Форум Краматорська

  • 20 Липня 2024, 13:43:28
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Аллергия

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 280
16
А при чем тут Панков?
Не нравится он Вам, критикуйте на здоровье, Ваше право
В соответствующей теме

17
Шановні друзі!
Оголошую екстренну мобілізацію активних дієвих патріотів :-)
3-го червня з 10 до 18 години у ПК ім. Леоніда Бикова (Шкільна, 9) відбудеться Фестиваль іноваційної освіти https://www.facebook.com/events/276749849445523/?acontext=%7B%22ref%22%3A%222%22%2C%22ref_dashboard_filter%22%3A%22upcoming%22%2C%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22dashboard%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22main_list%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%7D проекту "Відкривай Україну".
У Фестивалі прийме участь більше 400 школярів Донецької та Луганської області. Це 18 міст Донеччини та 2 міста Луганщини.
Дуже потрібні активні люди, котрі візьмуть на себе хоча б маленьку частку роботи - зустрічати та супроводжувати команди, проводити реєстрацію, допомогати розміщувати стенди і тд.
Я маю щастя чи нещастя :-) бути обласним координатором проекту, займаюся ним суто на волонтерській основі і тому запрошую і пропоную долучитися таких же запеклих :-) активістів.
Якщо Вам 15+ років, якщо Ви хочете корисно та цікаво провести суботній день та зробити дійсно важливу та добру справу, долучайтеся до нашої команди.
Комплексний обід, каву-чай-печивко протягом фестивалю та ВЕЛИКУ й ЩИРУ ПОДЯКУ ми гарантуємо :-)
Якщо Вас зацікавила моя пропозиція, пишіть мені у лічку або на електронку shkulipa@ukr.net , залиште телефон для звязку і ми обовязково з Вами зізвонимось
Збір-інструктаж буде завтра о 15-тій для тих, хто може приїхати вдень та о 17-тій, на початку 18-тої - для тих, кто вдень працює. Місце - ПК ім. Бикова.
Також запрошуємо тих активістів, вчителів, батьків, громадських діячів, кого цікавить профорінтація дітей, іноваційні освітні технології та методики приходьте на фестиваль як гості, долучайтесь до майстер-класів, вебінару та панельної дискусії. Буде корисно та цікаво.
Ну а якщо Ви хочете поділитися власним досвідом громадського активізму, провести майстер-клас, розказати про досягнення Вашої організації чи Ваші особисті цікаві досягнення у цій галузі, знайти цікавих співрозмовників та вдячних слухачів. то Ви точно наш "клієнт" :-) . Пишіть мені на електронку або телефонуйте і заявляйте про участь у якості доповідача чи майстра (тел 0502166073 0671915230)
P.S. Вірю у нашу активну громаду і у дієву силу нашого волонтерського руху.

18
3-5 березня 2017 року, в Краматорську, Слов’янську та Дружківці відбудеться новий цикл зустрічей проекту "Жива бібліотека".

Розмова "за живе" наживо з "живими книгами" - відомими митцями, поетами. музикантами.
Спікери зустрічі:
•   Олена Стяжкіна. Українська письменниця, публіцистка, докторка історичних наук, професорка історії. Старша наукова співробітниця відділу історії України другої половини ХХ ст.Інституту історії України НАН України, професорка кафедри історії слов'ян Донецького національного університету імені Василя Стуса. Засновниця громадського руху "Деокупація. Повернення. Освіта»
Відео
•   Любко Дереш. Сучасний український письменник.
Перша публікація — роман «Культ» у часописі «Четвер» (2002)
Потім вийшли романи: «Поклоніння ящірці» (2002), «Архе» (2005), «Намір!» ( 2006), «Трохи пітьми» (2007).
У 2008 в серії «Життя видатних дітей» (видавництво «Грані-Т») вийшла книга «Любко Дереш про Любко Дереш про Миколу Гоголя, Марка Твена, Ніколу Теслу, Альберта Ейнштейна, Стівена Кінґа» (2008)
Твори Дереша перекладені кількома європейськими мовами (німецька, польська, італійська, сербська тощо.
Своє творче кредо письменник формулює так: «Мене цікавить посилення свідомості людини. Починаючи від книжки «Архе», мої наступні книжки націлені пробуджувати в людині усвідомлення — усвідомлення себе, усвідомлення світу, усвідомлення автоматизмів у собі. Домагаюся цього різними стилістичними, сюжетними ходами, формальними прийомами, метафорами... Саме це я вважаю своїм надзавданням».
Інтерв’ю http://life.pravda.com.ua/society/4c5680583800d/
Інформація до відома: https://www.bookclub.ua/ukr/read/deresh/

