Форум Краматорська

  • 20 Липня 2024, 06:05:56
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Дякую за пост

Показані пости, пов’язані з Thank-O-Matic. Показані теми, "Ви подякували" іншим користувачам. (Пов’язаний з першим повідомленням.)


Повідомлення - 8888

Деколонізаційний закон ухвалено!
https://uchoose.info/dekolonizatsijnyj-zakon-uhvaleno/
23.03.2023

Звершилося. Верховна Рада ухвалила деколонізаційний закон. Його тексту ще не опублікований, але, судячи із порівняльної таблиці до другого читання, це проривний документ, що, нарешті, засуджує та забороняє пропаганду російської імперської політики в Україні. Насамперед, закон дає визначення кільком важливим поняттям: українофобія, русифікація, поневолені народи РФ, а також російська імперська політика, яка визнається злочинною, починаючи з часів Московського царства. В Україні повинні зникнути назви, що прославляють росіян, які були причетні до такої політики; російські географічні назви; історичні події тощо. Закон ставить крапку в багаторічних дискусіях. Вулиці Пушкіна, який оспівував російську експансію, чи вулиці Булгакова, який виправдовував убивство лікарем петлюрівця, – мають зникнути. Натомість, заборона не поширюється на тих росіян, які не заплямували себе служінням Кремлю та опиралися йому. Такими постатями є, наприклад, Андрій Сахаров і Валерія Новодворська.

Також буде заборонено продаж усяких сувенірів чи іншої продукції із російським прапором, гербом чи іншими зображеннями, пов’язаними з імперією. Так само мають бути демонтовані імперські пам’ятники (як, наприклад, Полтавській битві) і прибрано будь-які зображення чи написи, пов’язані з російською імперською політикою. Винятки зробили для музейних і приватних колекцій, а також торгівлі антикваріатом. Окрім цього, українські назви мають відповідати стандартам державної мови. Тобто такі міста, як Сєвєродонецьк чи Южноукраїнськ, мають бути перейменовані. У разі невиконання закону юрособами, політичними партіями чи іншими об’єднаннями громадян їхня діяльність підлягає припиненню через суд. Якщо ж органи місцевого самоврядування ігноруватимуть вимоги до перейменування, то це за них зробить Уряд.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Меморіал Героїв: краматорець Анатолій Герман загинув, захищаючи рідну землю

Донецька ОВА та платформа Меморіал Героїв згадують убитих росіянами захисників з Донеччини.

Солдат Анатолій Герман, позивний Таліб, загинув 29 березня 2022 року під час мінометного обстрілу російськими військами позицій українських військових поблизу міста Вугледар. Воїну було 40 років. Анатолій народився і прожив усе життя в Краматорську.

Закінчив місцеву школу № 9, потім – професійно-технічне училище № 28. Працював на автотранспортному підприємстві у рідному місті, займався ремонтом радіотехніки й електрообладнання. Під час повномасштабного російського вторгнення чоловік став на захист країни у лавах Збройних Сил України.

Служив у 53-й окремій механізованій бригаді імені князя Володимира Мономаха. «Він був людиною слова, мав добре серце. Любив Україну. Був гарним чоловіком і люблячим татусем. Дуже сумуємо, любимо, пам’ятаємо. Завжди в наших серцях. Герої не вмирають», – зазначила дружина загиблого. Поховали Анатолія у рідному Краматорську. У захисника залишилися дружина Оксана, донька Аделіна та син Кирило. З 24 лютого росіяни вбили 1388 мирних жителів Донеччини, поранили ще 3105. Наразі невідома кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.
Рашизм

Раши́зм (англ. Rashism, Ruscism від англ. «Russia, Russian», — вимовляється раша,— та італ. «fascismo»  — фашизм, від якого взято закінчення -изм), або російський фашизм — політична ідеологія та соціальна практика владного режиму Росії кінця XX — початку XXI століття, що базується на ідеях «особливої цивілізаційної місії» росіян, «старшості братнього народу», нетерпимості до елементів культури інших народів; на тоталітаризмі й імперіалізмі радянського типу, використанні російського православ'я як моральної доктрини та на геополітичних інструментах впливу, у першу чергу — енергоносіях для європейських країн, військовій силі, стосовно країн, що входять до кола впливу Російської Федерації.

Головна ідея рашизму — «захист росіян» за допомогою збройних вторгнень у сусідні країни.

