Форум Краматорска

 • 20 Февраль 2018, 19:11:30
 • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Автор Тема: російських громадян цілеспрямовано готують до війни з Україною  (Прочитано 5912 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

10 Сентябрь 2009, 10:08:51
Прочитано 5912 раз
Оффлайн

Varg


Оффлайн Varg

 • ****
 • Старожил
 • Сообщений: 2736
 • Карма: +108/-100
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 0
  • Просмотр профиля
Експерт: російських громадян цілеспрямовано готують до війни з Україною
http://unian.net/ukr/news/news-334076.html
«Проросійські» настрої дуже міняються під свист куль. Порушення з боку ЧФ викликані бажанням командувача вислужитися перед керівництвом...
Тема «загрози військового конфлікту» в Криму, «осетинського сценарію» в Криму, «майбутньої російської провокації в Криму» стала нав`язливою. Так відразу можу назвати десяток західноєвропейських видань, які після російсько-грузинського конфлікту минулого року припускали, що наступним об`єктом агресії Росії стане Крим. Подібні прогнози звучали з вуст глави французького МЗС Бернара Кушнера, заступника глави чеського МЗС Томаша Пояра, американського дипломата Річарда Холбрука. Ми вирішили звернутися до теми російської загрози в Криму, оскільки недавно офіційний представник НАТО Джеймс Аппатурай заявив, що Альянс нібито не надаватиме військову допомогу Україну в разі загрози її безпеці.
Про те, наскільки далеко готова піти Росія в своїх домаганнях, ми розмовляємо з керівником міжнародних програм центру “Номос”, розташованого в Севастополі, Дмитром Штибліковим.
«ПРОРОСІЙСЬКІ» НАСТРОЇ СИЛЬНО МІНЯЮТЬСЯ ПІД СВИСТ КУЛЬ
Дмитре Анатолійовичу, ймовірність військового конфлікту на Кримському півострові і реальна ситуація в Криму відповідають, скажімо так, очікуванням російських еліт?
Коли дивишся публікації російських ЗМІ, створюється враження, що громадян Росії просто цілеспрямовано готують до війни з Україною. В Інтернеті з`явилася маса сценаріїв повернення України в «братську сім`ю». У деяких з них навіть не виключається застосування ядерної зброї. І не думаю, що цікаво обговорювати не зовсім здорові фантазії, рівно, як і не допускаю повномасштабної війни Росії з Україною. Але витоки подібного інтересу зрозумілі, після російсько-грузинської війни в Севастополі побували журналісти практично всіх західних країн. Я спілкувався з багатьма з них, вони приїжджали з запитанням про можливість «південноосетинского сценарію в Криму». Деякі з них, начитавшись російської преси, були впевнені, що в Криму вже ось-ось щось має статися і навіть збиралися сидіти і чекати цього «чогось». Важко переоцінити силу сценаріїв, що вкидаються.
Окремі російські ЗМІ описують гіпотетичний сценарій «бліц-кригу» з анексією Севастополя і окупацією Тузли...
Автори цих сценаріїв забули, що Севастополь сьогодні - база двох флотів: ВМС України і ЧФ Росії. І приєднання великого, більше тисячі квадратних кілометрів, міста, де стоять частини ВМС і ЗС України не може бути «блискавичним», як це «планують» автори такого сценарію. Якби навіть російський генштаб і захотів втілити в життя цей сценарій, то це призвело б до значних жертв серед мирного населення, адже в Севастополі військові об`єкти часто розташовані поруч з житловими будинками. При цьому дуже сумніваюся, що у жителів Севастополя збереглися б «проросійські настрої», якби їх рідне місто було зруйноване. «Проросійські» настрої дуже міняються під свист куль і розрив снарядів.
