Форум Краматорська

  • 23 Травень 2024, 10:31:15
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: СТО російських міфів про Україну  (Прочитано 86709 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

29 Червень 2013, 03:57:28
Відповідь #660
Offline

v.w.Jass


Offline v.w.Jass

  • Свобода или смерть!
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5906
  • Країна: 00
  • Карма: +45/-40
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 36
  • Я Твой Бог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вновь богатый зол и рад,
Вновь унижен бедный.
С кровель каменных громад
Смотрит месяц бледный,

Насылает тишину,
Оттеняет крутизну
Каменных отвесов,
Черноту навесов...

Всё бы это было зря,
Если б не было царя,
    Чтоб блюсти законы.

Только не ищи дворца,
Добродушного лица,
    Золотой короны.

Он - с далеких пустырей
В свете редких фонарей
    Появляется.

Шея скручена платком,
Под дырявым козырьком
    Улыбается.

Александр Блок. Последнее стихотворение.
Как бы и вам к концу жизни не прийти к мысли абсурда своего же мировоззрения. :D
На кухню к повару,
который был зевака,
Зашла голодная собака.
Зашла незваная и по-собачьи мнит:
Здесь много всякого припаса,
И плохо все лежит,
Так я могу схватить любой
кусочек мяса.

Форум Краматорська

Re: СТО російських міфів про Україну
« Відповідь #660 : 29 Червень 2013, 03:57:28 »

05 Липень 2013, 19:11:35
Відповідь #661
Offline

Orbit


Offline Orbit

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 642
  • Карма: +65/-4
  • Дякую
  • Сказав: 24
  • Отримав: 7
    • Перегляд профілю
Вообще, по-хорошему надо бы модераторам удалить/закрыть эту тему, как провокационную, и сеющую межнациональный раздор и ненависть.
Никакой ценности "тексты" орбида по сути не несут, не имеют источников их подтверждающих, и служат голословными обвинениями исключительно в адрес соседнего государства.(Виділено мною, ORBIToм)

 А зовсім і не так.  Цінності тексти самі по собі мають тільки тоді, коли вони на пегаменті, або папіруси. А текст в інтернеті - так собі, як мертві душі. Тексти оживають і мають цінність тільки в живих душах. А душі ають привязку до місця, так би мовити координати у тримірному вимірі.
У Вас цінності "соседнего государства" переважають. Тому у Вас і така ментальність. Тому Ви і стараєтесь "продвігать мір" . Але для цього запашного світу є свій простір з іншими координатами.  А я свого нікому навязувати не хочу, але і на стіл з ратицями старатимусь не пускати. Хватить,  що за одним столом зі мною він усівся.

