Форум Краматорська

  • 31 Травня 2024, 05:36:11
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Пандемія коронавірусу у Краматорську Covid-2019  (Прочитано 55893 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

30 Березня 2020, 13:53:51
Відповідь #15
Offline

She


Offline She

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7218
  • Карма: +316/-46
  • Дякую
  • Сказав: 1028
  • Отримав: 327
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Тимчасова міська протиепідемічна комісія з питань запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCoV (розпорядження міського голови від 05.03.2020 № 21р)

Панков Андрій Вікторович - міський голова, голова Комісії
Люлька Юрій Анатолійович - заступник міського голови, заступник голови Комісії
Мельник Валерія Павлівна - начальник відділу охорони здоров'я, секретар Комісії

Члени Комісії:
Авдюшкіна Євгенія Григорівна - в.о. голови Краматорської міської організації Товариства Червоного Хреста України (за згодою)
Вакалов Володимир Володимирович - начальник відділу житлового господарства
Воробйова Наталя Юріївна - заступник головного лікаря КНП «Центр первинної медико- санітарної допомоги № 1» Краматорської міської ради з медичного обслуговування
Гореславець Андрій Миколайович - начальник управління з гуманітарних питань
Католікова Наталія Вікторівна - експерт відділу охорони здоров’я з питань терапії
Кулакова Ірина Анатоліївна - заступник начальника відділу охорони здоров’я
Кукочка Сергій Васильович - начальник управління з питань цивільного захисту
Коломієць Микола Григорович - начальник 12 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області
Лобанов Геннадій Геннадійович - начальник Краматорського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області (за згодою)
Лютік Надія Валеріївна - заступник начальника відділу охорони здоров’я
Мозольова Марина Валеріївна - начальник управління освіти
Пономаренко Маргарита Юріївна - завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Краматорської міської філії ДУ Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (за згодою)
Пономаренко Наталія Ярославівна - завідувач інфекційним відділенням КНП « Міська лікарня № 1» Краматорської міської ради
Прийменко Ольга Леонідівна - експерт відділу охорони здоров’я з питань санітарної просвіти та здорового способу життя
Саєнко Олена Миколаївна - начальник фінансового управління
Струненко Наталія Станіславівна - експерт відділу охорони здоров’я з питань педіатрії
Сміщенко Володимир Миколайович - головний лікар Станції швидкої медичної допомоги міста Краматорська – Відокремлений структурний підрозділ КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ( за згодою)
Хомякова Людмила Василівна - завідувач Краматорської міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (за згодою)
Яковенко Дмитро Вадимович - експерт відділу охорони здоров’я з питань дитячих інфекційних захворювань

http://krm.gov.ua/UserFiles/dl/gol/rasp_gol_05.03.20_21p.pdf

Помилка бази даних

Будь ласка, повторите ще раз. Якщо помилка продовжує повторяться, звернетеся до Адміністратора.