Що стосується Тузли. Так звана «окупація» Тузли – це якщо не авантюра, то дурість. Контролювати Керченську протоку з неї неможливо, зате війська, які гіпотетично її «окуповують», опиняться під прямим вогнем берегової артилерії.
Ви не допускаєте можливості, що Москва може направити до Криму десант - і морська піхота спробує зайняти ключові інфраструктурні об`єкти?
Я детально вивчав це питання. Загальна чисельність російської морської піхоти на Чорному морі – 2900 чоловік. Максимальна десантомісткість кораблів Чорноморського флоту - 2100 піхотинців. У збройних силах Російської Федерації транспортно-десантних літаків вистачає тільки, щоб підняти в повітря одну дивізію, та й то без важкої техніки. Загалом, при мобілізації всіх ресурсів російська армія змогла б перекинути до восьми з половиною тисяч чоловік. А в операції в Південній Осетії, за офіційними даними, брало участь п`ятнадцять з половиною тисяч чоловік особового складу, та і у самій Південній Осетії були свої збройні формування. Загальна чисельність угрупування там могла становити 25–30 тисяч військовослужбовців. У Росії немає засобів для створення чисельної і збройної переваги і проведення операції в Криму.
І потім давайте не забувати про наші збройні сили. Якими б скромними не були наші ресурси, але поставити міни на десантнонебезпечних ділянках побережжя наша армія зможе, як і зможе протидіяти вогнем берегової артилерії. Вже не кажу про можливість перекинути частини української армії із західного і південно-західного напряму для посилення угрупування в Криму.
ПЕРЕВОЗИТИ ВІЙСЬКА ПО ПОВІТРЮ У РОСІЇ НЕМАЄ НІ СИЛ, НІ ЗАСОБІВ
Оптимістичні у вас оцінки...
Останні події в російській владі вносять деякі корективи. Я маю на увазі поправку Медведєва до закону про оборону, яку він подав 10 серпня. Згідно з цією поправкою, РФ має право захищати права співвітчизників на території інших держав. Якщо Держдума прийме зміни до закону, то ми одержуємо неоднозначну ситуацію в Криму. Оскільки вона реально міняє співвідношення сил. Наприклад, відбувся суд і прийшли судові виконавці до маяка. Так, за новою статтею закону, це може трактуватися як «напад», перешкоджання дії російських військовослужбовців і може стати причиною для оголошення війни.
Зараз проходить реформування збройних сил Росії. І якщо загальна чисельність військовослужбовців ЧФ не збільшилася, то у зв`язку з переходом на нові штати вона міняється таким чином, що там, де був полк морської піхоти, зараз буде присутня бригада морської піхоти. А її чисельність збільшилася істотно. Нехай в Криму вона збільшилася за рахунок розформовування інших частин, що знаходяться на території Криму. Проте структура міняється.
В угодах у нас записано, що чисельність морської піхоти РФ, морської авіації з частинами наземного базування – це 1982 людини. Якщо раніше полк морської піхоти налічував близько півтора тисячі чоловік, то на сьогоднішній день - близько трьох тисяч чоловік.
Представник НАТО недавно заявив, що Альянс нібито не захищатиме безпеку України...
Крим - не найкраще місце для проведення бойових дій з боку Росії. Крим – півострів, той самий «вузький перешийок» від Росії достатньо далеко. А перевозити війська по повітрю у неї немає ні сил, ні засобів. Я б не розглядав можливість бойових дій, поки у Росії не з`явиться достатньої кількості плавзасобів і авіації для перекидання військових підрозділів. А воювати однією бригадою в Криму навіть не смішно. Та і сильних сепаратистських настроїв в Криму немає, щоб піднімати повстання, блокувати військові частини, силові структури.
