье, Ваше право
В соответствующей теме

10
Шановні друзі!
Оголошую екстренну мобілізацію активних дієвих патріотів :-)
3-го червня з 10 до 18 години у ПК ім. Леоніда Бикова (Шкільна, 9) відбудеться Фестиваль іноваційної освіти https://www.facebook.com/events/276749849445523/?acontext=%7B%22ref%22%3A%222%22%2C%22ref_dashboard_filter%22%3A%22upcoming%22%2C%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22dashboard%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22main_list%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%7D проекту "Відкривай Україну".
У Фестивалі прийме участь більше 400 школярів Донецької та Луганської області. Це 18 міст Донеччини та 2 міста Луганщини.
Дуже потрібні активні люди, котрі візьмуть на себе хоча б маленьку частку роботи - зустрічати та супроводжувати команди, проводити реєстрацію, допомогати розміщувати стенди і тд.
Я маю щастя чи нещастя :-) бути обласним координатором проекту, займаюся ним суто на волонтерській основі і тому запрошую і пропоную долучитися таких же запеклих :-) активістів.
Якщо Вам 15+ років, якщо Ви хочете корисно та цікаво провести суботній день та зробити дійсно важливу та добру справу, долучайтеся до нашої команди.
Комплексний обід, каву-чай-печивко протягом фестивалю та ВЕЛИКУ й ЩИРУ ПОДЯКУ ми гарантуємо :-)
Якщо Вас зацікавила моя пропозиція, пишіть мені у лічку або на електронку shkulipa@ukr.net , залиште телефон для звязку і ми обовязково з Вами зізвонимось
Збір-інструктаж буде завтра о 15-тій для тих, хто може приїхати вдень та о 17-тій, на початку 18-тої - для тих, кто вдень працює. Місце - ПК ім. Бикова.
Також запрошуємо тих активістів, вчителів, батьків, громадських діячів, кого цікавить профорінтація дітей, іноваційні освітні технології та методики приходьте на фестиваль як гості, долучайтесь до майстер-класів, вебінару та панельної дискусії. Буде корисно та цікаво.
Ну а якщо Ви хочете поділитися власним досвідом громадського активізму, провести майстер-клас, розказати про досягнення Вашої організації чи Ваші особисті цікаві досягнення у цій галузі, знайти цікавих співрозмовників та вдячних слухачів. то Ви точно наш "клієнт" :-) . Пишіть мені на електронку або телефонуйте і заявляйте про участь у якості доповідача чи майстра (тел 0502166073 0671915230)
P.S. Вірю у нашу активну громаду і у дієву силу нашого волонтерського руху.

11
3-5 березня 2017 року, в Краматорську, Слов’янську та Дружківці відбудеться новий цикл зустрічей проекту "Жива бібліотека".

Розмова "за живе" наживо з "живими книгами" - відомими митцями, поетами. музикантами.
Спікери зустрічі:
•   Олена Стяжкіна. Українська письменниця, публіцистка, докторка історичних наук, професорка історії. Старша наукова співробітниця відділу історії України другої половини ХХ ст.Інституту історії України НАН України, професорка кафедри історії слов'ян Донецького національного університету імені Василя Стуса. Засновниця громадського руху "Деокупація. Повернення. Освіта»
Відео
•   Любко Дереш. Сучасний український письменник.
Перша публікація — роман «Культ» у часописі «Четвер» (2002)
Потім вийшли романи: «Поклоніння ящірці» (2002), «Архе» (2005), «Намір!» ( 2006), «Трохи пітьми» (2007).
У 2008 в серії «Життя видатних дітей» (видавництво «Грані-Т») вийшла книга «Любко Дереш про Любко Дереш про Миколу Гоголя, Марка Твена, Ніколу Теслу, Альберта Ейнштейна, Стівена Кінґа» (2008)
Твори Дереша перекладені кількома європейськими мовами (німецька, польська, італійська, сербська тощо.
Своє творче кредо письменник формулює так: «Мене цікавить посилення свідомості людини. Починаючи від книжки «Архе», мої наступні книжки націлені пробуджувати в людині усвідомлення — усвідомлення себе, усвідомлення світу, усвідомлення автоматизмів у собі. Домагаюся цього різними стилістичними, сюжетними ходами, формальними прийомами, метафорами... Саме це я вважаю своїм надзавданням».
Інтерв’ю http://life.pravda.com.ua/society/4c5680583800d/
Інформація до відома: https://www.bookclub.ua/ukr/read/deresh/

•   Дара Корній (Мирослава Замойська) — українська письменниця-прозаїк. Лауреат третьої премії «Коронації слова» за роман «Гонихмарник» (2010).
Інтерв’ю http://ukrainka.org.ua/node/766

