Форум Краматорска

  • 09 Июль 2020, 11:50:19
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - mailru

Страницы: [1] 2 3 ... 38
1
В 2004 был всего один флаг на майдане который объединял всех граждан Украины с символикой "ТАК!" и изображением подковы
http://gallery.korrespondent.net/ukraine/4262-majdan-2004-v-licah-foto-vospominaniya-uchastnikov-oranzhevoj-revolyucii?img=0
Сколько можно врать?

2
Ірина Фаріон про Євроінтеграцію. Народний депутат України, відомий мовознавець, свободівка Ірина Фаріон виступила на сесії Львівської обласної ради.
Интересно, вы сами прослушали ее полностью?

3
До вшанування жертв геноциду української нації, зокрема, долучився Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.
Это большая честь для жертв?
Ничего не меняется. Раньше сообщалось о личном участии генсека Брежнева.

4
США и ЕС дадут отмашку на второй майдан и революцию. :)
Очередное подтверждение работы известного руководителя городской одноименной 00 на партию власти.

5

я правильно понимаю смайлик: привет челу с приветом?  :lol:

да

6
"В 1988 году исключительно по мотивам научного карьерного роста я вступила в это дерьмо.

Опять врет! Она в 1987 году вступила в кандидаты КПСС будучи студенткой. А принимали в КПСС наиболее активных студентов-комсомольцев одного из тысяч.

7
  большинство граждан Украины работают в ЕС
  :bye

8
Народний Рух повідомляє: До 80-ї річниці голодомору 1932-33рр. 23 листопада 2013р. з 11-00 до 12-00 біля стели (памятника) жертвам голодомору 1932-33рр. (вул.Орджонікідзе, транспортна зупинка "шкільна") відбудеться молитва та вшанування жертв голодомору
Народний Рух повідомляє: До 80-ї річниці голодомору 1932-33рр. 23 листопада 2013р. з 11-00 до 12-00 біля стели (памятника) жертвам голодомору 1932-33рр. (вул.Орджонікідзе, транспортна зупинка "шкільна") відбудеться молитва та вшанування жертв голодомору.
в чем смысл такого дублирования?

9
На официальном сайте партии на личной странице Фарион (одного из семи лидеров) она утверждает, что

http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/lidery/iryna_farion/
«до аспірантури з її світоглядом дорогу було закрито» и в то же время ее принимают в КПСС. Явная ее ложь.

10
Тягнибок i "лiки проти раку". Експерименти на дiтях
* Доктор Новицький i полiтик Тягнибок влаштовували спекулятивнi рекламнi акцiї з передачi "протиракових лiкiв" дiтям, щоб створити в суспiльствi враження їх абсолютної безпечностi *Провiднi вченi США, Європи та Африки письмово пiдтвердили, що препарат “Україн” не лише не може лiкувати рак, але й небезпечний для здоров’я

http://expres.ua/main/2013/11/18/97011-tyagnybok-liky-proty-raku-eksperymenty-dityah
 

11

аналогичный вопрос...
аргументом для игнорирования вопроса будет отсутствие обращения на вы

12
Очередное письмо ГАИ
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/MVS473.html

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ
ЛИСТ

від 19.08.2013 р. N 4/1-7990

За дорученням керівництва Міністерства внутрішніх справ України Департаментом Державтоінспекції МВС у межах компетенції розглянуто звернення стосовно правомірності вимог працівників ДАІ щодо відкриття багажного відділення, салону та капоту транспортного засобу.

Повідомляємо, що відповідно до п. 6 ст. 11 Закону України "Про міліцію" працівники міліції, у тому числі Державтоінспекції, мають право проводити огляд осіб, зазначених у п. 5 цієї статті, речей, що знаходяться при них, транспортних засобів і вилучати документи та предмети, що можуть бути речовими доказами або використані на шкоду їх здоров'ю.

Також згідно з п. 21 цієї ж статті працівники міліції мають право оглядати транспортні засоби і перевіряти у водіїв посвідчення водія та реєстраційний документ на транспортний засіб.

Крім цього, ст. 52-1 Закону України "Про дорожній рух" працівникам Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України надано повноваження здійснювати контроль за правомірністю експлуатації транспортних засобів на вулично-дорожній мережі.

У свою чергу, відповідно до пп. "б" п. 2.4 Правил дорожнього руху України на вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також дати можливість перевірити номери складових частин і комплектність транспортного засобу.

У випадку невиконання водієм законних вимог працівника міліції, в тому числі ДАІ, дії водія можуть розцінюватись як перешкоджання здійсненню повноважень міліції, оскільки відповідно до частини другої ст. 20 Закону України "Про міліцію" законні вимоги працівників міліції є обов'язковими для виконання громадянами і службовими особами.

Водночас відповідно до ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, у тому числі ДАІ, при виконанні ним службових обов'язків тягне за собою накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.


Заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України          В. Резніков

13
Кто такой ки?
я стала искать хоть какую-то площадку со здравым взглядом на эту проблему... и я нашла КИ!!! :yahoo:
помню, как с радостью и наслаждением читала ветку с самого начала... спасибо ВАМ, мои дорогие форумчане, я успела в вас влюбиться намного раньше, чем решилась зарегистрироваться здесь...

Что здесь непонятно???

14

Ну или книгу найти: Наставление по стрелковому делу: 9-мм пистолет Макарова (ПМ)— М.: Военное издательство Министерства обороны СССР, 1973

http://book.tr200.net/v.php?id=1991430

15
Сало на мыло
http://gazeta.zn.ua/internal/salo-na-mylo-_.html
"Сало — это цена львовского патриотизма и радикализма. Цена фактически бросовая. Миф о Львове как о самом принципиальном регионе уже невозможно поддерживать. Во Львове нет ни действенных партий, ни гражданского общества, которое может качественно противостоять откровенным провокациям. Всех все устраивает. Сало на всю страну легитимизировал яловость местных митингующих, неспособных ни на какой политический результат. А митингующие сохранили на должности идеального спарринг-партнера, о котором можно только мечтать, — ведь теперь будет кого беспощадно клеймить, отвлекая внимание от собственных провалов. Чем больше Сало — тем больше оппозиционного пиара. "Вот и встретились два одиночества".

Спустя час после проваленного голосования львовские патриоты разошлись по кофейням Пьемонта. Все неторопливо пили ароматный кофе, настроение было хорошее... Еще бы: Украина в опасности, а это — их звездный час."

Страницы: [1] 2 3 ... 38