У Росії оголосили програму переселення співвітчизників, і якщо не рахувати військовослужбовців, які відслужили в Криму і одержали в Росії квартири, то Крим залишили всього сімсот чоловік за два роки. Отже Росію вони люблять здалеку.
Але в Криму дуже відчувається ностальгія по «великой Родине». Активно працюють проросійські організації, повсюдно російська символіка...
Я колись вже писав, що Крим – це уламок радянського суспільства. А прорадянські ностальгічні настрої – це зовсім не проросійські. Учасники мітингів в Криму – це одягнені в радянську військову форму відставники і люди похилого віку. Розраховувати на прорадянські настрої під час серйозного конфлікту несерйозно.
Національна приналежність росіян і українців в Криму визначається не за етнічним принципом, а за самоідентифікацією громадянина України. Реальна відмінність між росіянами і українцями відносна.
ПОРУШЕННЯ З БОКУ ЧФ ВИКЛИКАНІ БАЖАННЯМ КОМАНДУВАЧА ВИСЛУЖИТИСЯ ПЕРЕД КЕРІВНИЦТВОМ 
За минулий місяць в Криму були чотири порушення з боку РФ угоди про статус і умови перебування ЧФ на території України.
Було. Але я схильний приписувати ці порушення до інших військово-політичних подій у Росії, які лише послужили для нагнітання обстановки в Криму. Я схильний думати, що це ініціативи командуючого ЧФ, якого не дуже високо цінують в Москві. Можливо, ці інциденти проходили не під його керівництвом, але виходили від нього, щоб показати російському керівництву свою значимість.
Російський за національністю і проросійський – це не одне і те ж. Зішлюся на результати одного опитування, проведеного політичним рухом «Ми». У Севастополі тільки 16% згодні відмовитися від громадянства України у разі отримання російського громадянства.
У Росії є довгострокові плани щодо півострова. Наскільки далеко вона готова піти в їх реалізації?
Мені важко відповідати за військово-політичне керівництво Росії і командування Чорноморського Флоту. Але колишній начальник розвідки ЧФ пан Соловйов в інтерв`ю телеканалу «Інтер» сказав: ми у 2017 році не підемо. Ця думка широко поширена серед вищого офіцерського складу ЧФ. Вони заявляють, що не підуть просто тому, що йти їм з Севастополя реально нікуди. При цьому положення української Конституції, яка не дозволяє подальшого перебування флоту, не розглядаються.
Флот – це не «Жигулі»: завів і виїхав. Це не тільки кораблі, які можна відвести до Новоросійська. Це величезна інфраструктура, це і Ялта, і Севастополь, і Феодосія, і маса об`єктів, розкиданих по всьому півострову. І якщо не сідати, не домовлятися, не складати графіки виведення, щоб в травні 2017 року ЗАКІНЧИТИ процес, то домовлятися буде все складніше.
Тому, припускаю, першим серйозним випробуванням стане 2017 рік. Або вибухне міжнародний скандал, або доведеться міняти Конституцію.
Що ж треба робити, щоб кримчани не відчували себе в Криму співвітчизниками росіян за кордоном?
Після першої Світової війни до Італії відійшла північна Тіролья – невеликий німецький анклав. Так от, з першої світової війни по сьогоднішній день цей регіон двомовний (точніше – тримовний, зважаючи на тірольську, або ладинську мову. – Авт.) і, ніхто цього не приховує, дотаційний. Туди цілеспрямовано вкладаються гроші, і робиться все, щоб італійські німці не мріяли повернутися на «історичну батьківщину», і рівень життя там вищий, ніж по Італії, і кращий, ніж у прикордонних областях Німеччини.
Можливо, є інші варіанти, Київ забуває, що Крим – проблемний регіон. Курортна інфраструктура зношена, а це безробіття. І з цією територією працюватиме все важче, доводячи, що він наш. Варіантів, як підняти економіку півострова, – маса. Було б бажання.
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