05 Липень 2013, 19:41:42
Відповідь #662
Offline

Orbit


Offline Orbit

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 642
  • Карма: +65/-4
  • Дякую
  • Сказав: 24
  • Отримав: 7
    • Перегляд профілю
Та це між іншим.
Миж обговорюємо МІФ про "Переяславську Раду".   Міф у тому,  що Україна не втрачала від цієї угоди свою тогочасну державність. Державність України знищили ті, кого пускали за стіл, а вони вилізли НА СТІЛ.  З ногами у гноївці.
Чужоземні держави та монархи трактували Україну «як самостійну, вільну, окрему від Москви державу, а договір 1654 р. вважали тільки за договір союзу... або "протекції" в тодішньому розумінні, протекції чисто номінальної (цар московський іменувався царем "Малыя Россіи", як і султан турецький іменувався сувереном багатьох держав-васалів, але це була лише буква без реального змісту), що не перешкоджало вести з Україною дипломатичні зносини, як із повноправним суб'єктом міжнародного права». Так, шведський король Карл X Густав писав Б. Хмельницькому.
 На це звертали увагу й численні іноземці, а англійський дипломат Д. Флетчер дійшов висновку, що простий люд московський подалі від наук, літератури і навіть «усіх військових вправ», аби «легше було утримати їх у такому рабському стані, в якому вони зараз перебувають», а інакше — якби народ той «отримав якусь освіту і краще розуміння про Бога... навряд чи зносив би таке правління».  15 липня 1656 р.  «Ми знали, що між в. кн, (великим князем московським) і народом Запорізьким зайшов певний договір — але такий, що полишав свободу вашого народу цілою і непорушною. Покладаючися на такий вільний стан ваш, ми хотіли цілком явно, за відома навіть князя московського, ввійти в листування з вашою світлістю...»
«Фактично від 1648року Україна користалася всіма функціями самостійної держави», наголошував М. Грушевський . На думку визначного дослідника доби Хмельниччини О. Оглоблина «Українська Держава, в якій влада належала Війську Запорозькому, в якому влада належала гетьманові Богдану Хмельницькому, була збудована вже в перших роках Хмельниччини. Вона з'явилася внаслідок великої національно-визвольної революції, вона будується стихійно, з великими труднощами й жертвами, вона ще немає чіткої формули державного устрою, ця формула з'являється —  то не остаточно — лише в кінці гетьманування Богдана, але українська держава ("Малороссийское Государство", як називали її москалі) вже існувала. І саме ця держава укладає року 1654 союзний військовий договір, відомий під назвою Переяславської Угоди».
Те, що Україна не втратила своєї державності у 1654 р., визнавали й такі відомі російські історики, як О. Пипін, В. Сергєєвич. Останній, до речі, зазначав, що вона «не була приєднана як провінція, як були приєднані, напр., Твер, Рязань та ін. княжіння. Малоросія зосталась особливою державою зі своїм особливим ладом, своїм військом, своїм законодавством і навіть із правом зносин з іноземними державами». І М. Гоголь у начерку «Размьішления Мазепьі» писав про Україну, як про «самобутню державу, що перебувала лише під протекцією Росії»

07 Липень 2013, 00:09:26
Відповідь #663
Offline

v.w.Jass


Offline v.w.Jass

  • Свобода или смерть!
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5906
  • Країна: 00
  • Карма: +45/-40
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 36
  • Я Твой Бог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Орбит ты плохо слушаешь и много пишешь. через пару лет она составляет еще один договор по которому становится колонией Польши.  :yahoo:

9) Случившееся при Хмельницком предастся вечному забвению.

Просто ставит крест на твоем тексте и на всех мыслях этих умных дядей.

Цитувати
Присяга гетмана Ивана Выговского

Я Иван, своим и всего войска Зап. именем клянусь всемог. богу в тройке святой единому, на то что я с войском Зап. во всем буду чинить в соответствии с комиссией, которую я установил с вельм. пп. комиссарами своим именем и именем войска Зап, и преемники мои — гетманы войск Руских также будут чинить с войском. Так мне боже помоги и мука Христова. А эта присяга будет действительна, когда выполнят присягу король и вычисленные лица. Ив. В., в. гетман в. кн. Руского.

Удивительно почему донбасс ру его не выложил... он же любит все РУСССКОЕ...
На кухню к повару,
который был зевака,
Зашла голодная собака.
Зашла незваная и по-собачьи мнит:
Здесь много всякого припаса,
И плохо все лежит,
Так я могу схватить любой
кусочек мяса.

16 Липень 2013, 14:59:54
Відповідь #664
Offline

Orbit


Offline Orbit

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 642
  • Карма: +65/-4
  • Дякую
  • Сказав: 24
  • Отримав: 7
    • Перегляд профілю

Ну а що ж у Вас, шановний, слухати?  Ви ж нічого не кажете, тільки паки-паки...
А багато пишу, бо коротко до вас не достукатись.
"Від 1648року Україна користалася всіма функціями самостійної держави".
І договір 1654 року нічого особливого не змінив.
Так як мало що змінив договір членства в СНД.
Це міф, що Україна від цього договору втратила свою тогочасну державність.
Особливо цей МІФ будуть роздувати пітіноїди у наступному 2014 році з нагоди 2014-1654 = 360ої річниці.  Окупантам завжди бажана добра "кредитна історія". Це як мантра - "Крим - ісконная русская земля!"  Міфи, міфи...

