Форум Краматорська

  • 16 Червня 2024, 13:50:29
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Домашние собаки  (Прочитано 31831 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

20 Травня 2010, 09:50:39
Відповідь #30
Offline

imam


Offline imam

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1536
  • Країна: 00
  • Карма: +30/-8
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Раздел Правил, регулирующий оговариваемый вопрос:


7. Правила  утримання  тварин

7.1. Ці правила повинні виконуватися підприємствами, установами, організаціями, а також громадянами, які утримують собак, кішок і хижих тварин.

7.2. Підприємства, установи, організації і громадяни – власники  тварин зобов’язані су-воро дотримуватись санітарно-гігієнічних норм і правил утримання тварин  за умов обов’язкового забезпечення безпеки людей.

7.3. Умови утримання   домашніх тварин повинні відповідати їх біологічним, видовим  та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в їжі, воді, сні, рухах, контактах із собі подібними, у природній активності тощо.

   7.3.1. При додержанні вимог даних правил дозволяється:

- тримати тварин / не більше одного/ у квартирах, в яких проживає одна сім’я, або у будинках приватної власності. Збільшувати їх кількість дозволяється тільки при отриманні згоди з сусідів та житлово-комунальних організацій. У квартирах, де проживає кілька сімей, допускається утримання собаки або кішки лише за згодою всіх мешканців квартири.
Місце утримання домашніх тварин  повинно бути облаштовано таким чином, щоб за-безпечити необхідний простір, температурно-вологісний режим, природне освітлення, венти-ляцію та можливість контакту тварин  із природним для них середовищем;

- утримувати  тварин у „зоокутниках” , „живих кутках”, дитячих санітарно-курортних оздоровчих закладах з дозволу санітарно-епідеміологічної і ветеринарної служб;

   - тримати собак на підприємствах, в установах і організаціях: для охорони – у зачине-них блоках, в обладнаних приміщеннях або на прив’язі; для дослідної мети – у вольєрах або в роз- плідниках (висота огороджень не менше 2,5 м.);

-  вигулювати собак на ізольованій, огородженій території або на пустирях, задніх дво-рах та в місцях,  спеціально відведених для цієї мети житлово-комунальними підприємствами;

- виводити собак з жилих приміщень в загальні двори або на вулиці з обов’язковим за-безпеченням безпеки людей  тільки на короткому повідку (довжина не більше 1,2 м.)та в на-морднику;

- тримати собак без повідків та намордників при ватагах і групах тварин, при операти-вному використанні спеціальними організаціями собак спеціального призначення, а також со-бак під час муштри на полюванні, на навчально-дресирувальних майданчиках;

- перевозити тварин усіма видами громадського транспорту з додержанням правил, чинних на даному виді транспорту, при обов’язковому забезпеченні безпеки людей.

7.4. Особа, яка утримує домашню тварину , зобов’язана:

- забезпечити домашній тварині необхідні умови, що відповідають її біологічним, ви-довим та індивідуальним особливостям, відповідно до вимог Закону України «Про захист тва-рин від жорстокого поводження»;

- дотримуватися санітарно-гігієнічних  норм експлуатації житлового приміщення, де утримується домашня тварина (місце постійного утримання ),  та норм співжиття.

7.5. Особи, які утримують домашніх  тварин,  мають право з’являтися з ними  поза міс-цями  їх постійного утримання  (супроводжувати їх).

7.6.Супроводжувати домашню тварину може особа, яка досягла 14-річного віку.

7.6.1. Придбання порід собак, які визнано потенційно небезпечними (додаток 1), до-зволяється лише особам, які досягли 18-річного віку та пройшли спеціальне навчання у кіно-логічних організаціях. Особи, яким дозволено утримувати собак, визнаних потенційно небез-печними, повинні обов’язково бути членами кінологічних клубів та об’єднань і мати рекомен-дації від цих організацій.

7.7. Особа, яка супроводжує тварину, зобов’язана  забезпечити:

- безпеку оточуючих людей і тварин, а також майна від заподіяння шкоди супроводжу-ваною домашньою твариною;

- безпеку супроводжуваної домашньої тварини;

- безпеку дорожнього руху  при проходжені з домашньою твариною  біля транспортних шляхів і при їх переході  шляхом безпосереднього контролю за її поведінкою.

