Форум Краматорська

  • 16 Червня 2024, 06:22:51
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Pechersk School International  (Прочитано 23805 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

25 Грудня 2007, 13:11:37
Відповідь #165
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Классу, над которым ставились опыты,
Цитувати
обещали все объяснить. Потом (ориентировочно - через месяц).
Цитувати
Между тем, класс с выставкой посещают другие дети, разного возраста, учащиеся в этой школе.
Цитувати
Им никто ничего не объясняет: ни сейчас ни потом. Они просто видят пропагандистские плакаты определенной направленности.
досить?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Pechersk School International
« Відповідь #165 : 25 Грудня 2007, 13:11:37 »

25 Грудня 2007, 14:04:08
Відповідь #166
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
досить?
Не. Это всего-навсего твои домыслы.

"...и. о министра науки и образования Станислав Николаенко заявил, что «Печерская гимназия — единственная школа в Украине, которая работает без лицензии»." (региональный портал "Киев")

"...дирекция школы оправдывается тем, что якобы через месяц после выполнения злополучного задания по истории ученикам объяснят: фашизм - это плохо." (КП)

"...отдельные разделы отмеченного пособия не учитывают возрастные и психологические особенности учеников 15-16-летнего возраста, содержат некорректное представление материала и иллюстративный материал, который может негативно влиять на психику несовершеннолетних" (комиссия)

"...студент этой школы подтвердил, что выставка была размещена в кабинете истории" (померанцевое комьюнити в ЖЖ)

25 Грудня 2007, 14:12:38
Відповідь #167
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
протубєранцевоє... +)))
нє, колєга, ДОМИСЛИ- це виключно до Вас +))))
Ви даєте фактам викривлену і збочену оцінку - в своєму стилі, виходячі з примітивного, пещерного "табу"...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

25 Грудня 2007, 14:35:16
Відповідь #168
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
нє, колєга, ДОМИСЛИ- це виключно до Вас +))))
Я привел факты. Причем уже не в первый раз. У тебя все остается на уровне "А Баба Яга - против".

25 Грудня 2007, 14:40:18
Відповідь #169
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Я привел факты. Причем уже не в первый раз. У тебя все остается на уровне "А Баба Яга - против".
та які там факти +))))) Ви привели СВОЄ БАЧЕННЯ, свою інтерпритацію подій +))))
Рівер, СВОЮ думку я вже давно висказав, не бачу причин її талдичити і повторюівати 10 разів, як деякі...
я ж не пропагандист +))))))))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

25 Грудня 2007, 14:49:17
Відповідь #170
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
та які там факти +))))) Ви привели СВОЄ БАЧЕННЯ, свою інтерпритацію подій +))))
Я свою точку зрения подкрепил цитатами.
я ж не пропагандист +))))))))
не, ну кто бы говорил :D

25 Грудня 2007, 18:29:33
Відповідь #171
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
А что никто в детстве не играл в войну на стороне немцев ? Детская психика не нарушилась ?
Надоели .Мы украинские патриоты = бендеровцы = фашисты .  :D
Хотите щас свастику на заборе нарисую ?
Короче = не отвлекайте = ушел читать ,,Майн кампф ,,  :yahoo:
Одного никогда не прощу гадам немцам = Ленина .
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

25 Грудня 2007, 19:41:31
Відповідь #172
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 В М Шейман, якось, на початку уроку, нічого не пояснюючи, запропонував всім бажаючим взяти участь у експерименті, на столі стояла величенька котушка індуктивності ( щось на зразок  трансформатора), батарейка на 4,5 вольта, пара товстих текстолитових пластин. Десь із тридцять "невинних дитячих душ" вистроілись ланцюжком взявшсь за руки, два крайніх однією рукою тримались через текстолітові пластини у другій держали кінці провода, що був підключений до катушки і батарейки. Ну що може зробити батарейка в 4.5 вольта? Ось батарейку підєднали до котушки, електричний ланцюг замкнуто і нічого, розмикаєм... Трухонуло всіх і текстолит не допоміг. Так ми познайомились з явищем самоіндукції, весело було, гарний був Вчитель, земля йому пухом...
 
   прямо бачу зараз обурені вигуки  : "  ___ ( тут вказати політичну орієнтацію )          вчитель маньяк катує діточок   
   електричним струмом ! "       :)     
 
 Перевірки, неатестована методіка....       Повторюсь, більшість негідників закінчували нормальні школи з "атестованими "  методіками    І ЩО?    Після чекатіло десь розігнали наробраз і переглянули програми?
 Мо досить вже пускати соплі?    У нас нещодавно половина школ були "Експериментальні" , я не спец в цій галузі, але мене гризе сумнів, коли я чую про якісь апробовані методи в педагогіці. Існували б такі методи, давно б настав "золотой век".

25 Грудня 2007, 20:14:30
Відповідь #173
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ні, просто деяки ще до сього моменту мнять себе замполітами роти, і якшо даш солдатам хоч трохи "послабухи", то вони ВСЄНЄПРЄМЄННО в найближчій битві перейдуть на сторону ворога...
Нацизм - це сторінка історії людства, ганебна, багато крат осуджена, розібрана на запчастини, прохавана і виплюнута...
але- СТОРІНКА
намагатись робити вид, шо цього не було, лякатися любого згадування нацизму, впадати в істерику при вигляді свастики - то не є вихід...
то страусина політика
і вона ІКНЕТЬСЯ...
шоб боротися з хворобою (а нацизм - то хвороба, хвороба суспільства), тре її ЗНАТИ...
можна просто навчити людей мити руки, а можна - пояснити, ЧОМУ саме треба мити руки - розповісти про мікроби і дезинтирію...
так от, якшо НОРМАЛЬНІЙ людині розповідати, шо ти МАЄШ мити руки тому, шо МАЄШ, і не пояснювати ПРИЧИН- то в НОРМАЛЬНОЇ людин таки виникнине запитання - а якого хєра, собсттв? а ШО БУДЕ, якшо я єдин раз НЕ ПОМИЮ? ЧОМУ я маю спиймати НА ВІРУ???
совєти вважали, шо об*явити нацизм абсолютним злом і заборонити "Майн кампф" - цього ДОСИТЬ для профілактики...
Життя показує, шо воно не так...
Отправленный на: Декабря 25, 2007, 20:01:14
до речі, згадав ще одну фішку...
поняття "абсолютного зла" дуже зручне...
і, мабуть, тому його тАК відстоюють...
досить було у Середньовічча об*явити когось "єретиком" -  іможна СМЄЛО палии його на багатті.. Бо його вина ВЖЕ доказана - його відношенням до "абсолютного зла"...
Тому совки і досі "борються з фашизмом" - бо це дуже зручно!!
По-перше, це відволікає від осознання комунізму, як АНАЛОГУ нацизму, тільки "вид збоку"... Про схожесть методів пропаганди я вже казав - і навіть приклади привів (дивись вище, особливо плакати)
По-друге, повторююсь, це дуже зручний ярлик... Досить когось обізвати "сотруднічавшим з фашистами" - і вже пояснювати нічого не  тре...
Шухевич = сотруднічав= враг людства
і від цієї "аксіоми" вже ЗАНЧНО прощє "плясати"....
а ще коли є ЗАЧЕП на Президента - УУУУУ....
тут совки наізнанку вивернуться....
Ґімперія в опасностє.... рятуймось... бо ТРЕЗВІЄМ....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Грудня 2007, 10:17:55
Відповідь #174
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
У нас нещодавно половина школ були "Експериментальні" , я не спец в цій галузі, але мене гризе сумнів, коли я чую про якісь апробовані методи в педагогіці. Існували б такі методи, давно б настав "золотой век".
Повторять для "особо одаренных" не буду. Достало. Просто задам вопрос: лично ты согласен с тем, чтобы детям в 10-м классе преподавали программу 5-го курса института? В том же объеме и теми же методами?
Для "более, чем особо одаренных" повторю: есть методы, которые, будучи применены не в том возрасте, могут нанести вред детской психике.
Ну, и, наконец, специально для AntZа: если в классе повесить плакаты, рекламирующие водку - это будет пропаганда алкоголя, или нет?

26 Грудня 2007, 12:13:41
Відповідь #175
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
если в классе повесить плакаты, рекламирующие водку - это будет пропаганда алкоголя, или нет?
по якому предмету?

Цитувати
Просто задам вопрос: лично ты согласен с тем, чтобы детям в 10-м классе преподавали программу 5-го курса института? В том же объеме и теми же методами?
ти в школі хіба не в маткласі вчився, нє??
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Грудня 2007, 12:21:48
Відповідь #176
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Коли у класах було все завішоно червоним серпасто-молоткатим, та плакатами комунистичного ZZTop-у (Маркс-Енгельс-Ленін, хто не знає)... і всюди тхнуло комунячіною, яка зробила великі злочіни... то було нормально і ніякоі пропоганди...

Не треє бздєть... діти повинні знати всі прояви людської природи... і розуміти, що усіляка ідеологія се лайно...

26 Грудня 2007, 12:28:01
Відповідь #177
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
если в классе повесить плакаты, рекламирующие водку - это будет пропаганда алкоголя, или нет?
по якому предмету?
В принципе: пропаганда алкоголизма, или нет? Требуется просто ответить да/нет и не заниматься словоблудием.
Цитувати
Просто задам вопрос: лично ты согласен с тем, чтобы детям в 10-м классе преподавали программу 5-го курса института? В том же объеме и теми же методами?
ти в школі хіба не в маткласі вчився, нє??
Не.
Отправленный на: Декабря 26, 2007, 12:26:42
Не треє бздєть... діти повинні знати всі прояви людської природи... і розуміти, що усіляка ідеологія се лайно...
А слабо в институте повесить нацистский плакат?

26 Грудня 2007, 12:38:18
Відповідь #178
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Цитувати
Просто задам вопрос: лично ты согласен с тем, чтобы детям в 10-м классе преподавали программу 5-го курса института? В том же объеме и теми же методами?
ти в школі хіба не в маткласі вчився, нє??
Не.
ну я і дивлюсь...
ну то я тобі тоді розказую, шо "вишку" ми вивчили В ШКОЛІ. В об*ємі інститута і тими ж методами.
Нічо - психіка не рухнула.

Цитувати
В принципе: пропаганда алкоголизма, или нет? Требуется просто ответить да/нет и не заниматься словоблудием.
ойпт, доктор, а шо, словоблудієм тільки ВАМ можна займатись?? А іншим - ЗАСЬ????
Якшо на уроці хімії на дошці напишуть С2Н5ОН - це те ж, по Вашому, буде пропагандой алкоголя?
а коли на біології, стєсняюсь скзать, висить плакат з залинєю розміром з руку від плеча - та ще і в розтині - то то шо є? пропаганда чого?


Ха́нжество — показная (демонстративная) или крайняя (склонная к крайностям) форма благочестия и набожности, которая выражается в демонстративном отрицании аморальности. Разновидность морального формализма и лицемерия. Истолковывает требования нравственности в духе крайнего ригоризма и нетерпимости, игнорируя вопросы внутренней моральной природы человека.

Общество негативно относится к проявлениям ханжества, так как такое поведение рассчитано главным образом на публику или для самооправдания.

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D0%BD%D0%B6%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Грудня 2007, 13:14:58
Відповідь #179
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ну то я тобі тоді розказую, шо "вишку" ми вивчили В ШКОЛІ. В об*ємі інститута і тими ж методами.
Нічо - психіка не рухнула.
А чё ты в институте тогда делал? :)
Якшо на уроці хімії на дошці напишуть С2Н5ОН - це те ж, по Вашому, буде пропагандой алкоголя?
а коли на біології, стєсняюсь скзать, висить плакат з залинєю розміром з руку від плеча - та ще і в розтині - то то шо є? пропаганда чого?
Как бы тебе объяснить...
Когда тебе на доске напишут формулу спирта - тебе напишут формулу спирта. Если там еще будет призыв к его употреблению - это будет пропаганда. Я понятно объясняю? (с) :D

Так и я жду ответ на свой вопрос: висящий в классе плакат, рекламирующий водку является пропагандой алкоголизма, или нет?

Форум Краматорська

Re: Pechersk School International
« Відповідь #179 : 26 Грудня 2007, 13:14:58 »