Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 02:20:53
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: ГО "Антикризовий медіа-центр": наші заходи  (Прочитано 4829 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

21 Квітень 2016, 09:38:51
Прочитано 4829 раз
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Власне, Антикризовий медіа центр у Краматорську вже майже рік. Створений ще у Донецьку як громадська ініціатива, через політичні переслідування він був змушений переїхати у Дніпропетровськ, а з квітня 15 року осів у Краматорську.

Починаючи з того періоду, було проведено десятки прес-заходів, створено величезну базу ЗМІ, з котрими  ведеться співпраця, а партнерами у роботі стали як українські, так і зарубіжні неурядові організації. Кількість цих партнерських контактів вже досягла не менш ніж сотні. На базі нашого прес-залу на безкоштовній основі постійно відбуваються зустрічі та засідання тих громадських ініціатив, котрі не мають свого власного приміщення і потребують дружньої підтримки.

У грудні 15 року АКМЦ оформився як самостійна громадська організація.

Сформований за цей рік колектив живе і діє як єдиний організм, це не просто робота, це спосіб життя. І окрім професійних якостей є ще одна обов'язкова негласна умова - це бути дієвим патріотом України, займатися суспільно-значущою роботою. Тому за рік наш колектив сформувався з людей, котрі є членами громадських організацій та волонтерських рухів.

Коло тем, котрі ми освітлюємо, надзвичайно широке, ознайомитися можна на нашому старому сайті http://akmc.in.ua/index.php/ru/, новий зараз у стадії тестування.

Наші відео-оператори працюють саме в режимі "польової журналістики "- тобто безпосередньо на місцях подій, в тому числі - і у небезпечних умовах під час військових спецоперацій. Хто бачив фрагменти спецоперацій з Мар'їнки, Красногорівки і т.д. - всі ці матеріали відзняв безпосередньо наш оператор

Крім того, на постійній основі у нас відбуваються різноманітні заходи з залученням експертів, істориків, громадських активістів та представників органів влади.

Оскільки фінансування нашої діяльності проводиться через залучення іноземних грантів, ми є абсолютно незалежними від політичних та економічних "еліт" міста та регіону. Відповідно, маємо звичку та можливість  :D розвивати саме незалежну журналістику.

Адреса АКМЦ: вул. Героїв України (Вознесенського), 31
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

Форум Краматорська


21 Квітень 2016, 09:51:32
Відповідь #1
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Місяць тому в Антикризовому медіа-центрі міста Краматорська відбулася презентація звіту «ТІ, ЩО ПЕРЕЖИЛИ ПЕКЛО». Видання описує реальний стан подій на Донбасі і є звітом про роботу Коаліції «СПРАВЕДЛИВІСТЬ ЗАРАДИ МИРУ НА ДОНБАСІ».
Оскільки тема більш ніж актуальна, а минулого разу через ранковий час проведення потрапити на презентацію змогла лише невелика кількість краматорчан, ми звернулися до авторів видання презентувати свою роботу і у вечірній час.
Додам від себе - тема складна, болюча, наведені у звіті матеріали - це частина того, що буде використано у суді в Гаазі, оскільки злочини проти людяності не мають терміну давності.
Емоційно - складно, чіпляє за живе, але і це потрібно, щоб за повсякденням не забувати про те, що стоїть за "русским миром", яке хиже лице у цього "мира".
Отже, запрошуємо у Антикризовий медіа-центр на презентацію звіту «ТІ, ЩО ПЕРЕЖИЛИ ПЕКЛО» 21.04.16 об 17.00.
Адреса проведення: вул. Героїв України (Вознесенського), 31.
Довідка:
Звіт - це підсумок моніторингового дослідження фактів серйозних порушень прав людини, пов’язаних із незаконним позбавленням свободи в зоні збройного конфлікту на сході України. Видання описує реальний стан подій на Донбасі і є звітом про піврічну роботу Коаліції «СПРАВЕДЛИВІСТЬ ЗАРАДИ МИРУ НА ДОНБАСІ», членом якої є громадський рух "Очищення".
У звіті представлені реальні цифри та факти, що засвідчують наявність грубих та систематичних порушень прав людини щодо осіб, які незаконно були поміщені до місць несвободи, перебували в нелюдських умовах та піддавалися жорстокому поводженню чи катуванню. Також автори звіту пропонують комплекс заходів, спрямованих на припинення порушень, привернення уваги міжнародної громадськості та притягнення до відповідальності осіб, винних у вказаних порушеннях.
Презентація звіту відбувається в рамках проекту «Посилення інституційного розвитку Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» через зміцнення внутрішніх та зовнішніх комунікацій». Захід проводиться завдяки фінансовій підтримці посольства Великої Британії в Україні в рамках реалізації проекту «Українська миротворча школа» та Міжнародного фонду «Відродження».
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

05 Серпень 2016, 22:29:53
Відповідь #2
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
ВИВЧАЄМО СВОЄ, БО МИ ТОГО ВАРТІ
І знову п'ятничне нагадування :-) І знову мова про мову. А саме про мову українську літературну, котрої, як люблять стверджувати завзяті українофоби, на Донеччині не існувало і не існує.
Отже, завтра, 6 серпня, відбудеться відкрита лекція-дискусія за темою "Українські літературні діячі Донеччини"..
Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Героїв України (колишня Вознесенського) 31, Донецька обл., м. Краматорськ
Час проведення: 18.00 - 19.20
Про культурне життя Донеччини другої половини ХХ ст. крізь призму літератури, про процеси серед еліти Донбасу періоду від хрущовської відлиги про українську радянську та українську нерадянську еліти, поговорить з усіма фахівчиня, кандидат історичних наук Стуканова Юлія.
Юлія Стуканова - ще один "донецький вчений у евакуації", кандидат історичних наук, співробітниця кафедри історії України Донецького Національного Університету (м.Вінниця).
Лекція-дискусія відбуватиметься в рамках проекту Відкрита Школа Історії - це спільний громадський проект від ГО Патріотичні ініціативи та Державна фірма «Укрінмаш», яка входить до складу Державний концерн "Укроборонпром"
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

Форум Краматорська

Re: ГО "Антикризовий медіа-центр": наші заходи
« Відповідь #2 : 05 Серпень 2016, 22:29:53 »