Бурдон - Re:Каpпатія (2006)
Жанр: Ethnic/Karpat Folk
Страна: Украина
Продолжительность: 60:45
Формат: МР3, 256 кб/с
Размер: 104 МБ
Дебютний альбом львівського фольк бенду презентує сучасну етнічну музику, інспіровану східно-європейським фольклором переважно карпатських теренів. Ви почуєте тут не тільки мадярські чардаші, молдавську кадинжу та циганську польку, але й центрально-українські пісні, лемківські балади та гуцульські коломийки. Альбом містить також давні традиційні танці від чанґо (csángó) - етнічної меншини мадярів з територій Молдавії, які зберегли в своїй народній музиці характерні балканські танцювальні ритми.
01. Gergelytánc | Sîrba Давнiй угорський танець вiд народностi csángó. Так зветься етнiчна група мадярiв, якi мешкають на схiд вiд Карпат, на територiях молдавської Румунiї. Друга мелодія - трансильванська Сирба.
02. Kadynja Молдавська кадинжа, яка потрапила до нас з Росії.
03. Ружа Цієї лемківської пісні ми навчились від Юлії Дошни.
04. Polsko-Magyar Set Балканський сет, що поєднав польську та угорську мелодіії, ми, до того ж, розбавили легкими орієнтальними впливами.
05. Чорна Кура Подкарпатська народна. За основу взято русинську версію з західних околиць Закарпаття, та останнiй куплет (вiд дiвчини) спiвають на Лемкiвщинi.
06. Lábos Magyaros | Hojna Перша частина — мадярський чардаш, мелодію якого Михайло привіз з Латвії, друга — від угорської танц-хол капели Esztenás Együttes, які досліджують музику чанґо (csángó) з Молдавії.
07. Душко Моя Цю давню подкарпатську баладу Ростику нагадав Зміцер Вайцюшкєвіч (Білорусія) — конферансьє фестивалю Mikolajki Folkowe 2004 пiд час нiчної забави учасникiв конкурсу Scena Otwarta.
08. Коломийка Сет складається з трьох частин: гуцульська коломийка; бойкiвська коломийка, яку з глибин нашої генетичної пам’ятi видобули Orkiestra Sw. Mikolaja та Надобридень; мадярський танець.
09. Segoiner Polka Примандрувала до нас зі шведського нотного збірника, і назва її перекладається як "Циганська полька".
10. Млинок Давня українська пiсня, яку ми приправили схiдними бубнами. Дісталася нам у спадок від вокального тріо Сонях, в якого ми поцупили нашу співачку Оксану Гринько.
11. Eddig Vendég Мадярська народна, якої ми навчились від Muzsikás. Універсальна історія про п’яничку, який відмовляється йти з шинку. "Гей, шинкарю! Візьми-но ціпок і вижени геть того пияка!"
12. Русалоньки Давня центрально-українська обрядова пісня, співана жіночими голосами.
13. Horá Трансильванський народний танець Хора, якого наш фiдлiст Михайло навчився в ... Швецiї.
14. Kecskés Традиційний танець від csángó (чанґо), в інструментальній музиці котрих домінують характерні румунські та балканські ритми.
15. Коляда• Олена Єременко - скрипка, спів (10, 12, 15), дзвіночки (15)
• Оксана Гринько - спів
• Любомир Іщук - інструменти перкусійні, спів (15)
• Іван Огар - контрабас
• Рост Татомир - бузукі, спів (3, 5, 7, 11), ліра колісна (1, 15)
почесний гість:
• Михайло Качалов - фіделя, спів (15)
© Запис здійснено Олегом Бурдяком за допомогою двох мікрофонів через ламповий попередник безпосередньо на CD Recorder без жодних міксувань, редагувань та накладок у лютому 2006 року в храмі Св. Лазаря у Львові
Скачать:
http://burdon.lviv.ua/cd/mp3/Burdon_ReKarpatia.zip
Сайт группы:
http://burdon.lviv.ua