Форум Краматорска10 Сентябрь 2009, 10:58:07
Ответ #1
Оффлайн

AntZ


Оффлайн AntZ

 • سلام عليكم
 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 39936
 • Страна: 00
 • Карма: +787/-556
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 4
 • Urbi et Orbi
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Ваш ход, СтражЬІ....

"такова німожіт бить....."
"рускіє - нашЬІ братьЯ...."
"...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

10 Сентябрь 2009, 11:11:34
Ответ #2
Оффлайн

Varg


Оффлайн Varg

 • ****
 • Старожил
 • Сообщений: 2736
 • Карма: +108/-100
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 0
  • Просмотр профиля
Россия заставила Украину проверить свой тыл
http://for-ua.com/ukraine/2009/09/10/102020.html
Вчера депутаты Госдумы Российской Федерации приняли в первом чтении поправки к закону «Об обороне», инициатором которых является президент России Дмитрий Медведев.
Эти поправки значительно расширяют полномочия российского лидера, в частности дают ему право оперативно использовать вооруженные силы за пределами России «в соответствии с общепризнанными принципами и нормами международного права, международными договорами РФ». Россия готова направлять войска за рубеж для того, чтобы «отразить нападение на российские войска, находящиеся за границей»;
«отразить или предотвратить агрессию против другого государства»; «защитить граждан РФ»; «отразить атаку пиратов».
Следует напомнить, что Дмитрий Медведев внес поправки в Госдуму 10 августа, заявив, что «это связано с известными событиями, произошедшими год назад (военный конфликт на Кавказе в 2008 году – ред.)». А уже 11 августа президент РФ выступил с обращением, в котором обвинил Украину в «антироссийской политике».
Вчера, сразу после голосования в Госдуме, на сайте Президента Украины появился указ, которым Виктор Ющенко поручил осуществить «инспекционную проверку организации территориальной обороны Украины». Специально для этого Президент поручил главе своего Секретариата Вере Ульянченко в трехдневный срок определить и утвердить состав специальной комиссии, глава которой «должен определить структурные подразделения вооруженных сил Украины, другие военные формирования, которые будут проверяться».
Проверку обороноспособности государства, как следует из документа, планируется провести в сжатые сроки – за две недели, с 15 по 30 сентября – и по ее итогам «подготовить выводы и предложения для доклада Президенту Украины». По информации газеты, этот доклад не планируется предавать огласке, поскольку в нем будет содержаться информация, являющаяся государственной тайной.
По словам первого заместителя секретаря Совета нацбезопасности и обороны Степана Гавриша, между практически одновременным появлением указа Ющенко и голосованием за поправки к закону в Госдуме РФ нет никакой связи. Однако Гавриш признал, что инициатива Медведева станет предметом «серьезного обсуждения» на заседании Совбеза.
«Инициатива президента Медведева существенно изменила военную политику России. Она направлена не на повышение обороноспособности России, а на уменьшение боеготовности государств, где есть российское военное присутствие,– заявил Гавриш.– Принимая во внимание то, что Украина находится в зоне прямых российских интересов, сейчас нужно вести дискуссию об оборонной политике Украины». В Совбезе уверены, что теперь «необходимо выработать концепцию стратегии реформирования вооруженных сил с учетом всех угроз, которые будут оценены как наиболее опасные для Украины».
«Вопросы территориальной обороны в последнее время вообще слабо отрабатываются, даже несмотря на то, что в Минобороны созданы оперативно-территориальные командования,– заявил член парламентского комитета по вопросам нацбезопасности и обороны Александр Кузьмук.– Указы, подобные нынешнему, имеют место, но беда в том, что они игнорируются».

По материалам «Коммерсант-Украина»
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

21 Октябрь 2009, 08:18:54
Ответ #3
Оффлайн

ZENA


Оффлайн ZENA

 • жить грустно и невыносимо
 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 5706
 • Страна: 00
 • Карма: +258/-7
 • Спасибо
 • Сказал: 28
 • Получил: 23
 • выбирая богов мы выбираем судьбу...
  • Женский
  • Просмотр профиля
На днях жители воинского гарнизонного города Шаталова в Смоленской области (РФ) были ознакомлены с рассекреченной директивой министра обороны России под номером Д-011 о передислокации 47-го разведывательного авиаполка на украинскую границу в Воронеж.

Авиаполк должен войти в состав семитысячной авиабазы.

Ни российское Министерство обороны, ни командование гарнизона никак не комментируют ситуацию. Видеосъемки в городке строго запрещены.

Переброска войск к украинской границе осуществляется неожиданно и настолько быстрыми, необъяснимыми в мирное время темпами, что в Воронеже ничего не успели подготовить для приема авиабазы.

По приказу командования в Воронеж переехали только офицеры, без семей. Шаталовские летчики не представляли, в каких ужасных условиях они окажутся на новом месте службы. Их даже не вышел встречать командир базы.

Летчиков привезли и показали казарму — голые койки, даже матрацев нет. Других летчиков загнали в санчасть, где нет «ни потолка, ни пола».

http://obozrevatel.com/news/2009/10/20/328124.htm
кто поймет женщину-тот будет править миром .....

