Форум Краматорська

  • 08 Червня 2024, 16:13:20
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: УПА  (Прочитано 85039 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

22 Жовтня 2008, 11:50:51
Відповідь #420
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
То ваші методи, олігархи.
в смислє?? О_о
Вас, пане голодранцю, якийсь алігарх абідєл кровно, да?

Цитувати
Тіки не треба мені політінформацій. Сам. Якось.
та у самого шось каша і туфта получається...
Не здатен, нє?
"Сон разума порождає чудовіщ" (с)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: УПА
« Відповідь #420 : 22 Жовтня 2008, 11:50:51 »

22 Жовтня 2008, 19:37:19
Відповідь #421
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Не втримався, вибачте.
ЯК насправді-то все запущено......=(
 Я був кращої думки...
А шо не так? Ну с УПА погорячился.
а ОУН - вот оно http://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9E%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2&oldid=11548626
Ну прочитав ваше посилання, і що? - звичайний шлях політично-військової організації, що намагалася створити незалежну українську державу на етнічній території українців, якщо не ставати на бік тих, з кому вона протистояла. Нічого дивного в тому, що в лавах цієї організації були різні за своїми політичними та моральними принципами. (А зараз не так?) Звісно, що серед членів цієї організації були як ідейні члени, так і приспособленц. Як з голубиними крилами, так і з крилами кажана.

Тока воевали как-то интересно. Диверсии, саботаж, партизанская война - понятно. Учителей зачем было резать? Какой в этом подвиг. Или геройство?
Цікаво, кажете? Якщо ви не намагаєтесь відстоювати точку зору ідеологів СРСР того часу, то дайте відповідь на таке питання: Навіщо було винищувати місцевих вчителів, а на їх місце привозити своїх (тих кого потім різали)? Оце й буде відповіддю на ваше питання "Учителей зачем было резать?" Що до геройства, то звісно, що ніякого геройства нема в тому, щом встромити ножа у спину вчителя. Так само нема ніякого геройства у тому, щоб розташувавшись позаду бойових війскових частин (в заградних загонах НКВС) стріляти в спину,так само нема нікого гройства у тому, щоб уночі вдертися у дім та відвести до затінків НКВС, а потім і знищити того ж самого вчителя. Але ці ж люди отримували державні винагороди, зараз вважаються ветеранами та коритуються усілякими належними пільгами.

22 Жовтня 2008, 20:02:39
Відповідь #422
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Якщо ви не намагаєтесь відстоювати точку зору ідеологів СРСР того часу,
не смішіть +)) Ви шось побачили ІНШЕ в його заявах?
до того ж, тут особисте... Бачте-но, однофамілєц великого поета ніяк не поділить територію з однофамільцем великого композитора...
Хоча гроші бере, не кривиться...
От вже дивно, так - чи гроші не пахнуть? +)))
не коробить брати гроші у потомка "бандерівців"... де ж ПРИНЦИПИ в такому випадку?
ДИВНІ в деякого уявлення про свободу і права людини.. ДУЖЕ дивні... О_о
перекривлені, я б сказав....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

22 Жовтня 2008, 20:30:52
Відповідь #423
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
АntZе, я цілком поділяю вашу думку стосовно цього дописувача. Але як в вас є свій стиль спілкування, так і в мене є свій.

Перший раз звертаючись до когось особисто, я вважаю бути чемним і не навішувати ідентифікатори одразу (хоча перше враження всеж таки маю, переглянувши пости цього когось). Далі вже залежить від розвитку подій.
Отже спочатку я "маю сумнів", що до відстоювання цим дописувачем точки зору ідеологів СРСР того часу та комуністів і ПР (хто там іще з цього табору) сьогодення. Звісно я намагаюсь її уточнити.

22 Жовтня 2008, 20:37:49
Відповідь #424
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
беседер, така позиція варта поваги
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

24 Жовтня 2008, 10:34:25
Відповідь #425
Offline

Chico


Offline Chico

  • сам себе модератор и
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18294
  • Країна: mo
  • Карма: +380/-170
  • Дякую
  • Сказав: 47
  • Отримав: 152
  • stop the anti-smoking nazi's!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Хоча гроші бере, не кривиться...
От вже дивно, так - чи гроші не пахнуть? +)))
не коробить брати гроші у потомка "бандерівців"... де ж ПРИНЦИПИ в такому випадку?
Я? В тебе гроші БЕРУ? Ничо не путаешь? Пришел и попросил -Дай грошей?
Ты эта... Следи за полетом мысли то. Передергивать не надо, благодетель ты наш. :D
(а за сданого джокера конечно спасибо :good:)

Цікаво, кажете? Якщо ви не намагаєтесь відстоювати точку зору ідеологів СРСР того часу, то дайте відповідь на таке питання: Навіщо було винищувати місцевих вчителів, а на їх місце привозити своїх (тих кого потім різали)? Оце й буде відповіддю на ваше питання "Учителей зачем было резать?" Що до геройства, то звісно, що ніякого геройства нема в тому, щом встромити ножа у спину вчителя. Так само нема ніякого геройства у тому, щоб розташувавшись позаду бойових війскових частин (в заградних загонах НКВС) стріляти в спину,так само нема нікого гройства у тому, щоб уночі вдертися у дім та відвести до затінків НКВС, а потім і знищити того ж самого вчителя. Але ці ж люди отримували державні винагороди, зараз вважаються ветеранами та коритуються усілякими належними пільгами.
Пожалуйста ссылку на источник о том что местных учителей "винищували".  Ну тоесть пришел отряд НКВД, собрал учителей и расстрелял?
И при чем здесь ветераны НКВД? Я где-то утверждал что они герои? Странная у вас логика: вы признаете, что и те и другие в общем то не герои, но раз у одних - пильгы - давайте другим дадим? Давайте дадим. Только героями я их считать не стану, уж извините. Ну по-крайней мере - не всех.

ни абижайте журналистов.

они хорошие,
просто иногда нимножка не так понимают, что им говорят,
иногда недопоняв нимножка придумывают,
ну еще иногда они немножко не журналисты, а долб....
но таких меньшинство.

(C) GGuuGGuu

24 Жовтня 2008, 13:47:03
Відповідь #426
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Только героями я их считать не стану, уж извините. Ну по-крайней мере - не всех.
А что, уже обнародовали какие-то данные о боевых действиях УПА против фашистов?

24 Жовтня 2008, 14:01:30
Відповідь #427
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
в 53-му році?? О_о
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

24 Жовтня 2008, 15:00:58
Відповідь #428
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
в 53-му році?? О_о
А она шо, только в 53-м появилась? Не в 43-м?

24 Жовтня 2008, 16:20:37
Відповідь #429
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
з 44-го німців на території України не було
З ким мало УПА воювати, щоб Вам оце догодити?
і, здається, УПА не претендує на лаври переможців у Другій Світовій, нє?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

24 Жовтня 2008, 16:40:39
Відповідь #430
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
з 44-го німців на території України не було
З ким мало УПА воювати, щоб Вам оце догодити?
Прямо с 1 января 1944 немцы ушли? Это не так, но, допустим. Но УПА была создана в 1943? Так? Было время себя показать.
Смотрим:

Цитувати
В то же время сами немцы очень сдержанно оценивают боевую активность УПА в 1943 г. — так в сводном служебном донесении начальника полиции безопасности и СД от 30 июня 1943 года сообщалось, что со стороны украинских повстанцев «нападения на немецкие подразделения были редкостью, вообще не было ни одного случая увечий служащих немецкой полиции и военнослужащих вермахта» [49] Рейсхкомиссар Украины Эрих Кох в своем докладе от 13 ноября 1944, касаясь действий УПА, отметил: «Украинские национальные банды ведут себя не очень активно». Он же в новогоднем обращении (1944) отмечал, что националисты в лесу «не представляли для немцев значимой угрозы». А уже с конца 1943 г. взятый руководством ОУН и УПА курс на фактическое избегание боев с немцами позволил местным руководителям повстанческой армии и руководителям низовых структур ОУН наладить связи с представителями немецкой оккупационной администрации и командирами частей вермахта.

По немецким данным, весной 1944 г. действия УПА «против интересов Германии» выражались в «…пленении и грабеже немецких солдат…» [50]

Активные действия немцев в районах базирования УПА не отражены и на немецких картах антипартизанской деятельности в период 1943-44 годов

24 Жовтня 2008, 17:07:20
Відповідь #431
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Прямо с 1 января 1944 немцы ушли? Это не так,
це шо за фінт ушамі?
а я таке казав???

Цитувати
что националисты в лесу «не представляли для немцев значимой угрозы»
і шо?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

24 Жовтня 2008, 21:29:07
Відповідь #432
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цікаво, кажете? Якщо ви не намагаєтесь відстоювати точку зору ідеологів СРСР того часу, то дайте відповідь на таке питання: Навіщо було винищувати місцевих вчителів, а на їх місце привозити своїх (тих кого потім різали)? Оце й буде відповіддю на ваше питання "Учителей зачем было резать?" Що до геройства, то звісно, що ніякого геройства нема в тому, щом встромити ножа у спину вчителя. Так само нема ніякого геройства у тому, щоб розташувавшись позаду бойових війскових частин (в заградних загонах НКВС) стріляти в спину,так само нема нікого гройства у тому, щоб уночі вдертися у дім та відвести до затінків НКВС, а потім і знищити того ж самого вчителя. Але ці ж люди отримували державні винагороди, зараз вважаються ветеранами та коритуються усілякими належними пільгами.
Пожалуйста ссылку на источник о том что местных учителей "винищували".  Ну тоесть пришел отряд НКВД, собрал учителей и расстрелял?
И при чем здесь ветераны НКВД? Я где-то утверждал что они герои? Странная у вас логика: вы признаете, что и те и другие в общем то не герои, но раз у одних - пильгы - давайте другим дадим? Давайте дадим. Только героями я их считать не стану, уж извините. Ну по-крайней мере - не всех.
Ви вважаєте винищуванням тільки у такому сенсі - зібрав і розтріляв? Так, не прийшли, зібрали, ростріляли, а було трошки по іншому - прийшло НКВС, позаарештовувало купу інтелігенції (от "невдача", серед цієї купи було викладачів/вчітелів), серед тих, хто не зламався/загнувся частку (чималеньку) розтріляли, залишок на соловки спровадили. На вільне місце понвозили інших, яких вже місцеві порізали (подеяких до речі). Це що до вчителів та інших "жертв".
Що до логіки: Що ви вважаєти дивним, те що я не вважаю героями тих і інших, чи те, що я вважаю за доцільне однакові пільги і тим, і цим?
Звичайно я погоджуюсь з вами що до того, що вважати всих гнроями - невігластво. так, я ви і сказали "по-крайней мере - не всех."
Чи ви побачили від мене заклик вважати кожного, хто в УПА героєм? Щось я такого не пропонував. Чи ви вважаєте, що на боці УПА не було жодного героя? Так були, з цим нічого не поробиш. А те що ви/я особисто не будемо вважати когось героем - то ваша/моя особиста позиція.
До того ж пам'ятайте, що на боці СРСР були кадрові військові (РХЧА, НКВС), а в УПА здебільшого місцеве населення, так би мовити ополченці.

PS: Якщо ви знаєте тих, хто "різав" вчителів, а його намагаються визнати за героя - будь ласка назвіть його (із ссилкою на його "досягнення", звісно). Бо цікаво виходить - беремо одного героя, додаємо іншого "героя", потім висуваємо тверження/гіпотеза що це один і той же герой, і починаємо репетувати - вбиців вчителів визнають за героїв. Нічого дивного? Якщо все добре, то в декого точно логіка страждає.



25 Жовтня 2008, 00:08:12
Відповідь #433
Offline

Chico


Offline Chico

  • сам себе модератор и
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18294
  • Країна: mo
  • Карма: +380/-170
  • Дякую
  • Сказав: 47
  • Отримав: 152
  • stop the anti-smoking nazi's!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ви вважаєте винищуванням тільки у такому сенсі - зібрав і розтріляв? Так, не прийшли, зібрали, ростріляли, а було трошки по іншому - прийшло НКВС, позаарештовувало купу інтелігенції (от "невдача", серед цієї купи було викладачів/вчітелів), серед тих, хто не зламався/загнувся частку (чималеньку) розтріляли, залишок на соловки спровадили. На вільне місце понвозили інших, яких вже місцеві порізали (подеяких до речі). Це що до вчителів та інших "жертв".
Я нічого не вважаю. Я питав про факти, а не ваші домисли як було.
Є факти як Нахтігаль нищив професуру Львова. Як "НКВС позаарештовувало купу інтелігенції" будь ласка. Коли? Дату, якщо можна.

PS: Якщо ви знаєте тих, хто "різав" вчителів, а його намагаються визнати за героя - будь ласка назвіть його (із ссилкою на його "досягнення", звісно). Бо цікаво виходить - беремо одного героя, додаємо іншого "героя", потім висуваємо тверження/гіпотеза що це один і той же герой, і починаємо репетувати - вбиців вчителів визнають за героїв. Нічого дивного? Якщо все добре, то в декого точно логіка страждає.
Не цікаво. Нічого дивного. Вы передергиваете в духе комсомольских вожаков.
Роман Шухевич.
Різав. Герой Украины.
Юрко Шухевич. Евреев называет "жиды". Аргументация - дикая. Герой Украины. За шо - ХЗ.
Дальше шо? Давайте evgeny и buratinoss тоже называть "жидами"???
Героям Слава???
ни абижайте журналистов.

они хорошие,
просто иногда нимножка не так понимают, что им говорят,
иногда недопоняв нимножка придумывают,
ну еще иногда они немножко не журналисты, а долб....
но таких меньшинство.

(C) GGuuGGuu

25 Жовтня 2008, 00:22:11
Відповідь #434
Offline

Chico


Offline Chico

  • сам себе модератор и
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18294
  • Країна: mo
  • Карма: +380/-170
  • Дякую
  • Сказав: 47
  • Отримав: 152
  • stop the anti-smoking nazi's!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
і, здається, УПА не претендує на лаври переможців у Другій Світовій, нє?
Думаю лет через 10 начнут. Ну когда подлижут все учебники, выйдет что и Донбасс они освобождали.
ни абижайте журналистов.

они хорошие,
просто иногда нимножка не так понимают, что им говорят,
иногда недопоняв нимножка придумывают,
ну еще иногда они немножко не журналисты, а долб....
но таких меньшинство.

(C) GGuuGGuu

Форум Краматорська

Re: УПА
« Відповідь #434 : 25 Жовтня 2008, 00:22:11 »