Форум Краматорска

  • 27 Январь 2020, 00:54:48
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - ViBo

Страницы: [1] 2 3 ... 225
1
Это какой-то чисто акционный пакет в центрах Лайфа ? Бо у них на сайте такого ее видел.

в любом мобильном киоске.
Брал на рынке.
Стартовый стоит 30, первый месяц включён в стоимость. Работает только в определенных городах. Краматорск в списке есть.

3
Год съемки не знаю. Думаю, 70-е годы ХХ века.
Колеса обозрения нет, как нет и здания Свято-Троицкого Собора в парке Юбилейном.
Бассейн  возле ЦВР ещё не снесли..
Как бы не 90-е. Колесо вижу. Замок стоит. Бассейн начали и закончили строить в 90х,
Да и девятиэтажки по Юбиленой

4
Краматорск и его жизнь / Re: Хо-оолодно!
« : 28 Декабрь 2019, 21:54:21 »
А в это время Мэр Днепра
У нас доля ))

6
Нелепо смотрится на фоне грязи, торговли секондом вперемешку с рыбой и творогом, постоянными отключениями воды и света. :oИ как не вспомнить слова Балбеса ))8
Зупинка фільтрувальної станції 26.12.19
 
Шановні мешканці міста!
 
У зв'язку з підключенням нового технологічного обладнання придбаного за рахунок коштів місцевого бюджету, а саме двох насосних агрегатів фірми DAB потужністю 200 і 230 кВт
26 грудня 2019 з 8.00, буде зупинено фільтрувальна станція м.Краматорська.
Дані насоси прийшли на заміну старим морально застарілим насосним агрегатам, є більш економічними і мають можливість підключення від пересувного генератора, що є в наявності на балансі підприємства, що дозволить в разі аварійної ситуації на електричних мережах безперебійно подавати питну воду в водопровідну систему міста.
Також під час зупинки ФС буде проводиться монтаж регулятора тиску ф 300 на нижню частину соц. містечка, який дозволить стабілізувати тиск у водопровідних мережах верхній частині міста і зменшить кількість аварійних ситуацій, що виникають з перепади даленія в мережах.
В результате чого, буде скорочена подача води на:
Соц місто (від вул. Дружби до О. Вишні, від Бул. Краматорськ до
О. Тихого); Сів. Новий Світ.
Можливе зниженя тиску в старій части міста и прилягла селищах.

Роботи будуть виконуватися 26.12.2019 до закінчення робіт.

http://kramvoda.com/index.php/en-us/

Адміністрація КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» приносить вибачення за тимчасові незручності, просить здійснити запас питної води.
Підвіз води буде проводитися спецтехнікою по мірі надходження заявок на диспетчерський пульт за телефонами 7-09-09; 48-97-23.
 
З повагою, адміністрація КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»

фото насосов на сайте

9
Общество, политика, экономика / Re: Газ | Gas
« : 24 Декабрь 2019, 11:15:04 »
http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/40EE07DD002A0B00C22584D900567347?OpenDocument&year=2019&month=12&nt=%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8&

Період відмови від гарантованої ціни на газ для захищених споживачів подовжено з 24 до 30 грудня
23.12.2019, 17:45:10
Для зручності побутових споживачів НАК «Нафтогаз України» продовжила термін прийняття рішення щодо відмови від гарантованої квартальної ціни на кілька днів – з 24 грудня до 30 грудня 2019 року.

Споживачі, які хочуть відмовитися від гарантованої квартальної ціни, можуть звернутися до своїх регіональних збутових компаній. Вони запропонують алгоритм виходу з програми, який буде зручний клієнту. Центри обслуговування клієнтів працюватимуть до 28 грудня, а в особистих кабінетах, незважаючи на святкові та вихідні дні, опція відмови буде доступна до 30 грудня.

Нагадаємо, з 1 січня 2020 року для споживачів, які мають право на придбання газу на пільгових умовах (ПСО), будуть діяти дві цінові пропозиції на газ від Нафтогазу: квартальна та щомісячна. Квартальна оптова ціна, що зафіксована на рівні 5 500 грн за тис. куб. м (без урахування ПДВ, транспортних витрат і націнки газзбутів), буде діяти автоматично для всіх захищених споживачів до кінця опалювального сезону.

Щомісячна оптова ціна для таких споживачів у січні 2020 року складе 5 500 грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами).

Щомісячна ціна у наступних місяцях опалювального сезону може бути і вище гарантованої ціни, і нижче. До 30 грудня споживачі мають вирішити за якою ціною будуть купувати газ впродовж опалювального сезону: фіксованою на весь квартал або щомісячною, яка буде коливатися відповідно до зовнішніх факторів. Для тих споживачів, які відмовляться від гарантованої квартальної ціни, повернутися назад в програму після 30 грудня можливості не буде.

Обидва механізми – щомісячної та гарантованої ціни відповідають вимогам МВФ. Згідно міжнародних зобов’язань з 1 січня 2020 року Україна переходить на ринкове ціноутворення на газ для побутових споживачів в рамках ПСО. З 1 травня 2020 року Україна взяла на себе зобов'язання повністю лібералізувати ринок постачання газу побутовим споживачам і забезпечити умови для конкуренції в цьому сегменті.

Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

10
 На останньому засіданні виконкому у цьому році розглянуті питання сезонної торгівлі та ряд міських програм на наступний рік

:good:

Сьогодні, 18 грудня, члени виконкому обговорили низку важливих проектів рішень: переведення житлових приміщень у нежитлові з метою ведення комерційної діяльності, виділення місць для сезонної торгівлі ялинками, петиції громадян та міські програми, що стосуються розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та багатоквартирного житлового фонду.

 :good:

«Мене хвилює хаотична забудова, різнобарв’я фасадів та забудова прилеглих пішохідних доріжок», - відмітив Андрій Панков.

Извините, вам запрещён просмотр содержимого спойлеров.

11
Объяснимо теплой осенью и зимой.
Сирень во дворе пустила зелень


13
т.е. полгода было подключено к резервной, не рассчитанной на объем линии и после этого надо создавать через год дорожную карту...... :shock:
"...иногда несправедливая критика звучит в интернете, как это модно......" (с, мэр)
Это уже она?))
Скорее восхищение )))

14
Краматорск и его жизнь / Re: Хо-оолодно!
« : 10 Декабрь 2019, 20:19:00 »
Экономически обоснованные)) тарифы 18/19 год, вполне вписываетесь по цене за кв.м.


15
Краматорск и его жизнь / Re: Хо-оолодно!
« : 10 Декабрь 2019, 19:48:54 »
За 62м пришло 1300.


Страницы: [1] 2 3 ... 225