21 Октябрь 2009, 08:49:09
Ответ #4
Оффлайн

KurT


Оффлайн KurT

 • There are only two type of ships - submarines and their targets...
 • ****
 • Старожил
 • Сообщений: 1412
 • Карма: +44/-7
 • Спасибо
 • Сказал: 10
 • Получил: 32
 • Отличник советской армии
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Цитировать
Мы вернулись в самое начало 90-х. Возможность войны между Россией и Украиной вновь, как и тогда, начала рассматриваться всерьёз. Если реально оценить соотношение сил сторон, то сегодня у Украины гораздо больше шансов на победу, чем 17 лет назад.
http://www.chaskor.ru/p.php?id=9998

Мнение российского военного аналитика, единственного кто пишет объективную правду о положении вещей, ИМХО.
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

22 Октябрь 2009, 23:46:00
Ответ #5
Оффлайн

Котяра


Оффлайн Котяра

 • ***
 • Постоялец
 • Сообщений: 631
 • Страна: 00
 • Карма: +14/-22
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 0
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Цитировать
Мы вернулись в самое начало 90-х. Возможность войны между Россией и Украиной вновь, как и тогда, начала рассматриваться всерьёз. Если реально оценить соотношение сил сторон, то сегодня у Украины гораздо больше шансов на победу, чем 17 лет назад.
http://www.chaskor.ru/p.php?id=9998

Мнение российского военного аналитика, единственного кто пишет объективную правду о положении вещей, ИМХО.
Ага, щаз... Мало ли кто чего пишет. Саакашвили тоже так думал, а потом галстук ел...
Цитировать
Ющенко готовит военное нападение на Кубань?
22 октября 2009

"На Украине серьезно готовятся к войне с Россий. Провокация, скорее всего, произойдет на луганском или донецком направлениях, с лозунгами типа "Освободим кубанских украинцев"". Об этом в интервью украинской газете "Сегодня" заявил донецкий общественный деятель Александр Цуркан.

"Для этого были проведены учения в Николаевской области "Запад-Восток", где отрабатывались не оборонительные, а наступательные действия. После провокаций Ющенко объявит о нападении РФ на Украину по грузино-осетинскому сценарию. Восточные области напичканы войсками, тактические аэродромы в Краматорске, Изюме, Мариуполе полностью подготовлены для приема тяжелых транспортных самолетов типа "Боинг"", - заявил Цуркан. "Когда Россия втянется в конфликт, Ющенко обратится за помощью к НАТО, войска будут введены на территории областей в течение 2-х часов. Поверьте мне, это проверенные данные. Именно поэтому подал в отставку начальник украинского Генштаба - очень порядочный офицер. Вы практически не представляете, что тогда начнется. Это даже не Литва. Русских вырежут под ноль. В такой создавшейся ситуации Ющенко выиграет выборы в первом туре и навсегда", - добавил также он.

Как сообщало ИА REGNUM Новости, 5 октября в ходе совещания в министерстве обороны начальник Генштаба - главнокомандующий вооруженными силами Украины Сергей Кириченко сообщил подчиненным о намерении уйти в отставку. Причина такого решения, по его словам, состояние здоровья.

Вот еще обсуждают... http://forum.segodnya.ua/viewtopic.php?f=97&t=17&start=1710

Цитировать
аголовок сообщения: Re: дружба с РоссиейДобавлено: Чт окт 22, 2009 9:54 pm
Зарегистрирован: Пн июл 14, 2008 8:33 pm
Сообщений: 4439
Откуда: родина Мазепы   
Россия и Украина обреченны быть соседями, но не очень уютно чувствуешь себя, когда ты Пасечник, а твой сосед - Медвед пытается научить тебя медведскому языку, об остальном уже было сказанно в истории 
"У вас своя свадьба, а у нас своя."
Да , а почему собственно говоря и нет, можете напомнить, сколько раз и где украинский сапог топтал российскую землю.
Не путайте коллективную вонь с единством духа

23 Октябрь 2009, 08:57:11
Ответ #6
Оффлайн

KurT


Оффлайн KurT

 • There are only two type of ships - submarines and their targets...
 • ****
 • Старожил
 • Сообщений: 1412
 • Карма: +44/-7
 • Спасибо
 • Сказал: 10
 • Получил: 32
 • Отличник советской армии
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Цитировать
Ага, щаз... Мало ли кто чего пишет. Саакашвили тоже так думал, а потом галстук ел...
Вы для начала почитайте статьи этого человека а потом так отзывайтесь. Очень вменяемый и объективный анализ.