7.8. При поводженні з тваринами  не допускається:

- використання оснащень, інвентарю, що травмують тварин;

- примушувати тварин до виконання  неприродних для неї дій, що призводять до трав-мувань;

- нанесення побоїв,  травм з метою примушування тварин до виконання будь-яких ви-мог;

-використання  тварин в умовах  надмірних фізіологічних навантажень тощо;

- при проведенні больових процедур обов’язкове застосування знеболюючих препара-тів.

7.9. Забороняється:

-   розведення тварин з виявленими генетичними змінами, що спричиняють їм страждання;

-   розведення тварин зі спадково закріпленою агресією;

-   примушування до нападу одних тварин на інших, крім випадків використання собак мис-ливських порід;

-   проведення генетичних змін на тваринах;

-   застосування до тварин фармакологічних та механічних засобів допінгу;

-   інші дії чи бездіяльність, що суперечать принципам захисту тварин від жорстокого пово-дження.

7.10. При поводженні з домашньою твариною особа, яка її утримує, зобов’язана:

-   дбати про свою домашню тварину, забезпечити їй достатню кількість їжі та постійний до-ступ до води;

-   надавати можливість здійснювати необхідні рухи, контактувати з собі подібними;

-   забезпечити наявність намордника, повідка;

-   забезпечити наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками;

-   забезпечити своєчасне надання домашній тварині ветеринарних послуг;

-   вигулювати домашніх тварин в спеціально відведених місцях  з обов’язковим прибиран-ням екскрементів після них.
   
   7.11. Установи держветмедицини зобов’язані:

- забезпечити контроль за виконанням ветеринарних вимог власниками тварин та про-водити роз’яснювальну роботу серед населення з метою попередження захворювання тварин;

- здійснювати реєстрацію і перереєстрацію тварин, а також видачу реєстраційних до-свідчень.

   7.12.  Підприємства, що обслуговують житловий фонд, зобов’язані:   

- вести облік громадян, які є власниками тварин на підвідомчій території, слідкувати за своєчасною реєстрацією /перереєстрацією/ тварин та утримання їх згідно цих правил. Своєча-сно передавати списки громадян, які є власниками тварин  до служб ветеринарної медицини;

- забезпечити утримання підвалів, горищ та інших підсобних приміщень закритими або відповідно обладнаними для перешкоджання проникненню туди тварин;

-  повідомляти організацію, що займається відловом бродячих собак і кішок про їх на-явність  на  підвідомчій території;

- розташовувати на видному місці для ознайомлення мешканців „Правила утримання тварин”, адресу і телефони ветеринарних закладів, які здійснюють реєстрацію перереєстрацію та лікування тварин, а також організацію, що займається відловом тварин;

- за погодженням зі службою ветеринарного нагляду  виділяти спеціально відведені мі-сця для вигулювання тварин та повідомляти про це  їх власників;

- готувати матеріали для притягнення до адміністративної відповідальності власників тварин за порушення ними даних правил і передавати до МВ ГУ МВС України в Донецькій області для надання адміністративній комісії.

