Форум Краматорска

  • 10 Июль 2020, 09:51:19
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Спасибо за пост

Показаны посты, связанные с Thank-O-Matic. Показаны сообщения, где "Вас поблагодарили" другие пользователии.


Сообщения - ЦПТ

Зі слів одного з авганців що приймав участь у передачі міськвідділу разом з Колупаєм він отримав орден (чи медаль) За мужність від самого Півторака, саме за цей епізод. Комусь відомо хто робив подання на нагородження і у чому саме була мужність, хто знає?
В рамках гражданского проекта «Обираємо свідомо» приму участие в онлайн-дебатах, которые cостоятся 12 ноября с 17.30 до 18.30. Прямую трансляцию дебатов можно будет посмотреть в указанное время у меня на странице в Facebook. Запись дебатов будет транслироваться на следующий день,13 ноября, на телеканале СКЭТ. - щоно на сторінці м. Єфімова у ФБ
Он-лайн тут сейас

 Шановні виборці міста Краматорськ,  у рамках громадського проекту «Обираємо свідомо» 22 жовтня 2015р. (четверг) відбудуться он-лайн дебати між представниками місцевих осередків  партій кандидати яких балотуються до Краматорської міської ради та кандидатами на посаду міського голови у студії Громадського ТВ Донбасу https://www.youtube.com/user/hromadskednua
З 15:00 до 15:55 год.  (ПП «Молодіжна партія України» - ПП «Сильна Україна»);
З 16:00 до 16:55 год. (ВО «Батьківщина» - ПП «Опозиційний блок»);
З 17:00 до 18:30 год.  (Сергієнко В.О. (БПП «Солідарність») -  Воронін С.М. (самовисуванець) -  Кутепов М.Л. (ПП «Сильна Україна»))
Інші кандидати своєї згоди на участь не надали.
Максим Єфімов відмовився приймати участь у он-лайн дебатах з іншими кандидатами на посаду міського голови. Виклик йому зробив Кутепов Миколай.

: 12 Октябрь 2015, 09:01:39 6 Выборы / Выборы 2015 - Краматорск / Дебати

На наступих вихідних плануємо почати он-лайн дебати між кандидатами на посаду міського голови та представниками партій. Як ви вважаєте хто з ким з них має дебатувати, які дебати вам би було корисно та доцільно спостерігати?
Так Ви щє не в курсе? Каток - то було для затравкі (3 млн.) То було мелочі жизні - не актуально, щас нова мода на ПАРКИ (28 млн.), а війна то х..ня     http://hi.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=52605:2014-12-17-12-37-56&catid=55:kramatorsk&Itemid=147
           
Шановні кандидати у народні депутати, уповноважені особи, довірені особи, громадські організації "Агенція демократичного розвитку Донбасу", "Центр правових технологій" у рамках громадської компанії "Обираємо новий парламент свідомо!" запрошують Вас прийняти участь у публичних дебатах , які відбудуться у приміщєнні краматорського прес-центру (вул. Леніна 19 а, каб.308) на наступному тижні у середу, четверг, п"ятницю. Для узгодження організаційних питань звертатися - Світлана тел. (095) 217 06 03
Сьогодня до мене звернулися виборці з сел. Біленька м. Краматорськ (округ №48). Кажуть, що сьогодня до їх хати завітали агітатори від кандидата у депутати ВР України Єфімова М.В. зі своїми агітматеріалами. Виборці запитали у них чи будуть щє інші кандидати приймати участь у виборах? На що ім відповили, що інших не буде. Така агітація більше схожа на обман виборців, що прямо забороняється статтєю 6 ЗУ про вибори народних депутатів. Окрім цього усі учасники виборчого процесу забов"язані забезпечити громадянам  умови для вільного формування своєї волі.
А для мене вчора щє була і інша дата - 9 місяців нашого Краматорського Євромайдану. 24-го листопада 2013р. ми розпочали безстрокові збори мешканців міста у підтримку євроінтеграційного курсу України. Дуже хочеться вірить, що учора народилося детя з світлим майбутнім, все залежить від нас. І сподіваюсь, що ми більше не припустимося поведінки Шарікових. Думаю, той хлопець, що вчора під Шевченком припустився мови ненавісті, так "полум"яно" вимагаючи від Катерини Олександрівни знесення пам"ятника, має вибачитися за таку поведінку.https://www.facebook.com/cpt.kramatorsk/photos/pb.297380543622421.-2207520000.1408939513./774930682534069/?type=3&theater
Сьогодні на зустрічі з Адою Роговцевою у БК «Будівельник» було зібрано для операції раненому бійцю 72-ї бригади, краматорцю Максину Ільченко -5 569грн., за ініціативою ГО «Народжені вільними», ІГО «Данко», КМГО «Фонд розвитку громади». Завтра гроші будуть передані мамі  Максима.

Учора на фестівалі "З країни в Україну" зібрали 4912 грн.
Сьогодня у місті розвелося багато активістів які прагнуть ДІЇ, а грамотно спланувать, щоб отримати конкретний результат врахувать усі ризики знань не мають. Щоб заповнити цю пустоту - ЗАПРОШУЄМО до участі у ШКОЛІ ГРОМАДСЬКОЇ ДІЇ усіх, хто готовий докладати зусиль для контролю за діями місцевої влади та впливати на рішення, які нею приймаються.
 
 Формат Школи:
 Школа триває 2 дні в одному із визначених міст.
 Учасники можуть відвідати як одну, так і кілька секцій.
 Участь у Школі є безкоштовною.
 
 Опис змістовних секції:
 Як провести громадські слухання, громадську експертизу, внести рішення на розгляд міської ради, тощо;
 Як зареєструвати громадську або благодійну організацію, орган самоорганізації населення, профспілку;
 Як організувати і провести мирне зібрання;
 Як отримати доступ до публічної інформації в органах влади;
 Як контролювати чесність державних закупівель;
 Як впливати на формування міського бюджету і контролювати його.
 -------------------------------------------------------------------------------
 
 Визначення міста в якому відбудеться начання буде по кількості заявок бажаючих прийняти участь.
 
 В общем, прошу всех заполнить маленькую анкетку и помочь провести мероприятие в Краматорске:
 https://docs.google.com/forms/d/16AMcBOjwTfDzxwCPWlNUWFnSjPaa0aVQN0VEX-UjGuw/viewform
09.03.2014р. Краматорський Євромайдан - вшанування пам"яті Т.Г. Шевченко. Дуже лаконічний відєорепортаж
https://www.facebook.com/photo.php?v=586390511451172&set=vb.100002406853220&type=2&theater
У нас у місті є таке положення про проведення консультацій з громадськісттю. Ось воно http://krm.gov.ua/article/view/195 Там є норма, хто як, в якому порядку може ініціювати громадські слухання по усіх питаннях які хвилюють людей. Це право нам надає і 140 ст. Конституції - право на участь у місцевому самоврядування. Це я до того, що нема сенсу тут кучкуватися. Беріть вивчайте і зорганізовуйтеся у відповідностюю з наданами вам правами і обов"язково інформуйте громадськість про вашу діяльність. Тоді буде сенс. Я особисто до понеділка пов"язана по руках і ногах. Дорогу осилить ідучий.

Страницы: [1] 2