Форум Краматорська

  • 16 Червня 2024, 08:06:16
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Расхожие российские мифы об Украине или FAQ для москалей  (Прочитано 97849 раз)

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.

18 Лютого 2009, 21:58:32
Відповідь #510
Offline

geg nempo


Offline geg nempo

  • Байкер
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8202
  • Країна: 00
  • Карма: +301/-120
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • Делай все что по душе на своем стальном коне...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Алэ ж цэ р1зн1 рэч1:

Цитувати
провокатор-с..

И

Цитувати
пропаганда-с

Будем надеяться, что одинадцатый читающий будет человеком умным и терпеливым.
А при таком соотношении у нас еще есть шансы... :D
Ни одна женщина не дала мне столько мотоциклов, сколько женщин мне дал один мотоцикл!

Форум Краматорська


18 Лютого 2009, 22:34:33
Відповідь #511
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

Шановні з приводу гімна, "текст на слова П.Чубинського за своєю мелодикою та змістом є революційною, національно-визвольною піснею, тобто не державницькою за своїм спрямуванням. На сучасному етапі перед українським суспільством постають інші цілі та завдання. Перш за все, це - творення, побудова нової держави, нового суспільства."

[

Ніколи не погоджусь, хай буде піснею, яка різниця? тіки б був до душі, тим більше що в пісні вже є своя власна національна історія.  Ніякі іншіцілі перед нашим суспільствомще не постали, на мій погляд все тіж самі, революція у нас завжди, так як і сперечання з сусідкою
Ось приклади радянської переробки і спроби впливати на українців:
Ще не вмерло наше панство, і нагай, і куля. Ще покажемо селянству ми здорову дулю",
або Ще не вмерла Україна, але може вмерти, Бо сама її комуна привела до смерті!

мелодія та ж сама, навіщо?

Взагалі ж, гімн УРСР так ніколи і не склав більш-менш пристойної конкуренції національному гімну "Ще не вмерла Україна". Попри наполегливі старання радянських ідеологів, цей останній не був витіснений з історичної пам'яті українського народу і становив символічне уособлення ідеї самостійної української держави. Коли наприкінці 1989 р. на Книщевому цвинтарі в Борисполі над могилою П.Чубинського "націоналістичний" гімн "Ще не вмерла Україна" пролунав на цілком легальній основі, стало зрозуміло: кінець епохи панування комуністичної влади та її символів на українських землях - не за горами.

http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/92311;jsessionid=E64B56D755E39B2944850647CA59FB9F, там ще є де що цікаве




 
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

19 Лютого 2009, 00:01:19
Відповідь #512
Offline

romendgek


Offline romendgek

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 110
  • Карма: +2/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
мелодія та ж сама, навіщо?

Мелодія таж сама, але слова різні і зміст теж різний.

А революція? Революция (от позднелат. revolutio поворот, переворот, превращение, обращение) — глобальное качественное изменение в развитии природы, общества или познания, сопряжённое с открытым разрывом с предыдущим состоянием.
Скільки буде революцій? 2, 4, 16, 256? :help:  Вони приносять тільки одні руйнування. Одні приходять за іншими, а будувати державу хто буде? :stop: Зруйнувати, зруйнували, а що далі? Де національна ідея? Чому треба руйнувати, якщо запропонувати кращого не можуть.

Провокація і пропоганда дуже близькі. За допомогою провокаціїї можно пропонгандувати деякі речі. Так і за допомогою пропоганди можно спровокувати людей.

19 Лютого 2009, 00:12:48
Відповідь #513
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
ниче не поняла, я вижу что тексты другие, а зачем та же мелодия?
про национальную идею я у вас спросила, какую нац идею вы увидели исходя из вашей трактовки?
под революцией я подразумеваю изменения в общественной жизни, реформы в государственной структуре управления, они что отменяются?

я считаю что свобода - главная нац. идея, и они в данный момент не реализована еще. И вообще это такое понятие огромное, что петь нам этот гимн еще многие лета, надеюсь

Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

19 Лютого 2009, 01:07:40
Відповідь #514
Offline

romendgek


Offline romendgek

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 110
  • Карма: +2/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ниче не поняла, я вижу что тексты другие, а зачем та же мелодия?

Мелодия хорошая, слова написать намного легче, чем мелодию, хотя даже в нашей стране, в нашем городе есть замечательные композиторы.

про национальную идею я у вас спросила, какую нац идею вы увидели исходя из вашей трактовки?

