Форум Краматорська

  • 08 Лютий 2023, 13:29:00
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Дякую за пост

Показані пости, пов’язані з Thank-O-Matic. Показано повідомлення, де "Вас подякували" інші користувачі.


Повідомлення - Orbit

                        На Майдане объявили всеукраинскую забастовку
 

Я хоч і буваю на майдані у вихідні регілярно, але цього не розумію.
Це  для українця в Овручі чи Гайсині щось на кшталт зборів підтримки революції в Чілі в радянські часи:
_"Я не знаю де те Чілі і хто та Хунта, але якщо того Курвалана з тюрми на випустять, я на ороботу не піду!"

Зовсім відірвались від реалій три наші оПУЗОцінери. А Маніфест на 5-ти сторінках перед розбурханим натовпом? Спеціально, щоб відбити охоту, приспати як на профспілкових зборах по темі соцзмагання?  Та ще і глашатай Пастор, котрий читає трохи краще Азірова.
Біда!

Такі "вихідці" нічого не допнуть. Їх реально можна ідентифікувати як "викидиші.
Нашли наверное внука, который помнит что деда рассказывал о трех подольщиках из упа из соседней копанки :))))))))

Ну що це за така магічна сила в тої УПА.   Три упівця на Донеччині, тридцять - на Львівщині, а страху нагнали на всю радяньщину такого,  що і сьогодні дітки за Гітлера і не чули, а Бандеру в донецьку знають і чули усі дошкільнята.

Бандера таки Герой!
А упівці - справжні витязі.

МІФ про "благоденствіє" України в обіймах Переяславсьго договору видно з промови Г.Петровського на засіданні Четвертої Державної думи. ("Вибрані статті і промови", Київ, 1974)
За переписом 1740 1 1748 років у Полтавській і Чернігівській губерніях на 1094 села припадало 866 шкіл з українською мовою. Одна школа на 746 душ населення.
У 1804 році видано Указ про ЗАБОРОНУ ВЧИТИСЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ.
І вже в 1897 році перепис показав, що найбільш малограмотний народ імперії - українці. На 100 душ населення - 13 грамотних.
Це "благотворний" вплив московії та її царя.   
Така ж мета і МИТНОГО СОЮЗУ!
   Василий Иванович, тогда зачем нам эта власть навязывает кацапский по всем украинским ТВ? :?


Думаю Ваше питання риторичне, бо відповідь на нього знаєте Ви і самі.
А ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ не відповість Вам на це запитання, так як не вважав за потрібне відповісти мені.

 Російськомовні українці, послуговуючись російською мовою, підсвідомо впроваджують, підтримують ментальність, необхідну для здійснення стратегічних намірів іншої держави, мета якої - контроль над усіма сферами буття України.
Перенавчайтесь самі, і особливо бережіть від мовної "залежності" своїх дітей. Чим більше мов знає людина, тим краще, але коли вона розмовляє в побуті, тим більше зі своїми дітьми, то це вже біда для України. Тому  московити, сучасні колонізатори, маючи в Україні своїх резидентів, завжди будуть цим аргументувати збільшення використання друкованої, кінематографічної, музичної продукції мовою дружнього сусіда, з його імперським 350-ти річним досвідом. І якщо ми і надалі будемо надавати Кремлю цей мовний важіль впливу, то тим довше будемо у нього на гачку. І сучасні російськомовні, може цілком і не усвідомлюють, що їхні діди-прадіди  у свій час були русифіковані у той чи інший спосіб.
Кожний індивідуум, кожна україномовна сімя - маленька фортеця проти  колонізації, а кожна російськомовна - підкоп під цю фортецю.
 Російськомовний українець - це полковник Нос серед захисників Батурина, зрада якого коштувала голови 15 000 батуринців ві немовляти до жінок похилого віку. Усіх вирізали озвірілі кацапи Меншикова. Козаків прибивали до деревяних хрестів і пускали плисти річкою Сейм.
Memento Baturyn, ...
Памятайте,  ще багато тих, хто очікує нового пришестя Нью_Меншикова начолі з Володимиром Маленьким.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Сторінок: [1]