•   Дара Корній (Мирослава Замойська) — українська письменниця-прозаїк. Лауреат третьої премії «Коронації слова» за роман «Гонихмарник» (2010).
Інтерв’ю http://ukrainka.org.ua/node/766

•   Чуловський Володимир. Волонтер, воїн АТО, 128 окрема гірсько-піхотна бригада. Учасник боїв під Дебальцево. Був поранений. має бойові нагороди

•   Пірог Євгенія Письменниця, авторка й кураторка дитячих проектів «Додай читання», «Тату, почитай!», «Срібна читацька Книга», спрямованих на популяризацію книги. Проекти «Срібна Книга» та «Казковий гопак» визнано Національними рекордами України. Користується псевдонімами Казкарка Джинні та Djinni Pie.
Сайт: http://www.vsimrii.in.ua/2010-02-05-11-05-39
Інформація до відома: http://www.barabooka.com.ua/yevgeniya-pirog/

•   Тетяна Пилипець – директор Львівської обласної бібліотеки для юнацтва, модератор чисельних міських та загальноукраїнських свят і фестивалів. Культурменеджер. Тренер за тематикою професійного вигорання бібліотекарів. Неймовірно цікава, чарівна та розумна пані.

•   Дмитро Раков. Український художник. Родом з Сєвєродонецька. Мешкає у Житомирі. Свій стиль автор характеризує як класичний живопис з елементами імпресіонізму. Автор листівок серії «Український шлях», «З любов’ю з Житомира» та «Геометрія статі». Позиціонує себе як художник краєвидів Житомира.
Творча майстерня Дмитра Ракова https://vk.com/artrakov
Листівки: https://postcrossing.in.ua/%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2_%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE

Графік заходів
•   3 березня 2017 року (15.00) – Краматорськ, Книжчин дім. Дитяча центральна бібліотека ім.Пушкіна (вул. Паркова, 14)
•   4 березня 2017 року (12.00) – Слов’янськ, бувший Будинок Залізничників, «Happy-hab» (вул. Привокзальна, 77)
•   4 березня 2017 року (16.00) – Краматорськ, Антикризовий медіа-центр (вул. Марата, 1)
•   5 березня 2017 року (11.00) – Дружківка, Центральна дитяча бібліотека ім. Купріна (вул. Соборна, 13)

Довідка:

Інтерактивний культурно-освітній проект «Жива бібліотека» - громадська ініціатива ГО «Культурно-освітньої фундації «Лібері Лібераті», що реалізується за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI) і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Партнери проекту:
Віце-прем’єр міністр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко
ГО «Український розмовний клуб "Файно"
ГІ "Культурно-мистецька платформа "Куншт".

Особливістю проекту є широке залучення на волонтерській основі більш ніж 40-ка відомих митців та діячів суміжних напрямків: художників, акторів, істориків, громадських активістів, письменників, музикантів тощо.

19
Зробила тест-драйв) копнула землю   :D  копається. На вулиці +2, але тихо, сухо. І не холодно. Так що шкільно-садова толока у силі)

20
Дорогие земляки, друзья, знакомые и незнакомые люди!

Наверное, многие из вас помнят, как я летом просила проголосовать-поддержать мой проект озеленения школьного сада на Ясногорке/ И я искренне благодарна всем, кто тогда услышал моя просьбу.

Но тогда, летом, я даже представить не могла, что мечта превратится в мой личный кошмар протяженностью в несколько месяцев. Когда-нибудь потом, когда не буду реагировать так остро, я расскажу, как происходила эта эпопея по его реализации и каких слез и нервов она мне стоила.

Но сейчас важнее другое - и с этим я снова обращаюсь к вам, дорогие. Дело в том, что только недавно стали приходить первые растения. И не далее как 13 НОЯБРЯ  :D мы с мужем высадили первые полученные луковицы. А сегодня днем курьер привез большую посылку из Национального ботанического сада имени Гришка. Но если луковицы высадить нам было по силам, то своевать эту работу без вас мы не сможем. Потому как там 100 роз, 60 декоративных кустарников, 60 пионов, 125 хризантем и еще пара сотен прочих красивостей.

А на дворе все-таки ноябрь, и затягивать с высадкой нельзя. Поэтому приглашаю всех подарить нашему городу пару часов своего времени и стать другом сада. Высадить несколько кустов и знать, что вашими руками умножились добро и красота в нашем городе.