   7.13. Реєстрація тварин, видача реєстраційних посвідчень і номерних знаків громадя-нам, що їх тримають, а також підприємствам, установам і організаціям проводиться відповід-ною  установою держветмедицини.
   Реєстрація та електронна  ідентифікація домашніх тварин проводиться протягом 10 ка-лендарних днів з дня придбання (купівлі, отримання в дар тощо) тварини.
   Обов’язковій реєстрації підлягають собаки всіх порід з троьхмісячного віку.
   Установа держветмедицини міста  у п’ятидений термін з моменту реєстрації    видає  власнику зареєстрованої тварини реєстраційне посвідчення, особистий номерний знак (же-тон), який повинен бути прикріплений до нашийника собаки і надають друковане видання Правил утримання домашніх тварин у відповідному населеному  пункті,  а також ознайомлює   власника домашньої тварини з  ветеринарно-санітарними вимогами до її утримання.
   Реєстрація та перереєстрація домашніх тварин відбувається при пред’явленні  власни-ком квитанції (платіжного доручення) про внесення плати.
   Крім того, власники собак, породи  яких зазначені у додатку 1, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 09.07.2002 № 944 «Про затвердження Порядку і правил про-ведення обов’язкового  страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бу-ти заподіяна третім особам», повинні до або під час реєстрації, перереєстрації  укласти дого-вір обов’язкового  страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути за-подіяна третім особам. У разі відсутності договору страхування реєстрація, перереєстрація не проводиться.
Для проведення реєстрації власником домашньої тварини також надається паспорт, відповідний документ, який підтверджує право власності на цю тварину, ветеринарний доку-мент встановленого зразка на тварину з відміткою про проведення необхідних досліджень та щеплень.
Перереєстрація домашніх тварин проводиться в разі зміни місця проживання чи реєст-рації власника або зміни  власника тварини із зазначенням нового власника.Домашні тварини, власники яких не здійснили перереїстрацію, вважаються не зареєстрованими.
Для проведення перереєстрації власником домашньої тварини надається паспорт, від-повідний документ, що підтверджує право власності на тварину,  і  попередньо видане реєст-раційне посвідчення на домашню тварину встановленого зразка. При переєстрації видається лише нове посвідчення про реєстрацію  без зміни ідентифікаційного коду,  крім випадків, ко-ли реєстрація була проведена в іншому населеному пункті.
   Кошти за послуги, пов’язані з реєстрацією чи перереєстрацією домашніх тварин,  спла-чуються власником відповідно до встановлених тарифів, що встановлюються органами місце-вого самоврядування.
   Від внесення плати за реєстрацію та переєстрацію собак звільнюються інваліди по зо-ру, для яких собака слугує поводирем

   7.14. Собаки незалежно від породи, належності і призначення, у тому числі й ті, що мають ошийники з номерними знаками і намордники, які находяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, парках, на бульварах, пляжах і громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, а також бездоглядні коти вважаються бродячими і підлягають відлову.

7.15. Вилов безпритульних тварин (загублених, покинутих, залишених без опіки і бро-дячих тварин) проводиться з метою повернення їх власникам, регулювання їх чисельності відповідно до вимог Закону України „Про захист тварин від жорстокого поводження”.

7.16. Забороняється використовувати методи відлову, технічні пристрої і препарати, що травмують тварин або небезпечні для їх життя і здоров’я.

          7.17. Відлов бродячих собак і кішок проводиться у відсутності сторонніх осіб, особли-во дітей із 5-ї до 7-ї години або після 20 –ї години (влітку - після 22-ї години).

7.18. У разі виникнення або загрози виникнення  епізоотій і в інших небезпечних ситу-аціях заходи, необхідні для скорочення чисельності тварин, які становлять небезпеку, регу-люються в порядку, що встановлюється центральним органом виконавчої влади з питань охо-рони навколишнього природного середовища.

    7.19. Тимчасовій ізоляції підлягають собаки, коти та інші домашні тварини в разі, якщо на це є відповідне рішення органів санітарно-епідеміологічної служби та ветеринарної меди-цини, а також ті, що завдали тілесних ушкоджень людині або іншій домашній тварині.

   7.20. Тимчасова ізоляція домашніх тварин може проводитись у примусовому порядку, якщо домашня тварина є небезпечною для оточуючих.

   7.21. Тимчасово ізольовані домашні тварини протягом 7 –ми днів з дня їх відлову по-винні бути обстежені і після висновків державної установи ветеринарної медицини про стан здоров’я  тварини повертаються власникам (після сплати витрат на обстеження і утримання), а в разі виявлення обставин, що можуть загрожувати життю та здоров’ю оточуючих, переда-ються організаціям для подальшого лікування чи умертвіння.

   7.22. Вилов  тварин    окремими громадянами  забороняється, крім випадків, коли ці тва-рини є небезпечними для оточуючих та проявляють агресивність, створюючи загрозу безпеці людей.

   7.23. Виловлені безпритульні тварини протягом 7 днів з дня їх відлову обов’язково утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює відлов, і можуть бути повернуті власнику з дозволу ветеринарної установи після  пред’явлення реєст-раційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов та утримання.

   7.24. Виловлені бродячі домашні тварини протягом 5 днів з дня їх відлову утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і можуть бути пе-редані спеціалізованим організаціям за їх бажанням для передачі  у  спеціалізовані притулки.
   
7.25. Якщо протягом двох місяців з моменту заявлення про затримання безпритульної тварини не буде виявлено її власника або він не заявить про своє право на неї, право власності на цю тварину переходить до особи, у якої вона була на утриманні та в користуванні. У разі відмови особи, у якої безпритульна тварина була на утриманні та в користуванні, від набуття права власності на неї  ця тварина переходить  у власність територіальної громади, на терито-рії якої її було виявлено.

