Форум Краматорська

  • 03 Червня 2024, 20:33:15
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: КП, Кутєпов - проти латини і англійської. Дайош русифікацію планєти всєй!  (Прочитано 36499 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

21 Січня 2009, 15:42:17
Відповідь #225
Offline

souls


Offline souls

  • мы молодая нация – и у нас все впереди!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1313
  • Країна: 00
  • Карма: +81/-3
  • Дякую
  • Сказав: 59
  • Отримав: 157
  • укр.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Лучшего оппонента и не найти :)

основная проблема украинского в том, что он очень похож на русский - если знаешь одно, то второе при желании учится довольно быстро
,
если надо будет - подгоню его, конечно, и буду знать получше многих украиноязычных
с
а говорить, что выучить - это не проблема, может либо бездельник с массой свободного времени, либо человек, который ооооочень давно ничего нового не учил и даже не узнавал.
как-то не вяжется... Точнее еще как вяжется...

Цитувати
язык полудикого восточноевропейского народа
Хоть кто-то признал, что это "язык" и "народа". Правда, как всегда в своеобразной форме, но не это главное... А то любят тут некоторые - укр.языка нет, украинского народа нет...

О купите мне черные слепые очки
И заткните мне рожу правдивой газетой
Чтобы я не увидел, чтобы я промолчал
Чтобы было беззвучно, темно и смешно

Форум Краматорська


21 Січня 2009, 16:04:50
Відповідь #226
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
... а нічо нєт.
Він сам
Цитувати
как бы на территории современной украины родился
тобто, какби роділся, но какби ще не роділся...
і всьо окружающєє - какби його нема...
ПАНІМАЄТЄ?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

21 Січня 2009, 16:57:56
Відповідь #227
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а я от думаю... а ЯК пояснити таким от дремучім кошмарним штемпам, а в ЧОМУ всьо-таки "смьісл"?

Ну, по-перше, воно просто відверто і печерно НЕНАВИДИТЬ апріорі все українське, а своє народження на цій землі вважає прикрою географічною помилкою.. І скажи такому, шо він - банальний і класичний НАЦИСТ, воно ж не повірить.. Почне кричати шось "наші дєди фашизм побєділі!"... побєдіть-то вони побєділі... але перемогли вони ГЕРМАНСЬКИЙ нацизм, а замість нього виросло ТОЧНО таке, тільки шо розмовляє мовою "побєдітєлєй фашизма"
Адже нацизм - це не свастіка і не "хайль гітлєр"... Це ФОРМА...
а от СУТЬ...
Суть, виявляється, залишилась непереможеною...
ЗАЛИШИЛАСЬ можливість вважати якусь націю (її мову, культуру, тощо) НЕПОВНОЦІННОЮ
і це ніяк не карається...
а ЯК воно може каратись, коли "воно" вважає, шо ПОВАГА до ЗАКОНУ - це "совок"??? О_о
Хоча, як на мене, як раз з точністю до навпаки - нехтування Законом і НЕповага до Закону - і є той самий совок і московщина... Коли у відсутності диктатури і тоталіризма і проявляється ОТАКЕ...
При цьому, шо найстрашніше, ВОНО - тібито отримало якусь ОСВІТУ, якісь книжки нібито читало...
ВОНО вважає, шо ВОНО БОРЕТЬСЯ.. О_о
але бореться чомусь не ЗА СВОЇ права, а проти прав ІНШИХ...
і ще якось язик повертається називати ІНШИХ "полудікімі"...
Печально, панове, печально...
Але якось же тре жити далі, навіть поруч з ОТАКИМИ "троглодітами"...
Дай, Боже, сили...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

21 Січня 2009, 17:03:13
Відповідь #228
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ВОНО - нібито отримало якусь ОСВІТУ, якісь книжки нібито читало...
Здесь "нібито" - ключевое слово. Потому, что отсидеть 10 лет в школе - еще не значит получить образование. Ну, как в данном случае.