•   Чуловський Володимир. Волонтер, воїн АТО, 128 окрема гірсько-піхотна бригада. Учасник боїв під Дебальцево. Був поранений. має бойові нагороди

•   Пірог Євгенія Письменниця, авторка й кураторка дитячих проектів «Додай читання», «Тату, почитай!», «Срібна читацька Книга», спрямованих на популяризацію книги. Проекти «Срібна Книга» та «Казковий гопак» визнано Національними рекордами України. Користується псевдонімами Казкарка Джинні та Djinni Pie.
Сайт: http://www.vsimrii.in.ua/2010-02-05-11-05-39
Інформація до відома: http://www.barabooka.com.ua/yevgeniya-pirog/

•   Тетяна Пилипець – директор Львівської обласної бібліотеки для юнацтва, модератор чисельних міських та загальноукраїнських свят і фестивалів. Культурменеджер. Тренер за тематикою професійного вигорання бібліотекарів. Неймовірно цікава, чарівна та розумна пані.

•   Дмитро Раков. Український художник. Родом з Сєвєродонецька. Мешкає у Житомирі. Свій стиль автор характеризує як класичний живопис з елементами імпресіонізму. Автор листівок серії «Український шлях», «З любов’ю з Житомира» та «Геометрія статі». Позиціонує себе як художник краєвидів Житомира.
Творча майстерня Дмитра Ракова https://vk.com/artrakov
Листівки: https://postcrossing.in.ua/%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2_%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE

Графік заходів
•   3 березня 2017 року (15.00) – Краматорськ, Книжчин дім. Дитяча центральна бібліотека ім.Пушкіна (вул. Паркова, 14)
•   4 березня 2017 року (12.00) – Слов’янськ, бувший Будинок Залізничників, «Happy-hab» (вул. Привокзальна, 77)
•   4 березня 2017 року (16.00) – Краматорськ, Антикризовий медіа-центр (вул. Марата, 1)
•   5 березня 2017 року (11.00) – Дружківка, Центральна дитяча бібліотека ім. Купріна (вул. Соборна, 13)

Довідка:

Інтерактивний культурно-освітній проект «Жива бібліотека» - громадська ініціатива ГО «Культурно-освітньої фундації «Лібері Лібераті», що реалізується за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI) і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Партнери проекту:
Віце-прем’єр міністр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко
ГО «Український розмовний клуб "Файно"
ГІ "Культурно-мистецька платформа "Куншт".

Особливістю проекту є широке залучення на волонтерській основі більш ніж 40-ка відомих митців та діячів суміжних напрямків: художників, акторів, істориків, громадських активістів, письменників, музикантів тощо.

12
Зробила тест-драйв) копнула землю   :D  копається. На вулиці +2, але тихо, сухо. І не холодно. Так що шкільно-садова толока у силі)

13
Дорогие земляки, друзья, знакомые и незнакомые люди!

Наверное, многие из вас помнят, как я летом просила проголосовать-поддержать мой проект озеленения школьного сада на Ясногорке/ И я искренне благодарна всем, кто тогда услышал моя просьбу.

Но тогда, летом, я даже представить не могла, что мечта превратится в мой личный кошмар протяженностью в несколько месяцев. Когда-нибудь потом, когда не буду реагировать так остро, я расскажу, как происходила эта эпопея по его реализации и каких слез и нервов она мне стоила.

Но сейчас важнее другое - и с этим я снова обращаюсь к вам, дорогие. Дело в том, что только недавно стали приходить первые растения. И не далее как 13 НОЯБРЯ  :D мы с мужем высадили первые полученные луковицы. А сегодня днем курьер привез большую посылку из Национального ботанического сада имени Гришка. Но если луковицы высадить нам было по силам, то своевать эту работу без вас мы не сможем. Потому как там 100 роз, 60 декоративных кустарников, 60 пионов, 125 хризантем и еще пара сотен прочих красивостей.

А на дворе все-таки ноябрь, и затягивать с высадкой нельзя. Поэтому приглашаю всех подарить нашему городу пару часов своего времени и стать другом сада. Высадить несколько кустов и знать, что вашими руками умножились добро и красота в нашем городе.

Приглашаю вас милые, в супер VIP-club - в сообщество неравнодушных. Прошу, найдите время для деятельного добра и приезжайте.

Встреча завтра, 19 ноября в 13.00. Ясногорка. Школа № 30 (улица Волховская). Ехать на маршрутках № 4 и 14 или 14а. Остановка - сразу за мостом.

Инструмент - лопата. Рабочая одежда и обувь, перчатки. У кого есть легкая ручная ножовка или не очень большой топор, тоже могут пригодится.