Цитировать
Восточные области напичканы войсками, тактические аэродромы в Краматорске, Изюме, Мариуполе полностью подготовлены для приема тяжелых транспортных самолетов типа "Боинг"", - заявил Цуркан
Бугога??? Не смешно читать?
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

23 Октябрь 2009, 09:09:38
Ответ #7
Оффлайн

AntZ


Оффлайн AntZ

 • سلام عليكم
 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 39936
 • Страна: 00
 • Карма: +787/-556
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 4
 • Urbi et Orbi
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Ага, щаз... Мало ли кто чего пишет. Саакашвили тоже так думал, а потом галстук ел...

Ви, я так зрозумів, цим пишаєтесь? пабєдай рускава аружія, нє? сука
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Октябрь 2009, 09:16:40
Ответ #8
Оффлайн

Котяра


Оффлайн Котяра

 • ***
 • Постоялец
 • Сообщений: 631
 • Страна: 00
 • Карма: +14/-22
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 0
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Цитировать
Ага, щаз... Мало ли кто чего пишет. Саакашвили тоже так думал, а потом галстук ел...
Вы для начала почитайте статьи этого человека а потом так отзывайтесь. Очень вменяемый и объективный анализ.
Читал:
Цитировать
А на Украине, согласно последним опросам, готовность защищать страну в случае военной опасности изъявили 63% граждан — от 65% на западе (против 18%, сказавшихся не готовыми) до 58% на юге (против 20%). При этом к защите страны готовы 68—70% украинцев в возрасте 18—39 лет.
Вы сами-то в это верите? Или просто вот это:
Цитировать
сегодня у Украины гораздо больше шансов на победу, чем 17 лет назад.
душу греет? П...ть - не мешки ворочать.
Цитировать
Восточные области напичканы войсками, тактические аэродромы в Краматорске, Изюме, Мариуполе полностью подготовлены для приема тяжелых транспортных самолетов типа "Боинг"", - заявил Цуркан
[
Ага, щаз... Мало ли кто чего пишет. Саакашвили тоже так думал, а потом галстук ел...
quote]Бугога??? Не смешно читать?
Смешно. Поэтому и процитировал. Для иллюстрации того, что мало ли кто чего пишет. Не поняли?
Единственное, что могу сказать по "статье этого человека", что кое-какие части с запада на восток к российским границам Украина давно перебросила, а склады со стрелковым оружием и боеприпасами - наоборот, с востока на запад. Писали в прессе еще в прошлом году

Ага, щаз... Мало ли кто чего пишет. Саакашвили тоже так думал, а потом галстук ел...

Ви, я так зрозумів, цим пишаєтесь? пабєдай рускава аружія, нє? сука
Это подпись? :yahoo:
Не путайте коллективную вонь с единством духа

23 Октябрь 2009, 09:21:39
Ответ #9
Оффлайн

KurT


Оффлайн KurT

 • There are only two type of ships - submarines and their targets...
 • ****
 • Старожил
 • Сообщений: 1412
 • Карма: +44/-7
 • Спасибо
 • Сказал: 10
 • Получил: 32
 • Отличник советской армии
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Цитировать
А на Украине, согласно последним опросам, готовность защищать страну в случае военной опасности изъявили 63% граждан — от 65% на западе (против 18%, сказавшихся не готовыми) до 58% на юге (против 20%). При этом к защите страны готовы 68—70% украинцев в возрасте 18—39 лет.
Верю, потому что сам такой.

Цитировать
душу греет? П...ть - не мешки ворочать.
К себе применяли данное утверждение?