   7.26. Повернені власникам тварини підлягають щепленню проти сказу.

   7.27. Власники зобов’язані протягом 30-ти днів утримувати таких тварин в ізольовано-му приміщенні і за вказівкою ветеринарної установи доставляти їх для догляду.

7.28. Безпритульних  тварин розміщують в притулках.
Притулки для тварин можуть створюватися органами виконавчої влади, органами міс-цевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями незалежно від форм вла-сності, громадськими і благодійними організаціями та фізичними особами.
Притулки проводять свою діяльність за рахунок коштів їх власників, а також будь-яких інших не заборонених законом джерел.
 Притулок для тварин функціонує відповідно до положення, яке затверджується центральним органом виконавчої влади з питань ветмедицини.

7.29. Умертвіння тварин допускається:
- для одержання господарсько-корисної продукції;

- для припинення страждань тварин, якщо вони не можуть бути припинені в іншій спосіб;

- за необхідності   умертвіння новонародженого приплоду тварин;

- при регулюванні  чисельності домашніх тварин, що не утримуються людиною, але перебу-вають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, у разі неможливості застосування методів біостерилізації або біологічно обґрунтованих методів;

-за необхідності умертвіння окремих тварин, які хворі на сказ чи на інше особливо небезпе-чне захворювання або є носіями особливо небезпечного захворювання;

-за необхідності оборони від нападу тварини, якщо життя або здоров’я  людей знаходиться в небезпеці.
7.30. При умертвінні домашніх тварин мають дотримуватися такі вимоги:

-умертвіння проводиться такими методами, що виключають передсмертні страждання тва-рин;

-приміщення,  де проводиться умертвіння, повинно бути відокремлене від приміщення, де утримуються інші тварини;

- забороняється застосовувати негуманні методи умертвіння тварин, що призводять до заги-белі від задушшя, електричного струму, больових ін’єкцій, отруєння, курареподібних препа-ратів, перегріву та інші больові методи;

-переробка тварин дозволяється тільки після їх умертвіння;

- умертвіння тварин,  що страждають, проводиться негайно, якщо їх страждання неможливо припинити іншим чином.

7.31. Поховання померлих домашніх тварин, у тому числі шляхом кремації, здійсню-ється за рахунок їх власників на  спеціально відведених місцях поховання, з дотриманням са-нітарно-епідеміологічного  та екологічного законодавства.

7.32. Забороняється викидання трупів померлих тварин в контейнери для збору побу-тових відходів чи захоронення їх у не відведених для цього місцях.

7.33. Контроль за додержанням цих правил громадянами, підприємствами і організаці-ями здійснюється органами державного ветеринарного нагляду, державного санітарного на-гляду та посадовими особами підприємств, що мають відомчий житловий фонд. 

7.34. Органи внутрішніх справ (патрульно-постова служба та дільничні інспектори мі-ліції)   здійснюють нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громад-ських місцях та вживають відповідних заходів у разі порушення законодавства про порядок поводження й утримання домашніх тварин.

7.35. Міліція в порядку, встановленому Законом України „Про міліцію”, має право на застосування вогнепальної зброї  до домашніх тварин у разі, якщо їх  поведінка створює за-грозу для здоров’я людини.

7.36. Громадський контроль у сфері захисту  тварин від жорстокого поводження здійс-нюється громадськими інспекторами з охорони навколишнього природного середовища.
Громадські інспектори з охорони навколишнього природного середовища мають право складати протоколи за фактами жорстокого поводження з тваринами. Ці протоколи розгляда-ються відповідними органами виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища.
Громадські інспектори охорони навколишнього природного середовища у сфері захис-ту тварин  від жорстокого поводження:
- беруть участь у проведенні спільно з працівниками державних установ ветеринарної медицини рейдів та перевірок додержання  підприємствами, установами, організаціями та громадянами законодавства про захист тварин від жорстокого поводження;
- надають допомогу органам  державного контролю у сфері захисту тварин від жорсто-кого поводження в діяльності по запобіганню правопорушенням у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.