14 квітня 2022 року Верховна Рада України визнала Російську Федерацію державою-терористом із тоталітарним неонацистським режимом та заборонила його пропаганду, а також пропаганду акту агресії Росії проти України. Рашизм є різновидом нацизму, фашизму і синонімом терміну «російський нацизм».
Порядок денний – деколонізація: 24-25 травня на Донеччині і Луганщині.
Краматорськ, 24 травня об 11.30, Антикризовий медіа-центр (вул. Марата, 1)
https://acmc.com.ua/24-travnya-11-30-kruglyj-stil-poryadok-dennyj-dekolonizacziya/

https://www.facebook.com/volodymyr.viatrovych/posts/10219564116633003

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Лесь Подерв‘янський – «Епічні п‘єси у виконанні автора»
https://kramatorsk.karabas.com/ua/les-poderv-yanskij-epichni-p-yesi-u-vikonanni-avtora-14
18 квітня 2020 р, 19:00
Краматорськ, Палац культури і техніки НКМЗ

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Буквально пару недель назад Назарию Яремчуку исполнилось бы 68 лет!  Классный певец! И песни классные! Но что меня удивило что по телевидинью даже и не заикнулись о том что НАЗАРИЮ ЯРЕМЧУКУ  68 лет.Исполнилось бы!Забывает страна своих героев.А ведь он по сути основатель современной Украинской музыки А ведь как пел! Как пел! И какие песни пел!

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

ААААААААА!!!! Я просто угораю!!! По всей Расее,и особенно - в Мацкве, стоят наружу сетевые принтеры, даже с дефолтовыми логинами / паролями! Admin / Admin
Знаете, что такое Шодан, да? https://www.shodan.io Авнюки - ввели лимиты на количество запросов
Это такой гугел, который позволяет искать в интернете вещей.
Есть много кейсов че там искать.
Мой кейс - принтеры Kyocera Ecosys, которые идиоты поставили коряво!
Вот такой поисковый запрос Шодана
port:9100,80 city:"moscow" ecosys
или
port:9100,80 country:"ru" ecosys
показывает такую туеву хучу!

И можно устроить развлекуху - печатать украинскую народную кричалку, например. Или портрет, чтобы его повесить.
И смотреть, как лихорадочно пытаются отменить задание, дергая крышку принтера, или вынимая бумагу.
А там еще в режиме админа можно вообще отключить локальное управление принтером, и задания отменять будет нельзя )))

Засрать всю бумагу, израсходовать тонер.

Пофулиганить, в общем.

Нужно просто поставить сетевой принтер, по IP адресу. Подтянется стандартный.

Вот некоторые IP адреса этих принтеров. Можно открывать прямо в браузере, чтобы любоваться доступом.

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Добавляйте другие найденные сетевые принтеры :)))

Муралы на Марата.
Нет слов.
Что это, откуда?
Так неожиданно, просто, легко, красиво...

Приехали художники, неизвестные, скромные, невидимые и вдруг ... Красота.
Восторг, полный восторг.

И тишина...
Редкие заметки ни о ком и фотографии - ни спонсора, ни инициатора, ни самих художников никто не называет.
Не благодарит.
Не объясняется в любви, не награждает, не приглашает на встречи, не размещает портреты в сми.

Хочу знать об этих художниках все!
И спасибо им!
И всем причастным!

Но кто же это?

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Наконец-то мой свободный день совпал с единственным днем в году, когда открыт для посещений Всехсвятский скит Святогорской Лавры! http://svlavra.church.ua/o-lavre/skity/vsexsvyatskij-skit-2/ Поездка была сугубо целевой, без планов на последующие прогулки по Святогорью. Ну разве что поглядели на пейзажи с памятника Артему - Сергееву, который позабыт-позаброшен в связи с "коммунистическим" происхождением.
Паломников (или посетителей?) было много менее, чем обычно в Лавре,но из-за небольших габаритов церквей попасть именно на службу оказалось затруднительно. Причем в большинстве своем толпились именно "экскурсанты", живенько и громко обсуждавшие то, что им так повезло что случайно вот так попали на такое! Вообще в скит посторонних не пускают, там живут молятся и работают. Пофотографировали мы ту часть, где толпа,  пошли туда, где толпе не интересно - по жилым домам, на пасеки, службы. Там тоже все исполнено из дерева,красиво и благоустроено, но от фотографирования просили воздержаться - ну таки да, тут люди просто живут, зачем их скромный быт выставлять напоказ? Живут весьма не плохо - по любым меркам. Хозяйство расширяется, земель уже - на неплохой колхоз хватит. Кормят и себя, и монастырскую братию, торгуют монастырским медом, вареньями из всяких диковинок - сосновых шишек, лесных ягод. И раз в году - в день Всех святых - открывают Скит для паломников.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Сторінок: [1]