21 Січня 2009, 17:17:41
Відповідь #229
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
нє, ну шось закидони на претензію до ТЕХНІЧНОЇ освіти нібито були...
Я ж не думаю, шо НАСТІЛЬКИ все погано - розсуждає про неможливість перекладу "російських" технічних термінів українською, при цьому не маючи технічної освіти, вищої за петеу...

Рівер, Ви в цьому питанні зрозумієте мене краще за будь-кого - УЯВЛЯЄТЕ, коли воно почує технічні терміни ЧЕСЬКОЮ мовою? +)))
а це ДУЖЕ гарний приклад - бо насправді зараз повторюється історія 90-річної давнини, коли чехи стали незалежними... При цьому вони мали перед собою не "вторинний" переклад технічних термінів (якшо ми вже виключно про це), а ОРИГІНАЛ - німецькою...
І взагалі- я вже казав- мені прям ДО ЛЯКУ ситуация НАГАДУЄ ту...
Ті ж самі заяви, аргументи, мотивація... СЛОВА тіж самі!!
от тільки шо Путін (чи хтось ще, наважливо)"Моя борьба" не написав...
не мають Книги...
нацисти мали "Майн кампф", комуністи мали "Капітал" і "Маніфест"...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

21 Січня 2009, 17:50:55
Відповідь #230
Offline

St.

Модератор

Offline St.

  • Подписано!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Модератор
  • Повідомлень: 3775
  • Країна: 00
  • Карма: +87/-26
  • Дякую
  • Сказав: 86
  • Отримав: 57
  • Заберите меня кто-нибудь от клавиатуры!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ті ж самі заяви, аргументи, мотивація... СЛОВА тіж самі!!
Так это лично ОН??? :shock:
BBC код и смайлы не используются в подписи.

21 Січня 2009, 17:56:48
Відповідь #231
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

21 Січня 2009, 18:49:48
Відповідь #232
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
але давайте залишим побоку відверто нацистські виверти "кутєповцев", і спробуємо знайти РАЦІОНАЛЬНЕ зерно в їхніх доводах...
Наскільки я зрозумів, зводиться воно до того, шо всі ЗВИКЛИ до "тєхнічєскава канонічєскава" і ПРОБЛЕМА саме в цьому - в ЗМІНІ мови кресленнь, науки, літератури і друкарства...
Ну... можна вважати це за толіку "здорового консерватизму"- поки система працює, не лізь в неї...
Варіант...
Але є декілька зауваженнь...
По-перше, як ми вже розглянули вище, випадок - ЗОВСІМ не унікальний. Колись ВСЯ світова наука перейшла з латини на національні мови, та і про Чехію (і їх перехід з німецької на чеську) не раз згадували... Невже ми (Ви +)) я-то нє - дурніші за чехів???
По-друге, як слушно зауважив geg nempo  вище -
Цитувати
Да бог с ними, со словами. Вы по школам пройдитесь и посмотрите как сейчас детям преподают украинский язык. И как преподают украинскую историю. И кто в результате этого получиться. Я не говорю что плохие люди. Я говорю - ДРУГИЕ. Страна очень плотно подошла к деланию из детей СВОИХ граждан. Вот для них уже, русский язык будет не таким родным как нам.
то ЯК "кутєповці" будуть чинити з ними? Коли прийде НОВЕ покоління, якому оці "розборки" будуть ПРОСТО незрозумілі?
Чи вони ("кутєповці") мріють стати "кастою руськаязичних гєнієв"?
Як колдуни, розмовляючи виключно давно забутою вавілонською? +)) Жрєци, холєро +)))
Нє, БЕЗУМОВНО, Росія ЗАЛИШИТЬСЯ і БУДЕ розмовляти російською, але ж ми зараз ВИКЛЮЧНО про ТЕХНІЧНУ мову, нє?
Тобто, маємо ДВА вектори - "кутєповський" (я прошу пана Кутєпова не ображатись за використання його прізвища всує, але бачили очі, шо брали) - консервативний, канонічєскі-тєхнічєскій, вектор за зберігання вторинних технічних перекладів, ОРТОДОКСАЛЬНИЙ, та вибачать мене прихильники "православія", воно ж orthodox...
Перспектива такого вектору - вічна орієнтація на Росію, "вторинність від вторинності", консервація консервації, тим більше, шо САМА Росія, вимушена глобалізуватись, буде рухатись в ПРОТИЛЕЖНОМУ напрямку - до ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИХ термінів... І ми будемо вимушені ЗНОВ перекладати НОВІ російські терміни (бо вони ЗМІНИЛИСЬ!)
і ДРУГИЙ вектор ("чеський") - заміна "вторинних" термінів (канонічєскі-тєхнічєскі-ортодоксальних) на ЛОКАЛЬНІ з одночасною ІНТЕРнаціоналізацією ЇХ ЖЕ...
Я - за "чеський" варіант, їй-бо... гени? +))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