Приглашаю вас милые, в супер VIP-club - в сообщество неравнодушных. Прошу, найдите время для деятельного добра и приезжайте.

Встреча завтра, 19 ноября в 13.00. Ясногорка. Школа № 30 (улица Волховская). Ехать на маршрутках № 4 и 14 или 14а. Остановка - сразу за мостом.

Инструмент - лопата. Рабочая одежда и обувь, перчатки. У кого есть легкая ручная ножовка или не очень большой топор, тоже могут пригодится.

Проект писался как "громадськый", но искренне надеюсь, что станет он народным. В самом лучшем и красивом смысле этого слова.

Пройдемте в сад? Я покажу вас розам  :? Ричард Шеридан

21
Доброго ранку, Краматорськ!

Сьогодні пятниця і класний момент прийняти рішення на користь змістовного дозвілля.

Фестиваль Кальміюс вже в нашому місті. Перші літератори вже зійшли з потягу і скоро стартує найпотужніша літературна та театральна подія цього року не тільки у місті, але і у регіонові в цілому.

Більше 200 діячів української сучасної культури.

Різноманітні майстерки.

Воркшопи, літературні читання, творчі зустрічі та книжковий ярмарок.

Все, щоб листопадові вихідні були наповнені українським словом та музикою.

Отже, колеги, журналісти та причетні до журналістики, долучайтеся до прес-конференцій та профільних дискусій

11 листопада
13.30 «Літературна прес-конференція» Українські автори, видавці Центральна бібліотека для дітей ім.Пушкіна
14.00-15.00 Дискусійний майданчик із широким залученням регіонального ЗМІ Сучасна українська публіцистика: золоті закони жанру. «Як писати, щоби тобі вірили». С.Федорчук, О.Чупа, Центральна бібліотека для дітей ім.Пушкіна

12 листопада
12.30-13.00 «Мистецька Прес-конференція». Сестри Тельнюк, Назар Стригун (менеджер)
Юрій Мисак, Євген Чистоклєтов, Олександр Гаврош, Неда Неждана, Олег Миколайчук
14.00-15.00 Історичний майданчик: «Камо грядеше»: трансформація донецького питання в загальноукраїнському контексті. Олена Стяжкіна, С.Федорчук, Центральна міська бібліотека ім.Пушкіна

Театрали, вас чекає просто неймовірна кількість спектаклів та театральних тем:

11 листопада:
16.00-17.00 Вистава «Храм її Диявола» за п’єсою «Мерилін Монро. Тріумф і агонія» Димитра Христова, пер. з болгарської Анни Багряної. Постановка Олександра Мірошниченка в рамках міжнародного проекту «Феномен новітньої слов’янської драми».
Театр МІСТ (Молодіжний Інтерактивний Сучасний Театр), НЦТМ ім. Леся Курбаса, Київ. режисер Олександр Мирошниченко ЦПР, актова зала
18.00-20.00 Вистава Першого академічного українського театру для юнацтва до річниці Голодомору в Україні «Зерносховище». Палац НКМЗ, велика сцена
Спектакль, який обїхав весь світ. 10 тон декорацій. Оголений нерв України

12 листопада:
11.00 -12.15 Вистава для дітей "Beautiful Карпати" Перший академічний український театр для дітей та юнацтва (Львів) ЦПР
11.00-12.30 Сучасна драматургія для дітей і молоді.
АВАНСЦЕНА. Новітня українська драматургія. Презентація книг і проектів, фото-відеопоказ вистав за сучасними п’єсами в Україні і закордоном за участі драматургів Неди Нежданої і Олега Миколайчука, драматургічний відділ НЦТМ імені Леся Курбаса. Неда Неждана, Олег Миколайчук
(проектор) ЦПР
14.00 – 15.00 «Одкровення Іванки» (за мотивами твору Марії Матіос), моновистава Першого українського театру для дітей і юнацтва
(м.Львів) Сторiнки з книги М. Матioс "Черевички Божої Матерi",замальовки на початку вiйни (моновистава)
Іванка Ольга Чистоклетова
Режисер Євген Чистоклетов ЦПР

І на завершення фестивалю - неймовірні сести Тельнюк
18.00-20.00 Концерт сестер Тельнюк «Повертайся живим» у супроводі симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії ПКіТ НКМЗ

Гарних всім вихідних! І давайте проведемо їх разом! В ритмі української культури!

22
Дорогие форумчане!

Прошу вашей помощи. Мой знакомый школьник пишет краеведческую работу, посвященную теме военнопленных немцев в Краматорске. Информации очень мало. Документы в архиве в Донецке. Нужны воспоминания людей по этой теме. Поделитесь, пжл, что вам рассказывали родители, бабушки и дедушки. Это очень важно. Юноше помощь в работе. А вам - плюс в карму  :D И от меня респект и уважуха. :?

Важно все, что вспомните: как и где жили, чем занимались, что ели-пили, как с местными общались, где хоронили и когда вернулись домой и т.д.
И прошу указывать - чье это свидетельство. ФИО и год рождение. Можно в личку, если стесняетесь  :)

Пасиб всем.

23
Краматорск и его жизнь / Re: ВІЛЬна ХАта
« : 31 Серпня 2016, 19:06:58 »
А что не понятно? хозяин помещения потерял чувство берега - поднимал и поднимал им оплату

Ребята все починили, убрали, сделали душ и туалет.

Привели в порядок подвал

Хозяин постоянно "благодарил" их ростом аренды

Пусть теперь ищет другого арендатора

24
Дорогие мои земляки, друзья, знакомые и даже незнакомые  :) , но хорошие люди и активные граждане!

Через месяц в Украине будет запущен прекрасный проект "Відкривай Україну" В 2015 году он впервые был реализован именно на востоке - в Донецкой и Луганской областях. И "феями", подарившими нашей детворе этот праздник, стал фонд "З країни в Україну". Думаю, многие помнят и их прекрасные фестивали - часы счастья для нашего истерзанного войной региона.

А сейчас проект охватит всю страну. И самой большой и сложной будет работа именно у нас. Порядка 30 населенных пунктов, примерно 200 школ, тысячи школьников 7-11 класса смогут принять участие и пережить приключение длиной в 9 месяцев.
Достаточно неожиданно для себя самой я стала его областным координатором. Это работа волонтерская, построенная на любви к детям и Украине - и без вас, дорогие, я не справлюсь.

Поэтому приглашаю всех настоящих и неравнодушных присоединится к работе. Может, в качестве городского координатора http://gurt.org.ua/vacancies/33925/ (очень-очень-очень нужны), а может - в качестве помощников, которые возьмут на себя долю общей ноши.

Я не могу пообещать вам зарплату и почести, знаю точно, что будет работа и жертвенность. Но могу железно гарантировать, что каждый подаренный вами для общего дела час приблизит нас и наших детей к счастливой, успешной и процветающей Украине.
Нет лучше и почетнее вклада, чем взнос в будущее. Поэтому давайте строить его вместе.

Присоединитесь ли вы к команде, распространите-ли информацию в своем городе или на страницах интернет сообществ или просто расскажете о нем знакомому школьнику - все пойдет в общую копилку, а вам мега-благодарность за это.

Давайте вместе поможем детворе нашей области открыть для себя Украину.

Вот здесь немного о прошлом этапе
, детальнее обо всем новом расскажу, когда настанет официальный старт, но городские координаторы нужны уже сейчас.

25
Друзья, приятели и знакомые! Да и просто земляки, краматорчане!

В эти дни, когда все расслабленно доживают лето, в краматорском городском суде по тихому хоронят украинскую душу нашего города. Завтра состоится второе, и, возможно, финальное, заседание по Позову пана Честы к горсовету и городскому голове, с тем чтобы отменить распоржение от 21.02.2016 года.

Думаете о чем там речь - о тарифах, ценах и прочем беспределе? Нет, господин Честа считает, что его личная гражданская совесть пострадала от того, что одну из улиц Краматорска назвали именем Гампера. Соответственно, распоржение он требует отменить, а вместе с ним под нож лягут улица Героев Украины и Героев Небесной Сотни, улицы Стуса и Тыхого, Сковороды и Приймаченко, улица 5 июля и Петренка, героев-АТОшников Афанасьева и Горяйнова. В общей сложности - порядка 100 наименований, за часть из которых мы месяцами в комиссии по декоммунизации воевали против чиновников.

И вот, когда можно было бы выдохнуть спокойно и жить в поле украинских имен, нашелся "добрый человек", который может повернуть весь процесс вспять. Сначала нам отменят эти названия, а там, глядишь, и Ленина "взад" вернут.

Самое в этом плохое и страшное, что пан управделами Давискиба, который по его служебным обязанностям должен отстаивать процесс декоммунизации в суде, все по сути саботирует и сливает. Поскольку, насколько мне известно, сам он большой противник переименований, а тут получил прекрасную возможность реванша.