Цитировать
Смешно. Поэтому и процитировал. Для иллюстрации того, что мало ли кто чего пишет. Не поняли?
Единственное, что могу сказать по "статье этого человека", что кое-какие части с запада на восток к российским границам Украина давно перебросила, а склады со стрелковым оружием и боеприпасами - наоборот, с востока на запад. Писали в прессе еще в прошлом году
Точно такой же бред. Количество войск на восточной Украине никак не изменилось за последние 10 лет. Вернее изменилось - уменьшилось.
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

23 Октябрь 2009, 09:42:25
Ответ #10
Оффлайн

AntZ


Оффлайн AntZ

 • سلام عليكم
 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 39936
 • Страна: 00
 • Карма: +787/-556
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 4
 • Urbi et Orbi
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Котяро
нє, ето вирвалось
Так гордітєсь ілі нє гордітєсь?
пабєда ж, нє?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Октябрь 2009, 09:49:02
Ответ #11
Оффлайн

Котяра


Оффлайн Котяра

 • ***
 • Постоялец
 • Сообщений: 631
 • Страна: 00
 • Карма: +14/-22
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 0
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Цитировать
А на Украине, согласно последним опросам, готовность защищать страну в случае военной опасности изъявили 63% граждан — от 65% на западе (против 18%, сказавшихся не готовыми) до 58% на юге (против 20%). При этом к защите страны готовы 68—70% украинцев в возрасте 18—39 лет.
Верю, потому что сам такой.
Что-нибудь о братаниях армий вопреки приказам слыхали?
Цитировать
душу греет? П...ть - не мешки ворочать.
Цитировать
К себе применяли данное утверждение?
А вы к себе? :)
Цитировать
Смешно. Поэтому и процитировал. Для иллюстрации того, что мало ли кто чего пишет. Не поняли?
Единственное, что могу сказать по "статье этого человека", что кое-какие части с запада на восток к российским границам Украина давно перебросила, а склады со стрелковым оружием и боеприпасами - наоборот, с востока на запад. Писали в прессе еще в прошлом году
Цитировать
Точно такой же бред. Количество войск на восточной Украине никак не изменилось за последние 10 лет. Вернее изменилось - уменьшилось.
Вы что, смеетесь? Как можно верить статьям человека, который всерьез пытается рассмотреть ядерные удары по Украине? Какую траву он курил? Вы в курсе, что в украинской армии танки и самолеты стоят не заправленные? И заправлять их нечем, бо склады ГСМ тоже пустые. Чем воевать? Вы в курсе, что контрактники получают меньше 1000 грн в месяц, и те задерживают? Вы в курсе, что на последнем военном параде танкисты и летчики шли пешком мимо трибуны с Верховным главнокомандующим? И нахрена России вообще с нами воевать? Достаточно обрубить все экономические связи и потребовать долги. Сами отдадим и Крым, и газопровод, и согласимся на любые условия.
Стратеги, блин...
Котяро
нє, ето вирвалось
Так гордітєсь ілі нє гордітєсь?
пабєда ж, нє?
Не горжусь, навоевался давно, не мальчик уже. Просто реально смотрю на вещи. Сдается мне, что всякие тягнибоки мечтают, чтоб Россия на нас напала. Ведь построить страну оказалось уметь надо, это не по лесам в схронах прятаться. Не получилось за 18 лет. А тогда можно будет героически сдаться и еще 350 лет плакать и жаловаться на судьбу, во всем обвиняя москалей. Удобно.
Не путайте коллективную вонь с единством духа