21 Січня 2009, 23:55:14
Відповідь #233
Offline

DeathMetal


Offline DeathMetal

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 161
  • Карма: +11/-13
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • За РВСН Российской Федерации!
    • Перегляд профілю
о, антца наконец-то попустило
Цитувати
Але є декілька зауваженнь...
По-перше, як ми вже розглянули вище, випадок - ЗОВСІМ не унікальний. Колись ВСЯ світова наука перейшла з латини на національні мови, та і про Чехію (і їх перехід з німецької на чеську) не раз згадували... Невже ми (Ви +)) я-то нє - дурніші за чехів???
тогда наука была маленькая, актуальных материалов было порядка этак на два меньше, чем сейчас
а чехи... ей-богу, лучше бы они свой национализм в 38м проявили. а то какой-то односторонний он получается.
Цитувати
то ЯК "кутєповці" будуть чинити з ними? Коли прийде НОВЕ покоління, якому оці "розборки" будуть ПРОСТО незрозумілі?
Чи вони ("кутєповці") мріють стати "кастою руськаязичних гєнієв"?
"деланье из детей своих граждан", бггггг
напомню, союз никакие учебники не спасли
а по поводу "русскоязычных гениев" - а оно как-то так и будет. т.н. "интеллектуальное большинство" как сейчас русский знает, так будет и украинский знать (только похуже немного). а народ попродвинутей все равно в основном будет знать русский (почему - см. выше).
Цитувати
Перспектива такого вектору - вічна орієнтація на Росію, "вторинність від вторинності", консервація консервації, тим більше, шо САМА Росія, вимушена глобалізуватись, буде рухатись в ПРОТИЛЕЖНОМУ напрямку - до ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИХ термінів... І ми будемо вимушені ЗНОВ перекладати НОВІ російські терміни (бо вони ЗМІНИЛИСЬ!)
ага, если с кацапами на одном языке говорить, то обязательно придется на них ориентироваться и быть вторичными по отношению к ним
ох уж эти национальные комплексы
весь мир учит английский и никакой вторичностью не парится
а "интернациональные" термины драть имеет смысл только тогда, когда нет более-менее устоявшихся родных, иначе это просто признак слабого знания языка переводчиком. и никто их в русский от фонаря вводить не собирается, не бойтесь.
есть время откапывать стюардесс и время их закапывать

22 Січня 2009, 10:39:36
Відповідь #234
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

22 Січня 2009, 11:48:14
Відповідь #235
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
а по поводу "русскоязычных гениев" - а оно как-то так и будет. т.н. "интеллектуальное большинство" как сейчас русский знает, так будет и украинский знать (только похуже немного). а народ попродвинутей все равно в основном будет знать русский (почему - см. выше).
Цікаве допущення. А чому?
No sé ni la palabra única en el Español

22 Січня 2009, 12:03:25
Відповідь #236
Offline

Saurus


Offline Saurus

  • Праведным тебе уж давно не стать,
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10408
  • Країна: 00
  • Карма: +308/-27
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 51
  • Только в этот раз... Не убежать от Мадонны глаз...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Колись ВСЯ світова наука перейшла з латини на національні мови,

Кхм-кхм...
Воспитай человека без веры - и получишь умного еретика (с)

Император приведет тебя туда, где ты будешь нужен Ему (с) Имперские Истины

22 Січня 2009, 12:13:23
Відповідь #237
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
тогда наука была маленькая
абзац... кагда бил лєнін малєнькій, с кудрявой головой...
а щас вона БАЛЬШАЯ! но по пять...
це був 1918 рік, єслі шо... Ейнштейн, наприклад, теорію відносності вже відкрив...