Поэтому, дорогие наши патриоты города и страны, прошу вас всех, изыщите способ и возможности, возьмите выходной или безоплатный, но придите завтра к городскому суду поддержать Украину в нашем городе.

Пусть господин Давискиба увидит, что мы не позволим лишить нас нашего права жить в украинском Краматорске, а господин Честа (который, стыдно сказать член товариства Просвіта), пусть увидит, что думает о его позове украинская громада города.
Прошу завтра в 10.30 быть у стен суда, желательно с плакатами, в вышиванках и с нашими прапорами.

Гражданский пикет, акция непокоры, бунт, назовите это как угодно, но не стойте в стороне. Выйдите защитить наш общий украинский выбор. Не сочтите за кощунство, но это наше 17 апреля. И сейчас мы так же, как и тогда, рискуем. Тогда мы рисковали жизнью, а сейчас, проявив равнодушие, мы можем потерять право называться украинцами.

Завтра, в 10.30. - под городским судом - наша линия обороны от "советчины" и ее "детки" - "русского мира".

Приди и скажи "да" Украине в своем сердце.

Я буду, кто со мной?

26
Да все не просто. В случае с моим проектом - не удается выяснить, на чей счет зводить деньги - образования или посссовета
как оказалось, земля сада завила в воздухе (документы по ней)
Годами никто принадлежностью земли не парился
а мой проект вскрыл этот гемор
и выполнение проекта под угрозой срыва :wild:
сказать. что я злюсь - это ничего не сказать

27
Виталик необъективен.

но прошло лажово, как и следовало ожидать

не, Гринь не выступал

28
ВИВЧАЄМО СВОЄ, БО МИ ТОГО ВАРТІ
І знову п'ятничне нагадування :-) І знову мова про мову. А саме про мову українську літературну, котрої, як люблять стверджувати завзяті українофоби, на Донеччині не існувало і не існує.
Отже, завтра, 6 серпня, відбудеться відкрита лекція-дискусія за темою "Українські літературні діячі Донеччини"..
Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Героїв України (колишня Вознесенського) 31, Донецька обл., м. Краматорськ
Час проведення: 18.00 - 19.20
Про культурне життя Донеччини другої половини ХХ ст. крізь призму літератури, про процеси серед еліти Донбасу періоду від хрущовської відлиги про українську радянську та українську нерадянську еліти, поговорить з усіма фахівчиня, кандидат історичних наук Стуканова Юлія.
Юлія Стуканова - ще один "донецький вчений у евакуації", кандидат історичних наук, співробітниця кафедри історії України Донецького Національного Університету (м.Вінниця).
Лекція-дискусія відбуватиметься в рамках проекту Відкрита Школа Історії - це спільний громадський проект від ГО Патріотичні ініціативи та Державна фірма «Укрінмаш», яка входить до складу Державний концерн "Укроборонпром"

29
 
Откуда я знаю? Я не являюсь официальным дописувачем от полиции)))
 
А жаль. Очень не помешала бы возможность общения с "официальным дописувачем" от НП - адекватным ессно!
Я знакома с их пресс-секретарем. Хороший парень. Молодой только. Энергичній. А опыт - дело наживное. Я покажу ему эту тему.

30
Увага, об'ява.
Якщо це можливо, поставте її як новину.
Дякую :)

Уважаемые краматорчане!
Приглашаем Вас принять участие в общественных слушаниях на тему: «Уровень доступа граждан города к лекарствам и изделиям медицинского назначения во время лечения в лечебно-профилактических учреждениях г. Краматорска», которое состоится 5 августа 2016 г. в зале заседаний исполкома (пл. Мира, 4 этаж) в 16:00 -18:00. Вход свободный.
В процессе проведения слушаний докладчики ознакомят вас с нормативно-правовой базой, регулирующей выделение бесплатных медикаментов, с данными по бюджетному финансированию этой отрасли, а также с особенностями и нюансами доступа пациентов к лабораторным исследованиям в медучреждениях города.
В режиме живой дискуссии вы сможете задать интересующие вас вопросы руководству городского здравоохранения, а также представителям всех медицинских учреждений Краматорска.
Только общими усилиями, проявляя гражданскую сознательность, активность и ответственность, мы сможем улучшить качество медицинских услуг в нашем городе.
Все ваши конструктивные предложения и замечания будут учтены при составлении рекомендаций для усовершенствования работы сферы здравоохранения в Краматорске.
Рабочая группа по подготовке слушаний.

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 280