07 Серпень 2013, 14:58:24
Відповідь #665
Offline

Orbit


Offline Orbit

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 642
  • Карма: +65/-4
  • Дякую
  • Сказав: 24
  • Отримав: 7
    • Перегляд профілю

МІФ про "благоденствіє" України в обіймах Переяславсьго договору видно з промови Г.Петровського на засіданні Четвертої Державної думи. ("Вибрані статті і промови", Київ, 1974)
За переписом 1740 1 1748 років у Полтавській і Чернігівській губерніях на 1094 села припадало 866 шкіл з українською мовою. Одна школа на 746 душ населення.
У 1804 році видано Указ про ЗАБОРОНУ ВЧИТИСЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ.
І вже в 1897 році перепис показав, що найбільш малограмотний народ імперії - українці. На 100 душ населення - 13 грамотних.
Це "благотворний" вплив московії та її царя.   
Така ж мета і МИТНОГО СОЮЗУ!

20 Серпень 2013, 08:29:53
Відповідь #666
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 510
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Никакой «Украины» и «украинцев», и правда, не существует. Вот украинская мова есть, Украина как государство тоже есть, есть украинская идея, жовто-блакытный флаг, трезуб, Бандера с Петлюрой и Мазепой, «Кобзарь» Шевченко, украинский национализм и украинская литература есть, а народа такого нет и никогда не было. Возможно его появление в будущем - при определенных условиях.

«Украинцев» нет, хотя миллионы людей, если их спросить об их национальной принадлежности, вполне искренне назовут себя «украинцами», и на мои заявления о том, что их не существует, рассмеются, если, конечно, у них есть чувство юмора. А если нет, то со всей присущей им злобой назовут меня «великодержавным шовинистом», «москалем», «агентом Кремля» или пригрозят расправой.
http://svpressa.ru/society/article/72511/
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

20 Серпень 2013, 11:01:36
Відповідь #667
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Оттуда же:

Украинец же как идея со всеми своими вышиванками, шароварами, варениками и салом – это крестьянская реакция на индустриализацию, модернизацию, урбанизацию Российской империи, ставшей СССР.  :lol:

Не читайте разную ерунду.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

21 Серпень 2013, 00:19:10
Відповідь #668
Offline

v.w.Jass


Offline v.w.Jass

  • Свобода или смерть!
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5906
  • Країна: 00
  • Карма: +45/-40
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 36
  • Я Твой Бог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
два государства валили третье, но в последствии сами исчезли, а идеи продолжили брожение.
На кухню к повару,
который был зевака,
Зашла голодная собака.
Зашла незваная и по-собачьи мнит:
Здесь много всякого припаса,
И плохо все лежит,
Так я могу схватить любой
кусочек мяса.

04 Вересень 2013, 11:40:23
Відповідь #669
Offline

Orbit


Offline Orbit

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 642
  • Карма: +65/-4
  • Дякую
  • Сказав: 24
  • Отримав: 7
    • Перегляд профілю
Оттуда же:

Украинец же как идея со всеми своими вышиванками, шароварами, варениками и салом – это крестьянская реакция на индустриализацию, модернизацию, урбанизацию Российской империи, ставшей СССР.  :lol:

Не читайте разную ерунду.

Хай би пан поцікавився, то дізнався б, що перший нафтопереробний завод було збудовано в ДРОГОБИЧІ, а не у Нижньо-Вартівську, Сургуті чи деіде.

Модернізація РФії - не смішіть мої капці.
Модернізація авто "Москвіч" з випуском ісконно русской "Шевроле"?

23 Жовтень 2013, 12:05:43
Відповідь #670
Offline

Orbit


Offline Orbit

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 642
  • Карма: +65/-4
  • Дякую
  • Сказав: 24
  • Отримав: 7
    • Перегляд профілю

Міф про правила російської мови вживати  вислів "НА УКРАЇНУ"  в усіх випадках.
Особливо про це бовкнув Президент РФ Медведєв.
А сам в Указах  пише  -  "в Україну".
Ось таке шобло брехливе в Митному Союзі.