23 Октябрь 2009, 09:55:52
Ответ #12
Оффлайн

KurT


Оффлайн KurT

 • There are only two type of ships - submarines and their targets...
 • ****
 • Старожил
 • Сообщений: 1412
 • Карма: +44/-7
 • Спасибо
 • Сказал: 10
 • Получил: 32
 • Отличник советской армии
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Цитировать
Вы что, смеетесь? Как можно верить статьям человека, который всерьез пытается рассмотреть ядерные удары по Украине? Какую траву он курил? Вы в курсе, что в украинской армии танки и самолеты стоят не заправленные? И заправлять их нечем, бо склады ГСМ тоже пустые. Чем воевать? Вы в курсе, что контрактники получают меньше 1000 грн в месяц, и те задерживают? Вы в курсе, что на последнем военном параде танкисты и летчики шли пешком мимо трибуны с Верховным главнокомандующим? И нахрена России вообще с нами воевать? Достаточно обрубить все экономические связи и потребовать долги. Сами отдадим и Крым, и газопровод, и согласимся на любые условия.
Стратеги, блин...
Он не рассматривал всеръез ядерный удар по Украине.
Цитировать
Разумеется, у России есть вариант нанесения по Киеву и другим крупным городам Украины ядерных ударов. Точнее, хочется верить, что этого варианта у нас нет.
Вы вообще текст читаете?
Насчет танков тоже бред батенька. ВЫ просто путаете кадрированные части  и развернутые. В развернутых бригадах - все заправлено, все заряжено.Буквально месяц назад разговаривал с отцом парня который остался в армии контрактником - замкомвзводом, зарплата 2100 грн. При том что кормят и жилье в городке нахаляву.

Цитировать
Средняя зарплата в стране, по данным Росстата, минувшей осенью достигла 17,9 тыс. руб., тогда как контрактникам предлагали начальный оклад в 8 тыс. рублей. И даже в 42-й мотострелковой дивизии в Чечне и на подводных лодках на Камчатке контрактники получали в пределах 13 - 15 тыс. рублей. В конце минувшего года средняя зарплата контрактника (по данным Минобороны - 11,6 тыс. руб.) была в полтора раза ниже средней по стране. Лишь в 16 регионах России средние зарплаты были ниже этой суммы, и только в пяти (Дагестан, Ингушетия, Северная Осетия, Калмыкия и Карачаево-Черкесия) зарплаты граждан отставали от зарплат контрактников на положенные 20%. Однако начавшиеся в конце прошлого года сокращения зарплат и работников изменили ситуацию. "Если увольнения на гражданских предприятиях продолжатся, это повысит привлекательность службы по контракту. Особенно если контрактникам сохранят все те привилегии, которые они имеют сейчас, - бесплатный проезд к месту отдыха, бесплатная учеба в вузе и бесплатная квартира по истечении десяти лет службы", - считает генерал-полковник в отставке и бывший председатель комитета Госдумы по обороне Эдуард Воробьев.
Так уж ли отличаются зарплаты?
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

23 Октябрь 2009, 09:58:46
Ответ #13
Оффлайн

KurT


Оффлайн KurT

 • There are only two type of ships - submarines and their targets...
 • ****
 • Старожил
 • Сообщений: 1412
 • Карма: +44/-7
 • Спасибо
 • Сказал: 10
 • Получил: 32
 • Отличник советской армии
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Цитировать
Вы что, смеетесь? Как можно верить статьям человека, который всерьез пытается рассмотреть ядерные удары по Украине?
В отличие от прессы - я не предлагаю Вам слепо верить. Я предлагаю ознакомиться и сделать СВОИ выводы.
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

23 Октябрь 2009, 10:01:01
Ответ #14
Оффлайн

AntZ


Оффлайн AntZ

 • سلام عليكم
 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 39936
 • Страна: 00
 • Карма: +787/-556
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 4
 • Urbi et Orbi
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Котяро
Цитировать
И нахрена России вообще с нами воевать? Достаточно обрубить все экономические связи и потребовать долги.
Ви - фєєричний тупіца +))) ну-ну.. і ЧО Ж не "обрубають" і не "трєбуют"? ШО саме заважає-то?
Не замислювались?
о’Бо, православіє головного мосга - ето так пєчально...

Цитировать
Ведь построить страну оказалось уметь надо,
і ВИ, надопонімать, пріложілі к етому ВСЄ усілія?

ілі "удобно"- бути хороводоводовєдом? Про те, шо "во всєм віновати москалі" від таких, як Ви - чути РАЗІВ В ДЕСЯТЬ частіше, ніж від самого націоналістичного націоналіста

Цитировать
это не по лесам в схронах прятаться.
шо, до сіх пор - СТРАШНО? +)) пукаєтє по ночам?

Котяро, я от ніяк не зрозумію - Ви дєбіл чи пропагандіст?
ну не може людина при свідомості ТАКУ пургу гнать...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорска