Форум Краматорська

  • 23 Травень 2024, 10:51:56
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: ВО Свобода: 20 років вірності, 20 років боротьби (1991 - 2011)  (Прочитано 226323 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

09 Серпень 2013, 16:50:40
Відповідь #855
Offline

Приветливый


Offline Приветливый

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 232
  • Карма: +12/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 25
    • Перегляд профілю
Думать - вот самая тяжёлая работа и поэтому мало кто за неё берётся. Генри Форд

Форум Краматорська


09 Серпень 2013, 18:41:57
Відповідь #856
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16763
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13927
  • Отримав: 2815
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO


Мобилизация по поводу?

Цитувати
Сьогоднішня влада крок за кроком здає територію (Харківські угоди), принижує церкву (візити московського патріарха), душить мову (закон Ківалова-Колісниченка), знищує українську армію (скорочення чисельності армії до 2015 року до 70 тис.).
Заради перемоги до парламенту Партія регіонів готова жертвувати Твоєю державністю.

Згідно наказу Головного командира УНСО №43/01 від 7 червня 2012 року УНА-УНСО проводить набір громадян від 16 до 50 років і мобілізацію членів організації УНА-УНСО.

Якщо Ти прагнеш: зміцнення своєї країни, процвітання свого народу і, в першу чергу, особистого вдосконалення, – тебе чекає політична діяльність в УНА, тебе чекають в лавах бійців УНСО!!!

Лише разом з УНА-УНСО Ти отримаєш можливість брати участь у вишкільних таборах УНСО, Ти отримаєш методику та інструменти вдосконалення і гарту соєї особистості!
Лише разом з УНА-УНСО Ти станеш кращим за своє оточення, Ти зміниш своє суспільство на краще!

Заповнюй анкету.

Або звертайся безпосередньо до найближчого представника УНА-УНСО.

http://una-unso.in.ua/?p=17725
Ммм? :o
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

10 Серпень 2013, 16:29:12
Відповідь #857
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16763
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13927
  • Отримав: 2815
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
... Незабаром, керівнику Краматорської міської організації ВО "Свобода" Корнієнку С. М., надійшла...
так хто там є керівник Краматорської міської організації ВО "Свобода"? розібралися вже? тупе кидалово закінчилося успішно?
Повідомляємо, що Рудь Світлана Михайлівна та Лісіцин Сергій Валентинович більше не є членами ВО "Свобода". Їх було виключено з партії на засіданні політради від 5 липня 2013 року.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Источник: https://vk.com/wall-50334460_3311

Вот это поворот! Интересно по какой причине ...
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

12 Серпень 2013, 01:25:09
Відповідь #858
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16763
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13927
  • Отримав: 2815
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Цитувати
Якщо говорити конкретно про Рудь С.М., то вона була виключена з партії після отримання двох доган. Однією з причин була неодноразова відсутність на зборах обласного комітету, де вона, як голова Краматорського осередку, на той момент, повинна була звітувати про свою діяльність на місцевому рівні. Як потім виявилося - власноруч прийняла декількох людей до партії, хоча тоді в Краматорську навіть не було достатньої кількості членів партії для створення місцевого комітету, тож ці дії були незаконними. Після складання повноважень голови Краматорської міської організації ВО "Свобода", відмовлялась звітувати про майно, яке належить даному осередку (а саме - печатка, намет, прапори і т. ін.) і передавати його.

Цитувати
Якщо у когось ще є питання, можете писати їх нижче. Через декілька днів голова Краматорської міської організації ВО "Свобода" Сергій Корнієнко буде у місті і зможе відповісти на деякі з них.

https://vk.com/wall-50334460_3311
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

12 Серпень 2013, 06:49:01
Відповідь #859
Offline

Sergey


Offline Sergey

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10169
  • Країна: ua
  • Карма: +232/-53
  • Дякую
  • Сказав: 591
  • Отримав: 254
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

12 Серпень 2013, 09:35:00
Відповідь #860
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
звиздец краматоской свободе...
только некоторые дебилы поймут это после выборов.
или другой вариант: они все это знают, прекрасно все понимают и тихо потирают ручонки. :)
особенно андрюшка усатый. :yahoo:


P.S. бабло правит миром даже в свободе.  :D
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


13 Серпень 2013, 21:36:30
Відповідь #861
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16763
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13927
  • Отримав: 2815
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Краматорська влада перешкоджає свободівцям встановлювати агітаційні намети

У Краматорську свободівцям під надуманими причинами забороняють встановлювати агітаційні намети на зупинках міського транспорту. Про це 11 серпня 2013 року повідомив голова Краматорської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Сергій Корнієнко.

Як повідомив націоналіст, свободівці подали до міськвиконкому заявку на встановлення агітаційних наметів з переліком місць їхньої встановлення. Виконком відмовив у праві встановлювати намети на зупинках громадського транспорту, де зазвичай найбільша кількість людей отримує свободівські газети.

"Ми завжди поширювали наші агітаційні матеріали на тролейбусних зупинках, де найбільший потік людей. Однак, коли ми цього разу подали повідомлення у міськвиконком з переліком місць встановлення наметів на друге півріччя 2013 року, нам відмовили у праві встановлювати намети на зупинках, а це переважна більшість місць, вказаних в нашому переліку, і порекомендували шукати инші місця проведення агітації. Вочевидь, влада занепокоєна зростанням підтримки та впливу "Свободи" у місті, і тому намагається вже й таким чином перешкоджати нашій діяльності", – зазначив голова Краматорської міської організації ВО "Свобода" Сергій Корнієнко.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"

http://www.donetsk.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/041396/
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

14 Серпень 2013, 11:30:39
Відповідь #862
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
цирк на дроті.....

я ж кажу, хтось обов`язково прозріє після виборів...
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

16 Серпень 2013, 22:32:26
Відповідь #863
Offline

Свобода


Offline Свобода

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +104/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
  • ВО Свобода м.Краматорськ
    • Перегляд профілю
Цитувати
Якщо говорити конкретно про Рудь С.М., то вона була виключена з партії після отримання двох доган. Однією з причин була неодноразова відсутність на зборах обласного комітету, де вона, як голова Краматорського осередку, на той момент, повинна була звітувати про свою діяльність на місцевому рівні. Як потім виявилося - власноруч прийняла декількох людей до партії, хоча тоді в Краматорську навіть не було достатньої кількості членів партії для створення місцевого комітету, тож ці дії були незаконними. Після складання повноважень голови Краматорської міської організації ВО "Свобода", відмовлялась звітувати про майно, яке належить даному осередку (а саме - печатка, намет, прапори і т. ін.) і передавати його.

Цитувати
Якщо у когось ще є питання, можете писати їх нижче. Через декілька днів голова Краматорської міської організації ВО "Свобода" Сергій Корнієнко буде у місті і зможе відповісти на деякі з них.

https://vk.com/wall-50334460_3311
Я так зрозуміла - це версія Корнієнко? У рішенні Політради про це ні чого не сказано. Та це і не відповідає дійсності:
1. Славгородський виніс мені одну догану, як я зрозуміла за те, що я контактую телефоном з народним депутатом М.В. Блавацьким. Яку я оскаржила до партійного суду.
 Партійному суду ВО «Свобода»
Голови Краматорської міської партійної     організації ВО «Свобода» Рудь С.М. (095)217-06-03, вул. Магнітогорська буд.6, кв.13,   м. Краматорськ
   вих. № 25 від  02 травня 2013р
Скарга
на нестатутні рішення голови Донецької обласної організації   
ВО «Свобода»  І. Славгородського.
   Краматорська МПО ВО «Свобода» була утворена 12 квітня 2012р. на установчих зборах; отримано статус юридичної особи 04.01.2013р., згідно виписки з державного реєстру; свідоцтво про реєстрацію структурного утворення  №120 від 21.12.2012р.
   14 березня 2013р. я отримала Наказ голови Донецької ОО ВО «Свобода»             І.Славгородського № 6/13-к від 24 березня 2013р. (додається). Вважаю таке рішення невмотивованим та таким, що не має жодних правових підстав. Таким чином голова ДОО ВО «Свобода» І. Славгородський намагається перешкодити мені виконувати свої обов’язки. Оскільки народний депутат М.В. Блавацький особисто надав мені свій номер телефону  для виконання повноважень, покладених ВО «Свобода». Мої телефоні контакти жодним чином не можуть порушувати партійної ієрархії, оскільки не стосуються посадового підпорядкування та особисто моїх потреб. Тому, що носять інформаційний характер та стосуються звернень виборців м. Краматорськ.
Що до ігнорування зборів обласного комітету: я не була обрана до складу комітету Донецької ОО ВО «Свобода», що не надає мені повноважень брати участь у роботі комітету. Також я не отримувала жодних розпоряджень або питань які я мала би представляти на цьому комітеті. Все це  свідчить про упередженість та безпідставність звинувачень викладених у наказі № 6/13 від 24.03.2013 р. І. Славгородського про оголошення мені зауваження.
Враховуючи вищевикладене прошу:
Винести протест та скасувати наказ голови Донецької ОО ВО «Свобода»                       І. Славгородського про оголошення зауваження  голові Краматорської МПО ВО «Свобода» Рудь С. М. з занесенням до особової справи.
Додаток:
Наказ голови Донецької ОО ВО «Свобода» І. Славгородського № 6-13 від 24.03.2013р.
                                  С.М. Рудь

Далі буде


16 Серпень 2013, 22:36:14
Відповідь #864
Offline

Свобода


Offline Свобода

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +104/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
  • ВО Свобода м.Краматорськ
    • Перегляд профілю
Про прийняте рішення мене досі ні хто не проінформував, хоча я Янків- член партійного суду,  вже тричителефоном обіцяв це зробити.

16 Серпень 2013, 22:37:55
Відповідь #865
Offline

Свобода


Offline Свобода

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +104/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
  • ВО Свобода м.Краматорськ
    • Перегляд профілю
Вибачте про другу догану мене ні хто не повідомив. Но це деталі.

16 Серпень 2013, 22:45:40
Відповідь #866
Offline

Свобода


Offline Свобода

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +104/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
  • ВО Свобода м.Краматорськ
    • Перегляд профілю
Ось, як обласний очільник ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ партії "здійснює " керивніцтво. Це наше спілкування у ФБ:
   •   У зв"язку з отриманням запрошення на засідання Дон. обл. комітету ВО "Свобода" 9-го червня прошу, надати порядок дений цього засідадння та вказати питання, яке я маю підготувати.
•   
 21:27
Ігор Славгородський
порядок денний запрошеним на засідання не надається
•   
21:29
Света Рудь
З якого приводу я запрошена на засідання комітету?
•   
 21:29
Ігор Славгородський
я поясню це на комітеті
•   
21:36
Света Рудь
За ради чого я маю кинути справи на цілий день та що ви збираєтесь пояснити на комітеті?
•   
 21:40
Ігор Славгородський
вищий керівний орган обласної парторганізації запрошує тебе на збори комітету. Я не пам'ятаю, щоб Дисциплинарний статут скасовували
•   
21:42
Света Рудь
З якого питання запрошує?
•   
 21:44
Ігор Славгородський
є кілька питань. Подробиці - на комітеті
•   
21:53
Света Рудь
Я не уявляю засідань статутного органу партії без порядку денного. Будь ласка організуйте належно діяльність комітету. Яким чином ті кілька питань стосуються Краматорської МПО ВО "Свобода" чи громадянку Рудь С.М. Гратися у жмурки не маю можливості.
•   
 21:56
Ігор Славгородський
питання стосується члена партії С.Рудь. Тому вимагаю особистої присутності на засіданні комітету.
•   
22:21
Света Рудь
Вимагаю повідомити питання з приводу якого я маю прийняти рішення щодо участі у засіданні комітету парламентської політичної партії та витратити на це цілий робочий день.
•   
 22:29
Ігор Славгородський
як член партії ти маєш виконати рішення керівного органу. Звичайно, що кінцеве рішення приймати тобі. Але у випадку неприїзду на збори обласного комітету, прошу надати письмове пояснення своєї відсутності. Можливо, разом з заявою про вихід з партії
•   
22:33
Света Рудь
Якого керівного органу, яке рішення?
•   
 22:34
Ігор Славгородський
рішення про запрошення тебе ( і ще кількох партійців) на збори обл. комітету.
•   
22:35
Света Рудь
Мені ні чого не відомо про це рішення. Ознайомте будьласка.
•   
 22:35
Ігор Славгородський
тебе з ним ознайомив голова секретаріату. Будь ласка, виконуй його.
•   
22:36
Света Рудь
Моя електрона скринька cpt2007@meta.ua
•   
 22:37
Ігор Славгородський
тобі надіслати запрошення на елетронну адресу?
•   
22:39
Света Рудь
Жодного рішення на електрону адресу я не отримувала до цього часу
•   
 22:43
Ігор Славгородський
Світлано. Повторюю - ти запршена на збори облкомітету партії 9 червня на 12-00. У випадку відсутності - письмово повідомити про причини. Все. Крапка. І давай зупинемо обговорення цього простого питання. Ти або приїзджаєш, або - ні. Обговорювати нема чого
•   
22:51
Света Рудь
Рішення - це документ, який має мотивувальну та резолютивну частини, ухвалений уповноваженим органом у відповідності з ухваленою процедурою, має регістраційні відомості. Прошу повідомити на яких підставах ви вимагаєте від мене відірватися від життєвих занять та витратити цілий день невідомо на що?
•   
22:55
Ігор Славгородський
Статут ВО "Свобода"
5.10. Голова обласної організації ВО "Свобода":....здійснює в межах своєї компетенції інші функції щодо керівництва обласною організацією ВО "Свобода"; видає накази та розпорядження у межах своїх повноважень.
ти член обласної організації?
5.7. Обласний комітет ВО "Свобода":...виконує в межах своєї компетенції іншу розпорядчо-виконавчу та організаційну роботу для забезпечення поточної діяльності організації.
•   
22:59
Света Рудь
"видає накази та розпорядження у межах своїх повноважень."
саме " у межах своїх повноважень"
•   
23:00
Ігор Славгородський
саме для вирішення організаційного питання ти і запрошена. Чи по-твоєму, голова облорганізації має право скликати комітет і не має права запрошувати на збори інших членів партії?
•   
23:06
Ігор Славгородський
Є партійна дисциплина. Є Дисциплинарний статут. І поки ти є членом партії - виконуй дисциплинарні норми.
•   
23:09
Ігор Славгородський
А перед сном перечитай ДС...
4.Партійні стосунки у ВО „Свобода" будуються за принципом партійної ієрархії та взаємної поваги між членством та керівництвом партії.
5. Керівники партії у межах повноважень дають накази та розпорядження. Накази можуть видаватись для виконання вказівок вищого керівництва або для виконання рішень колективних статутних органів. Накази є обов'язковими до виконання.
•   
23:11
Ігор Славгородський
якщо в тебе є сумніви щодо моїх повноважень - прошу письмово про це повідомити
•   пятница
•   
10:02
Света Рудь
Запрошувати може, а ось вимагати - тільки мотивовано.
Оскільки: "1.1. Всеукраїнське об'єднання "Свобода"(далі ВО "Свобода") – це політична партія, що об'єднує на засадах добровільності громадян України, які поділяють цілі, проголошені в його програмних документах.
1.2. Метою ВО "Свобода" є сприяння розбудові незалежної Української Соборної Держави на засадах соціальної і національної справедливості, гармонійного поєднання інтересів суспільства і держави.
1.3. ВО "Свобода" діє відповідно до Конституції України, чинного законодавства, власних Програми, Статуту та інших партійних норм. Діяльність ВО "Свобода" поширюється на територію України.
1.4. Для досягнення зазначеної мети ВО "Свобода" ставить перед собою такі основні завдання: сприяти створенню соціальних, політичних та економічних основ Української держави; сприяти створенню громадянського суспільства та правової держави на засадах народовладдя і багатопартійності та верховенства права.
1.5. Основними формами діяльності ВО "Свобода" є: організаційно-масова робота; пропаганда та агітація; публічні диспути та дискусії; участь у виборах, референдумах, плебісцитах тощо; участь у виробленні державної політики, формуванні органів влади і представництво в їхньому складі; внесення пропозицій до органів влади та управління з питань своєї діяльності; взаємодія з профспілками, партіями та іншими громадськими організаціями.",
то ефективність роботи статутного органу цього політичного утворенні значною мірою залежить від підготовки засідання. Як що у когось виникли декілько питань до мене прошу відповідно їх сформулювать для письмової, аргументовної відповіді. Кататися по області з невідомих причин не маю права.
•   пятница
•   
19:28
Света Рудь
"вищий керівний орган обласної парторганізації запрошує тебе на збори комітету. Я не пам'ятаю, щоб Дисциплинарний статут скасовували" - З якого переляку вищим керівним органом обл. організації став голова? читайте на ніч статут.
•   
 19:48
Ігор Славгородський
я озвучив тобі рішення більшості членів обласного комітету, з якими говорив по телефону. Твоє право виконувати його чи ігнорувати
•   
21:10
Света Рудь
Ви сказали що рішення про моє запрошення прийняв вищій керівний орган. До сьогодняшнього дня я не отримувала жодних рішень зборів, більш того мені нічого не відомо про збори (конференцію) Донецької ОО ВО "Свобода" у період з лютого-травень 2013р. Щас ви кажете про більшість членів комітету. Де рішення, де правда?
•   
 21:15
Ігор Славгородський
Світлано. Ти не виконуєш ані письмові, ані усні накази і розпорядження вищого керівника. В даному конкретному випадку мене цікавить лише одне 9Хоча, насправді, мало цікавить) - чи приїдеш ти на збори комітету 9 червня? Все інше - гра в слова та терміни, одним словом - маячня

16 Серпень 2013, 23:01:49
Відповідь #867
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16763
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13927
  • Отримав: 2815
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

16 Серпень 2013, 23:08:14
Відповідь #868
Offline

Злой


Offline Злой

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2792
  • Країна: 00
  • Карма: +143/-50
  • Дякую
  • Сказав: 118
  • Отримав: 437
  • Si vis pacem, para bellum
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
О как... Революционеры еще революцию не доделали, а уже рвут друг-друга не хуже собак бешенных :)

&feature=player_detailpage


Ни чему история не учит... Двоечники.
Человек имеет право называться человеком, пока он своими поступками не доказал обратного...

16 Серпень 2013, 23:08:50
Відповідь #869
Offline

Свобода


Offline Свобода

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +104/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
  • ВО Свобода м.Краматорськ
    • Перегляд профілю
3. Про "Власноруч" прийняла декількох людей.
 Як свідчать ці брехливі пояснення "нового" голови Корнієнко - ні його, ні Славгородського ні Політраду не цікавить сівій вланий Статут, який є внутрішнім ЗАКОНОМ для усіх членів організації!
Крам МПО ВО "Свобода" я зареструвала 04.01.2013 http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html
тоб то набула офіційного статусу міської організації
Згідно Статуту п.6.6 у повноваження зборів міської організації входить у т.р. "ухвалюють рішення про прийняття або припинення членства"
А ось прийом Корнієнко та інш. будівничих правової держави я теж оскаржувала до партійного суду. І теж досі з рішенням я не ознайомлена.
Партійному суду ВО «Свобода»
         
Голови Краматорської міської партійної  організації ВО «Свобода» Рудь С.М. (095)217-06-03, вул. Магнітогорська буд.6, кв.13, м. Краматорськ
Скарга №1
на нестатутні рішення комітету Донецької обласної організації   ВО «Свобода»
   Краматорська МПО була утворена 12 квітня 2012р. на установчих зборах; отримано статус юридичної особи 04.01.2013р., згідно виписки з державного реєстру; свідоцтво про реєстрацію структурного утворення  №120 від 21.12.2012р., про що голова ДОО ВО «Свобода» був мною особисто повідомлений.
   Наша організація розпочала прийом нових членів з числа прихильників, яких було напрацьовано у період виборчої компанії 2012р. та які долучаються до наших публічних заходів. Таким чином на сьогодні організація налічує 5 осіб.
10-го лютого 2013р. комітет ДОО ВО «Свобода» на своєму засіданні прийняв до лав партії Корнієнко С.М., мешканця м. Краматорськ без співбесіди з Краматорською МПО. Який був виключений з ВО «Батьківщина» 21 серпня 2012р. Президією політичної ради цієї партії (дод. 1 ) за те що у супереч рішення Об’єднаної опозиції самовисунувся у кандидати депутата ВР України по виборчому округу №48 (м. Краматорськ) та позиціонувався як член ВО «Батьківщіна», у виборчій компанії використовував імідж Турчінова О. (дод. 2). Цю інформацію про підривну діяльність Корнієнко С.М. на комітеті перед ухваленням рішення було озвучено Муравльовим О. У супереч цьому голова І. Славгородський наполіг на кандидатурі Корнієнко С.М. Окрім цього на засіданні комітету ДОО ВО «Свобода» 24.02.2013р. було прийнято рішення про прийом ще чотирьох невідомих осіб. Все це свідчить про порушення комітетом ДОО ВО «Свобода» Положення про порядок ведення документації у ВО «Свобода» р.2, п.2.1; Порядку прийняття до ВО «Свобода».
   Вважаю, що ці рішення можуть дискредитувати нашу організацію перед виборцями ВО «Свобода» у м. Краматорськ, яких налічується біля 1900 осіб (за підсумками останніх виборів), що складає 2,14% (другий результат по Донецькій обл.) при явці 54% виборців.
   У зв’язку з чим прошу: винести протест та скасувати рішення Донецького обласного комітету ВО «Свобода» від 10.02.2013р. про прийом до лав ВО «Свобода» Корнієнко С.М.; рішення Донецького обласного комітету ВО «Свобода» від 24.02.2013р. про прийом до лав ВО «Свобода» чотирьох невідомих мешканців Краматорська без співбесіди з Краматорською МПО ВО «Свобода».
04.03.2013р                            С.М.Рудь
Додатки: Рішення Президії політичної ради ВО «Батьківщина» від 21.09.2012р.;
       Автобіографія Корнієнко С.М.;
     Фото агітаційного бігборда кандидата у депутати Корнієнко С.М.


Форум Краматорська