Цитувати
а чехи... ей-богу, лучше бы они свой национализм в 38м проявили. а то какой-то односторонний он получается.
Ви хотітє ап етом пагаваріть? 68-й ще забули, нє?
ти дорости спочатку до чехів, варвар московітський

Цитувати
ага, если с кацапами на одном языке говорить, то обязательно придется на них ориентироваться и быть вторичными по отношению к ним
повторюю - Ви тупой?
Використання ВИКЛЮЧНО російської мови замикає на російськомовній спільноті - і не більше. Більше ніде російська мова не використовується.
Тобто, тре мати ТРИ мови - національну (рівень спілкування в країні), російську (рівень спілкування на регіональному міждержавному рівні), англійську - рівень спілкування на загальному міждержавному рівні
можна спитати -а НАХОЛЄРА?
шоб потішити невдах-російських інтелигентів, нездатних опанувати ще одну мову? О! зрозуміло.. потолок для "руськаязичнава гєнія" - Масква... У Світ воно вийти боїться, і  тому ЛОКАЛІЗУЄТЬСЯ, ховається в угро-фінських болотах
Щодо "вторинності".. Я розумію, шо Ви живете ЕМОЦІЯМИ, а не РОЗУМОМ, але "вторинний" - не є емоційною чи якісною оцінкою
В техниці англійська і німецька - первинні, всі інші - вторинні, навіть французська (ОТО ТАМ дійсно - комплекси!+))
Російська, як це для Вас не прикро, вторинна теж. Вона ВЖЕ - переклад, копія
То, повторююсь, НАХОЛЄРА робити "переклад з переладу, копію з копії"?
Я сподіваюсь, ВИ ж не будете ствержувати -як там у Вас було? - "калічєства кніжек на руськам в рази больше"- по відношенню до англійської?

Ще раз- я виключно про техніку і перспективи розвитку технічної мови
Свій нацизм засуньте собі в свою інтелигенсьтку *опу
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

22 Січня 2009, 12:19:18
Відповідь #238
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Колись ВСЯ світова наука перейшла з латини на національні мови,

Кхм-кхм...
шо не так?
Ви в сенсі, шо медицина - залишилася? +))
Я мав на увазі, шо десь до 16 сторічча ВСІ наукові трактати писались ВИКЛЮЧНО латиною.. І, певне, були ж такі "махрові" "Смєртєльні Мєталісти", які кричали про "нєвазможнасть пєрєйті с кананічєскава тєхнічєскава на єзиґ сєлюкоф!"
Данте, до речі, теж закидали, шо він писав НЕ латиною... і ДЕ Данте, а ДЕ- "махрові"?
Історія повторюється, і зазвичай - у вигляді фарсу
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

22 Січня 2009, 12:26:53
Відповідь #239
Offline

Saurus


Offline Saurus

  • Праведным тебе уж давно не стать,
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10408
  • Країна: 00
  • Карма: +308/-27
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 51
  • Только в этот раз... Не убежать от Мадонны глаз...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Так, но частично.
Только вставлю крохотный камент: мировая наука продолжает в большей или меньшей степени пользоваться латинскими, древнегреческими и некоторыми другими корнями "мертвых" языков. Далее вы правы, ибо к ним присобачиваются местные приставки, суффиксы и окончания, да и фонетика меняется в соответствии с местными условиями.

Вот на фоне этого и неясен смысл замены "шприца" на "штрикалку" (это ж не шутка, вроде?). Хрен с ними, с вопросами языка, но такая замена неадекватна в условиях напряженной операции (слогов больше).

А как там со "спринцівкой"? Если не поменяли, то-почему? Корень - тот же.
Воспитай человека без веры - и получишь умного еретика (с)

Император приведет тебя туда, где ты будешь нужен Ему (с) Имперские Истины

Форум Краматорська