Проект писался как "громадськый", но искренне надеюсь, что станет он народным. В самом лучшем и красивом смысле этого слова.

Пройдемте в сад? Я покажу вас розам  :? Ричард Шеридан

14
Доброго ранку, Краматорськ!

Сьогодні пятниця і класний момент прийняти рішення на користь змістовного дозвілля.

Фестиваль Кальміюс вже в нашому місті. Перші літератори вже зійшли з потягу і скоро стартує найпотужніша літературна та театральна подія цього року не тільки у місті, але і у регіонові в цілому.

Більше 200 діячів української сучасної культури.

Різноманітні майстерки.

Воркшопи, літературні читання, творчі зустрічі та книжковий ярмарок.

Все, щоб листопадові вихідні були наповнені українським словом та музикою.

Отже, колеги, журналісти та причетні до журналістики, долучайтеся до прес-конференцій та профільних дискусій

11 листопада
13.30 «Літературна прес-конференція» Українські автори, видавці Центральна бібліотека для дітей ім.Пушкіна
14.00-15.00 Дискусійний майданчик із широким залученням регіонального ЗМІ Сучасна українська публіцистика: золоті закони жанру. «Як писати, щоби тобі вірили». С.Федорчук, О.Чупа, Центральна бібліотека для дітей ім.Пушкіна

12 листопада
12.30-13.00 «Мистецька Прес-конференція». Сестри Тельнюк, Назар Стригун (менеджер)
Юрій Мисак, Євген Чистоклєтов, Олександр Гаврош, Неда Неждана, Олег Миколайчук
14.00-15.00 Історичний майданчик: «Камо грядеше»: трансформація донецького питання в загальноукраїнському контексті. Олена Стяжкіна, С.Федорчук, Центральна міська бібліотека ім.Пушкіна

Театрали, вас чекає просто неймовірна кількість спектаклів та театральних тем:

11 листопада:
16.00-17.00 Вистава «Храм її Диявола» за п’єсою «Мерилін Монро. Тріумф і агонія» Димитра Христова, пер. з болгарської Анни Багряної. Постановка Олександра Мірошниченка в рамках міжнародного проекту «Феномен новітньої слов’янської драми».
Театр МІСТ (Молодіжний Інтерактивний Сучасний Театр), НЦТМ ім. Леся Курбаса, Київ. режисер Олександр Мирошниченко ЦПР, актова зала
18.00-20.00 Вистава Першого академічного українського театру для юнацтва до річниці Голодомору в Україні «Зерносховище». Палац НКМЗ, велика сцена
Спектакль, який обїхав весь світ. 10 тон декорацій. Оголений нерв України

12 листопада:
11.00 -12.15 Вистава для дітей "Beautiful Карпати" Перший академічний український театр для дітей та юнацтва (Львів) ЦПР
11.00-12.30 Сучасна драматургія для дітей і молоді.
АВАНСЦЕНА. Новітня українська драматургія. Презентація книг і проектів, фото-відеопоказ вистав за сучасними п’єсами в Україні і закордоном за участі драматургів Неди Нежданої і Олега Миколайчука, драматургічний відділ НЦТМ імені Леся Курбаса. Неда Неждана, Олег Миколайчук
(проектор) ЦПР
14.00 – 15.00 «Одкровення Іванки» (за мотивами твору Марії Матіос), моновистава Першого українського театру для дітей і юнацтва
(м.Львів) Сторiнки з книги М. Матioс "Черевички Божої Матерi",замальовки на початку вiйни (моновистава)
Іванка Ольга Чистоклетова
Режисер Євген Чистоклетов ЦПР

І на завершення фестивалю - неймовірні сести Тельнюк
18.00-20.00 Концерт сестер Тельнюк «Повертайся живим» у супроводі симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії ПКіТ НКМЗ

Гарних всім вихідних! І давайте проведемо їх разом! В ритмі української культури!

15
Дорогие форумчане!

Прошу вашей помощи. Мой знакомый школьник пишет краеведческую работу, посвященную теме военнопленных немцев в Краматорске. Информации очень мало. Документы в архиве в Донецке. Нужны воспоминания людей по этой теме. Поделитесь, пжл, что вам рассказывали родители, бабушки и дедушки. Это очень важно. Юноше помощь в работе. А вам - плюс в карму  :D И от меня респект и уважуха. :?

Важно все, что вспомните: как и где жили, чем занимались, что ели-пили, как с местными общались, где хоронили и когда вернулись домой и т.д.
И прошу указывать - чье это свидетельство. ФИО и год рождение. Можно в личку, если стесняетесь  :)

Пасиб всем.

Страницы: [1] 2 3 ... 280