27 Жовтень 2013, 09:06:35
Відповідь #671
Offline

Станкостролль


Offline Станкостролль

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2002
  • Країна: ua
  • Карма: +152/-3
  • Дякую
  • Сказав: 259
  • Отримав: 124
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а мене завжди дивувало: чому "В Грузию", "В Казахстан", "В Латвию", "В Армению","В Узбекистан" але "На Украину"?
Нiби Украйна - це нiби-то якийсь регiон (На Кавказ, На Донбасс, На Камчатку...).
Але ж - "В Крим", а не "На Крим", "В Сибирь", а не "На Сибирь".
Не шалю, никого не трогаю, починяю примус

27 Жовтень 2013, 09:18:52
Відповідь #672
Offline

navi154


Offline navi154

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 813
  • Карма: +20/-15
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 44
    • Перегляд профілю
2 Станкостролль отнесите предлог "на" и его употребление к загадка и тонкостям русского языка. Просто примите как есть.



Этот сложный русский язык


Перед нами стол. На столе стакан и вилка. Что они делают? Стакан стоит, а вилка лежит. Если мы воткнем вилку в столешницу, вилка будет стоять. Т. е. стоят вертикальные предметы, а лежат горизонтальные? Добавляем на стол тарелку и сковороду. Они вроде как горизонтальные, но на столе стоят. Теперь положим тарелку в сковородку. Там она лежит, а ведь на столе стояла. Может быть, стоят предметы готовые к использованию? Нет, вилка-то готова была, когда лежала. Теперь на стол залезает кошка. Она может стоять, сидеть и лежать. Если в плане стояния и лежания она как-то лезет в логику «вертикальный-горизонтальный», то сидение — это новое свойство. Сидит она на попе. Теперь на стол села птичка. Она на столе сидит, но сидит на ногах, а не на попе. Хотя вроде бы должна стоять. Но стоять она не может вовсе. Но если мы убьём бедную птичку и сделаем чучело, оно будет на столе стоять. Может показаться, что сидение — атрибут живого, но сапог на ноге тоже сидит, хотя он не живой и не имеет попы. Так что, поди ж пойми, что стоит, что лежит, а что сидит. А мы ещё удивляемся, что иностранцы считают наш язык сложным и сравнивают с китайским.

27 Жовтень 2013, 09:34:55
Відповідь #673
Offline

Станкостролль


Offline Станкостролль

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2002
  • Країна: ua
  • Карма: +152/-3
  • Дякую
  • Сказав: 259
  • Отримав: 124
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Украинский тоже непрост:


"На Україні"

Классика:
"Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій,
Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути,
Як реве ревучий."
(Тарас наше всё Шевченко)

Думи мої, думи мої,
...
За карії оченята,
За чорнії брови
Серце рвалося, сміялось,
Виливало мову,
Виливало, як уміло,
За темнії ночі,
За вишневий сад зелений,
За ласки дівочі...
За степи та за могили,
Що на Україні,
Серце мліло, не хотіло
Співать на чужині...

Думи мої, думи мої,
Квіти мої, діти!
Виростав вас, доглядав вас —
Де ж мені вас діти?..
В Україну ідіть, діти!
В нашу Україну,
Попідтинню, сиротами,
А я — тут загину.
Там найдете щире серце
І слово ласкаве,
Там найдете щиру правду,
А ще, може, й славу..."

Внезапно и на и в имеет место быть.
Не шалю, никого не трогаю, починяю примус

27 Жовтень 2013, 09:40:07
Відповідь #674
Offline

navi154


Offline navi154

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 813
  • Карма: +20/-15
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 44
    • Перегляд профілю
Внезапно и на и в имеет место быть.

А что, кто то против??? Я же говорю, примите как есть.

Тут же вопрос в том, что некоторых это цепляет, вроде как предлог "на" каким то образом унижает Украину...
Мазохисты блин. "Сделай мне больно, сделай" (С)

Форум Краматорська

Re: СТО російських міфів про Україну
« Відповідь #674 : 27 Жовтень 2013, 09:40:07 »