7.37. За порушення цих правил громадяни і службові особи / керівники підприємств і організацій, які є власниками собак, кішок, або хижих тварин/ несуть кримінальну, адмініст-ративну та цивільно- правову відповідальність згідно із законодавством


Форум Краматорська

Re: Домашние собаки
« Відповідь #30 : 20 Травня 2010, 09:50:39 »

20 Травня 2010, 10:08:59
Відповідь #31
Offline

slc


Offline slc

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1646
  • Карма: +14/-6
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
А кто, как и на основании чего будет наказывать нарушителей этих правил? Какие есть силовые рычаги воздействия для обеспечения выполнения всего этого? Как я понимаю, нарушениями правил благоустройства милиция не занимается?

20 Травня 2010, 10:11:08
Відповідь #32
Offline

Табра


Offline Табра

  • Дякую тобі Боже, що я не москаль!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3359
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 804
  • Отримав: 1073
  • ТАК! ПНХ...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Предлагаете распечатать эти правила, носить их с собой и при случае тыкать ими в лицо нерадивым владельцам собак?! Думается мне, что собаки читать не умеют в принципе.. уж лучше "тубаретку" с собой носить чем эти правила...
Хотя за информацию, спасибо.
Женщина может любить так, как будто никогда не уйдет. Но может наступить такой день, уйдет так, будто вовсе и не любила…......

20 Травня 2010, 10:15:37
Відповідь #33
Offline

imam


Offline imam

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1536
  • Країна: 00
  • Карма: +30/-8
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Это проект "Правил", он пока еще не принят. В нем есть и другие разделы. С полным текстом можно было ознакомиться в газете "Краматорская правда", №12. На протяжении какого то времени после их публикации можно было вносить свои предложения по изменению текста "Правил".

20 Травня 2010, 10:20:25
Відповідь #34
Offline

slc


Offline slc

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1646
  • Карма: +14/-6
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
У нас написано много хороших правил и даже законов...
Однако все где было - там и остается.

20 Травня 2010, 10:43:34
Відповідь #35
Offline

imam


Offline imam

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1536
  • Країна: 00
  • Карма: +30/-8
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
У нас написано много хороших правил и даже законов...
Однако все где было - там и остается.
А там где ничего не написано, живут или по понятиям, или по беспределу.

20 Травня 2010, 11:02:24
Відповідь #36
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А кто, как и на основании чего будет наказывать нарушителей этих правил? Какие есть силовые рычаги воздействия для обеспечения выполнения всего этого? Как я понимаю, нарушениями правил благоустройства милиция не занимается?

Милиция давно наказывает владельцев, которые нарушают правила содержания собак.

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів

     Тримання  собак  і  котів  у  місцях,  де    це    заборонено
відповідними  правилами,  чи  понад  установлену  кількість,    чи
незареєстрованих собак, або приведення  в  громадські  місця,  або
вигулювання собак  без  повідків  і  намордників  (крім  собак,  у
реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку)  чи
в невідведених для цього місцях -
     тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян
від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів  доходів  громадян
і попередження або накладення  штрафу  на  посадових  осіб  -  від
трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

     Ті самі дії, що спричинили заподіяння  шкоди  здоров'ю  людей
або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення
з числа передбачених частиною першою цієї статті -
     тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від  трьох  до
п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з  конфіскацією
тварин
 і   на   посадових   осіб   -   від   чотирьох   до   семи
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=6&nreg=80731-10

Составляется протокол на владельца, который рассматривает суд. Если собака покусала человека, суд животное конфискует.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

20 Травня 2010, 11:13:42
Відповідь #37
Offline

esse


Offline esse

  • est percipi
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5404
  • Країна: 00
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 100
  • Отримав: 398
  • agere sequitur esse
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
размер штрафа впечатляет, конечно )
с корабля на карнавал..
фиг поймешь, кто правит бал..

20 Травня 2010, 11:42:53
Відповідь #38
Offline

esse


Offline esse

  • est percipi
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5404
  • Країна: 00
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 100
  • Отримав: 398
  • agere sequitur esse
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

Рекомендований перелік
порід собак, визнаних  як потенційно небезпечні

1.   Акіту-іну
2.   Американський бульдог
3.   Американський стафорширський тер’єр
4.   Англійський мастиф
5.   Аргентинський дог
6.   Бельгійська вівчарка
7.   Бернський зенненхунд
8.   Бордоський дог
9.   Бразильська філа
10.   Бульмастиф
11.   Бультер’єр
12.   Доберман
13.   Кавказька вівчарка
14.   Кане корсо
15.   Мастіно неополетано
16.   Московська сторожова
17.   Німецька вівчарка
18.   Німецький дог
19.   Перо преса канаріо
20.   Південноруська вівчарка
21.   Пітбультер’єр
22.   Різеншнауцер
23.   Родезійський ріджбек
24.   Ротвейлер
25.   Середньоазіатська вівчарка
26.   Тосіану
27.   Чорний тер’єр
28.   Німецький боксер
29.   Фокстер’єр
30.   Ягтер’єр німецький
31.   Метиси вищезазначених порід з явними фенотипічними ознаками.


непонятен мне этот список...
фокстерьеров внесли, а остальных крупных терьеров забыли...
сторожевых, легавых и шпицов разных пород, которые наблюдала в городе, тоже не вижу....
с корабля на карнавал..
фиг поймешь, кто правит бал..

20 Травня 2010, 11:56:27
Відповідь #39
Offline

slc


Offline slc

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1646
  • Карма: +14/-6
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
непонятен мне этот список...
фокстерьеров внесли, а остальных крупных терьеров забыли...
Как всегда - список составляли "задней левой", причем люди, к собаководству отношения не имеющие и в вопросе разбирающиеся слабо.

сторожевых, легавых и шпицов разных пород, которые наблюдала в городе, тоже не вижу....
Скорее всего, охотничьих собак традиционных пород не внесут.
Посмотрите список внимательно - там только служебные, пастушеские и бойцовые.

20 Травня 2010, 12:12:46
Відповідь #40
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
размер штрафа впечатляет, конечно )

Там не в штрафе дело. Первый протокол, это звонок. Второй протокол в течение года и собака конфискуется. Покусала собака кого, тоже конфискуется. Представьте, как тяжело расставаться с собакой, которую выростил и выкормил, и расставаться только по своей глупости.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

20 Травня 2010, 12:17:47
Відповідь #41
Offline

imam


Offline imam

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1536
  • Країна: 00
  • Карма: +30/-8
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
непонятен мне этот список...
фокстерьеров внесли, а остальных крупных терьеров забыли...
Как всегда - список составляли "задней левой", причем люди, к собаководству отношения не имеющие и в вопросе разбирающиеся слабо.

сторожевых, легавых и шпицов разных пород, которые наблюдала в городе, тоже не вижу....
Скорее всего, охотничьих собак традиционных пород не внесут.
Посмотрите список внимательно - там только служебные, пастушеские и бойцовые.

Эххх, народ. Не читаете "Краматорскую правду", а в ней рядом с текстом проекта было написано, куда и в какое время приносить свои предложения, изменения и т.д. и т.п. Может и теперь не поздно? Например, мне не понятно почему в списке нет алабая? Это ж динозавр во плоти.  :D

20 Травня 2010, 12:21:17
Відповідь #42
Offline

esse


Offline esse

  • est percipi
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5404
  • Країна: 00
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 100
  • Отримав: 398
  • agere sequitur esse
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
есть он в списке - среднеазиат овчар
с корабля на карнавал..
фиг поймешь, кто правит бал..

20 Травня 2010, 12:32:37
Відповідь #43
Offline

esse


Offline esse

  • est percipi
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5404
  • Країна: 00
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 100
  • Отримав: 398
  • agere sequitur esse
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Скорее всего, охотничьих собак традиционных пород не внесут.
Посмотрите список внимательно - там только служебные, пастушеские и бойцовые.

охотники есть в любых породах... очень размытое понятие...
терьеры бывают и охотниками и булями...
курцхаар, например, тот же охотник... только немцами воспитанный )))

с корабля на карнавал..
фиг поймешь, кто правит бал..

20 Травня 2010, 12:56:20
Відповідь #44
Offline

dialet


Offline dialet

  • X.O
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6302
  • Країна: 00
  • Карма: +208/-74
  • Дякую
  • Сказав: 27
  • Отримав: 30
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
уж лучше "тубаретку" с собой носить чем эти правила...

неудобно и громоздко, уж лучше пистолет
видишь что несется такая псина, пах и все дела  :o

Форум Краматорська

Re: Домашние собаки
« Відповідь #44 : 20 Травня 2010, 12:56:20 »