В контексте прошлого - это поднятие боевого духа, в контексте настоящего национальной идеи он не несет. Нужно возраждать любовь к своей стране где живешь. Есть много способов: война (думаю мало кто хочет кровопролития), воспевание прекрасного, деньги (их всегда мало и они заканчиваются быстро).
Мне кажется трактовать каким либо образом стихи песни, понимать буквально каждую строчку и слово бессмысленно. Произведение нужно чувствовать. Национальная идея - это идея, за которую люди будут стоять горой до последнего.

под революцией я подразумеваю изменения в общественной жизни, реформы в государственной структуре управления, они что отменяются?

реформы, изменение ни что иное как эволюционное развитие общества и социально-политического строя. Это плавно протекающий процесс.
Революция это всегда разрушение, не кажется ли Вам, что в нашей стране и не только в нашей стране, все время только разрушается и разрушается, а где созидание и строительство?

я считаю что свобода - главная нац. идея, и они в данный момент не реализована еще. И вообще это такое понятие огромное, что петь нам этот гимн еще многие лета, надеюсь

Свобода, ну получили мы свободу, что дальше мы будем с ней сделать? Вот заключенный вышел досрочно из тюрмы за примерное поведение, пошел украл и попал снова в тюрьму: ему там лучше было чем на воле, нужна была ему свобода? Нет. Он не знал попросту что с ней делать. Так что свобода не может быть главной нац. идеей.

19 Лютого 2009, 04:34:02
Відповідь #515
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
А революція? Революция (от позднелат. revolutio поворот, переворот, превращение, обращение) — глобальное качественное изменение в развитии природы, общества или познания, сопряжённое с открытым разрывом с предыдущим состоянием.

Революции в природе случаются независимо от нашей воли. Вот изменился климат - вымерли динозавры. Пришли варвары к пацифистам - вымерли пацифисты.

Скільки буде революцій? 2, 4, 16, 256? :help:  Вони приносять тільки одні руйнування. Одні приходять за іншими, а будувати державу хто буде? :stop: Зруйнувати, зруйнували, а що далі? Де національна ідея? Чому треба руйнувати, якщо запропонувати кращого не можуть.

Вы любите баклажаны (с) :)

19 Лютого 2009, 11:01:02
Відповідь #516
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
ниче не поняла, я вижу что тексты другие, а зачем та же мелодия?

Мелодия хорошая, слова написать намного легче, чем мелодию, хотя даже в нашей стране, в нашем городе есть замечательные композиторы.

про национальную идею я у вас спросила, какую нац идею вы увидели исходя из вашей трактовки?

В контексте прошлого - это поднятие боевого духа, в контексте настоящего национальной идеи он не несет. Нужно возраждать любовь к своей стране где живешь. Есть много способов: война (думаю мало кто хочет кровопролития), воспевание прекрасного, деньги (их всегда мало и они заканчиваются быстро).
Мне кажется трактовать каким либо образом стихи песни, понимать буквально каждую строчку и слово бессмысленно. Произведение нужно чувствовать. Национальная идея - это идея, за которую люди будут стоять горой до последнего.

под революцией я подразумеваю изменения в общественной жизни, реформы в государственной структуре управления, они что отменяются?




реформы, изменение ни что иное как эволюционное развитие общества и социально-политического строя. Это плавно протекающий процесс.
Революция это всегда разрушение, не кажется ли Вам, что в нашей стране и не только в нашей стране, все время только разрушается и разрушается, а где созидание и строительство?

я считаю что свобода - главная нац. идея, и они в данный момент не реализована еще. И вообще это такое понятие огромное, что петь нам этот гимн еще многие лета, надеюсь

Свобода, ну получили мы свободу, что дальше мы будем с ней сделать? Вот заключенный вышел досрочно из тюрмы за примерное поведение, пошел украл и попал снова в тюрьму: ему там лучше было чем на воле, нужна была ему свобода? Нет. Он не знал попросту что с ней делать. Так что свобода не может быть главной нац. идеей.


нy насмешили, сочиняйте новый :lol:
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

19 Лютого 2009, 11:05:07
Відповідь #517
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Скільки буде революцій? 2, 4, 16, 256?   Вони приносять тільки одні руйнування. Одні приходять за іншими, а будувати державу хто буде?  Зруйнувати, зруйнували, а що далі?
стопудово любітєль баклажанів +))
тіки зелених-зелених...

Цитувати
Провокація і пропоганда дуже близькі. За допомогою провокаціїї можно пропонгандувати деякі речі.
Мітрофанов, ідзіццє в *опу (с)

Цитувати
Свобода, ну получили мы свободу, что дальше мы будем с ней сделать? Вот заключенный вышел досрочно из тюрмы за примерное поведение, пошел украл и попал снова в тюрьму: ему там лучше было чем на воле, нужна была ему свобода? Нет. Он не знал попросту что с ней делать. Так что свобода не может быть главной нац. идеей.
ТЬІДЬІЩ..... О_о
ааааа.... ммммм....
еееееето піндик...
Сєкі, начальнік, я всю правду расказал...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

19 Лютого 2009, 12:00:21
Відповідь #518
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Свобода, ну получили мы свободу, что дальше мы будем с ней сделать? Вот заключенный вышел досрочно из тюрмы за примерное поведение, пошел украл и попал снова в тюрьму: ему там лучше было чем на воле, нужна была ему свобода? Нет. Он не знал попросту что с ней делать. Так что свобода не может быть главной нац. идеей.

Ось чому Кучма і казав "Україна - не Росія".  :) Бо і в цьому, як на мене, наші ментальності розбігаються. Тут росіяни нас ніц не розуміють. Бо для більшості росіян, якщо ДУЖЕ перебільшувати - "насрать на свободу, але шоб мені давали ковбасу". Для більшості українців - "Насрать на ковбасу (я на неї зароблю), але шоб мене ніхто не вишикував, та не командував, як мені жити".
І ще. Головне.
"Народ, котрий замість свободи вибирає стабільність, втрачає і свободу, і стабільність". (Хто сказав - нагадайте, бо я забув?)))
Це - ЗАКОН життя.
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

19 Лютого 2009, 13:50:43
Відповідь #519
Offline

romendgek


Offline romendgek

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 110
  • Карма: +2/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ось чому Кучма і казав "Україна - не Росія".  :) Бо і в цьому, як на мене, наші ментальності розбігаються. Тут росіяни нас ніц не розуміють. Бо для більшості росіян, якщо ДУЖЕ перебільшувати - "насрать на свободу, але шоб мені давали ковбасу". Для більшості українців - "Насрать на ковбасу (я на неї зароблю), але шоб мене ніхто не вишикував, та не командував, як мені жити".
І ще. Головне.
"Народ, котрий замість свободи вибирає стабільність, втрачає і свободу, і стабільність". (Хто сказав - нагадайте, бо я забув?)))
Це - ЗАКОН життя.

Почитайте "Бегство от свободы" Э.Фромм.
http://lib.ru/PSIHO/FROMM/fromm02.txt

Свободны ли мы? Деньги это свобода или рабство?
Что для Вас означает СВОБОДА?

19 Лютого 2009, 13:54:21
Відповідь #520
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю


Почитайте "Бегство от свободы" Э.Фромм.
http://lib.ru/PSIHO/FROMM/fromm02.txt

Свободны ли мы? Деньги это свобода или рабство?
Что для Вас означает СВОБОДА?

что еще посоветуете почитать? : )))) может вам оруэлла предложить? : )))

свобода это такая тетка, с красивой грудью и с факелом
разговор шел на сплошном подтексте

19 Лютого 2009, 14:04:47
Відповідь #521
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Почитайте "Бегство от свободы" Э.Фромм.
фром ШО, вибачте?... +))

Шановний... Ми хіба десь підрядились коментувати Ваші "пєтлі сознанія", навіяні прочтєніє ЧЕРГОВОЇ книжки??
Мо, Ви якось сформулюєте світогляд ЦІЛКОМ, а потім ми будем шось обговорювати, а не КОЖНУ прочитану Вами книгу, нє?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

19 Лютого 2009, 14:07:46
Відповідь #522

Deep

Гість

Deep

  • Гість
свобода это такая тетка, с красивой грудью и с факелом
О дайте дайте мне Свободу!  :lol:

19 Лютого 2009, 15:29:32
Відповідь #523
Offline

romendgek


Offline romendgek

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 110
  • Карма: +2/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
свобода это такая тетка, с красивой грудью и с факелом
Де така свобода є?

Ви вважаєте себе вільними людьми так чи ні?

19 Лютого 2009, 15:32:41
Відповідь #524
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
якшо Вас так це цікавить, відкрийте, будь ласка, відповідну тему... І так вже відхилились від заявленого...
А тема-то прикріплена...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська