Форум Краматорська

  • 16 Червня 2024, 23:03:07
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Является Виктор Ющенко "моральным" человеком?  (Прочитано 10879 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

25 Січня 2007, 23:27:34
Відповідь #60
Offline

sergk

Глобал Модератор

Offline sergk

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4116
  • Карма: +155/-100
  • Дякую
  • Сказав: 20
  • Отримав: 39
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
PS. Не думав я що ти наважися надрукувати цей "витвір" на шпальтах газети.
Ну судя пол всему Оранжевая революция меня коснулась больше чем вас. Лично для меня свобода заключается не только в праве обсуждать почему Кушнарев охотился, но и как гарант заимел два одинаковых комплекта номеров...

Та ні. Помаранчева революція тут ні до чого. (До речі, чи не ви казали, що ніякої революції не було?). Тут йдеться про інше: про вашу професійну відповідність. Ви звернулися до прес служби президента за коментарями щодо ваших спостережень? Що вони вам відповіли? Чому цього немає в вашій сатті?

Розумієте, ви, звичайно, можете писати про кого хочете и що хочете. Але у журналістів є певні правила, які вас ніхто, окрім вас самих, не змусить виконувати.

До речі, я не казав що ви не маєте права це друкувати, я дивувався, що ви наважилися це зробити, бо якість цього матеріалу геть низька. Тобто я дивувавя відсутністю самокритичного ставлення до своїх творів. Уявіть собі що я, як маляр (читай вище який з мене маляр), виставив би свої роботи в Краматорському музеї і щиро цим пишався. Як ви думаете, як до цього поставилися би відвідувачи музею? Саме такі враження я отримав прочитав вашого твора в газеті.

І ще. Я вже звик до того, що на моі запитання ви не відповідаєте. Жодного разу. Може здивуете мене ще раз і відповісте хоч на деякі?

Форум Краматорська

Re: Является Виктор Ющенко "моральным" человеком?
« Відповідь #60 : 25 Січня 2007, 23:27:34 »

26 Січня 2007, 00:31:13
Відповідь #61
Offline

RomaR


Offline RomaR

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8699
  • Країна: 00
  • Карма: +158/-315
  • Дякую
  • Сказав: 75
  • Отримав: 104
  • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Тут йдеться про інше: про вашу професійну відповідність. Ви звернулися до прес служби президента за коментарями щодо ваших спостережень? Що вони вам відповіли? Чому цього немає в вашій сатті?

Блин, я не понял. Это что модно стало учить как именно писать! Борсук учит, Костюков учит, Захаров учит…вот теперь и вы пристроились к этой чудной компании.

Сережа, единственная претензия, которая у вас есть к этой статье это отсутствие в ней трепетного отношения к Виктору Андреевичу и обмазывания дерьмом ПР. Перечитайте тему про Кушнарева добрая. Половина информации там от «анонимного но проверенного источника» и вам это нравится, вы радостно обсуждаете что «он был бухой» и при этом вас совершенно не волнует то, что эти  авторы не обратились к «официальным источникам»…
У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

26 Січня 2007, 06:17:57
Відповідь #62
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Обсуждать можно только других богов . А наших не трож :lol:

Вы относите эту фразу к себе? Или только к "баклажанам"?
Вот тут промах. Я атеист - могу критиковать любого если будет за что. Критиковать Ющенко есть за что = но зачем выбрать тему моральности . Зачем подымать тему моральности если ="Посему я считаю, что в украинской политике нет моральных людей... По этой причине выяснять на сколько Ющенко аморальней или аморальней Януковича я считаю бессмысленным. Вот вы можете сказать какой из двух трупов более мертвый?"
 У нас разные взгляды но есть определенные ценности украинского общеста и все что выделяется (значительно) в худшую сторону и есть аморально. Например поссать в подьезде аморально = в лесу нормально. Украинских политиков я повидал много - беда оранжевых что лидером они выбрали уж слишком морального  :D.
Отсюда все проблемы украинцев думаю еще на несколько лет .
 А по одинаковым номерам - почитай книги по охране президента. Можно старые . В кортеже едет несколько машин ,может быть пару кортежей но из соображений моральности мы дадим убийцам шанс подписав номер машины в которой президент 001 а остальные по другому . Это дурость.


"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

26 Січня 2007, 08:40:21
Відповідь #63
Offline

sergk

Глобал Модератор

Offline sergk

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4116
  • Карма: +155/-100
  • Дякую
  • Сказав: 20
  • Отримав: 39
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Блин, я не понял. Это что модно стало учить как именно писать! Борсук учит, Костюков учит, Захаров учит…вот теперь и вы пристроились к этой чудной компании.

Боже збав мене вчити вас писати. Тим паче що я і не роблю цього. Чи, може, я кажу що вам писати, а що ні? Але своє ставлення я маю нагоду висловити. Мені, як читачу, не сподобалась ваша стаття. Це зрозуміло?

Цитувати
Сережа, единственная претензия, которая у вас есть к этой статье это отсутствие в ней трепетного отношения к Виктору Андреевичу и обмазывания дерьмом ПР. Перечитайте тему про Кушнарева добрая.

Не треба плутати газетну статтю і форумне обговорення. Це по-перше. А по-друге,  я нічого поганого про Кушнарьова не казав - я лише обурювався тій брехні, яку нам "впарюють" про це вбивство. Але то інша тема.

Щодо лайна та "трєпєтного отношєнія": коли критикують по справах - нема питань, але коли шукають піщинку в чужому оці, щоби виправдадти бревно в своєму - тут вибачте, я мовчати не буду.

Цитувати
Половина информации там от «анонимного но проверенного источника» и вам это нравится, вы радостно обсуждаете что «он был бухой» и при этом вас совершенно не волнует то, что эти  авторы не обратились к «официальным источникам»…

Про Кушнарьова ми можемо обговорити у відповідній темі. Ви, будь ласка, за себе відповідайте. Ви звертались до пресслужби чи ні?

До речі мені б хотілося, щоби висловилися і пристутні тут журналісти: чи відпопідає ця стаття, на їх погляд, журналістській етиці?

26 Січня 2007, 10:08:46
Відповідь #64
Offline

St.

Модератор

Offline St.

  • Подписано!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Модератор
  • Повідомлень: 3775
  • Країна: 00
  • Карма: +87/-26
  • Дякую
  • Сказав: 86
  • Отримав: 57
  • Заберите меня кто-нибудь от клавиатуры!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
але коли шукають піщинку в чужому оці, щоби виправдадти бревно в своєму - тут вибачте, я мовчати не буду.
У РомаРа 3 личных Мерседеса (или Майбаха) с одинаковыми номерами?
BBC код и смайлы не используются в подписи.

26 Січня 2007, 10:45:53
Відповідь #65
Offline

sergk

Глобал Модератор

Offline sergk

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4116
  • Карма: +155/-100
  • Дякую
  • Сказав: 20
  • Отримав: 39
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
У РомаРа 3 личных Мерседеса (или Майбаха) с одинаковыми номерами?

Дуже смішно. Я про те, що РомаР виправдовує своє упереждене ставлення до Президента тим, що хтось упередженно ставиться до Партії Регіонів. До речі, я к тим "хтось" не відношусь.

26 Січня 2007, 13:31:13
Відповідь #66
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Да ё-маё!
Ни смерть Кущнарева, ни два одинаковых номера (о боже!), ни поездка Юща в деревню не стоят яйца выеденного!!! Ромар "гонит", а вы подпитываете его бред, в игнор эту тему и ФСЁ!
правильно РомаР говорит " Оранжевая революция меня коснулась больше чем вас", только не той стороной, нажаль... :о(
А правда вещь хорошая, да только позабытая

26 Січня 2007, 14:11:12
Відповідь #67
Offline

wolf


Offline wolf

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5725
  • Країна: 00
  • Карма: +273/-179
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 49
  • Быть русским стыдно.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • http://obs.in.ua
До речі мені б хотілося, щоби висловилися і пристутні тут журналісти: чи відпопідає ця стаття, на їх погляд, журналістській етиці?

При чем здесь этика? По-моему, в обсуждении темы (изначально, кстати, глуповатой, ИМХО, прошу не обижаться) участники вообще заблудились в понятиях, словесах и чувствах личной неприязни. Что касается заметки -- есть любопытный, отмеченный РОМАРом ФАКТ, с фотографией. И я не вижу ни одной причины для того, чтобы отказать автору в его публикации, в том числе изложенной с его личной точки зрения.

Правда, если судить обо всем с точки зрения комментатора № 1 вот в этом -- https://www.kramatorsk.info/?view&29149 -- тогда да, все очень печально.
Обычно, гениальные статьи после первого прочтения автором рождают мысль наподобие: "Это говно никто не должен увидеть..." Абсурд, но именно ЭТО дерьмо и станет шедевром.

26 Січня 2007, 14:31:27
Відповідь #68
Offline

sergk

Глобал Модератор

Offline sergk

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4116
  • Карма: +155/-100
  • Дякую
  • Сказав: 20
  • Отримав: 39
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
До речі мені б хотілося, щоби висловилися і пристутні тут журналісти: чи відпопідає ця стаття, на їх погляд, журналістській етиці?
При чем здесь этика?

Я не зрозумів: відповідає чи ні? Я просто хочу дізнатися думку професіонгалів. Якщо я некоректно поставив запитання, то поясніть чому.

Цитувати
Что касается заметки -- есть любопытный, отмеченный РОМАРом ФАКТ, с фотографией. И я не вижу ни одной причины для того, чтобы отказать автору в его публикации, в том числе изложенной с его личной точки зрения.

Хіба я казав, що треба було заборонити публікацію? Ні. Я кажу що вона мені ніц не сподобалася і розповідаю чому. А РомаР мені то про Кушнарьова, то про свободу слова...

26 Січня 2007, 14:41:47
Відповідь #69
Offline

wolf


Offline wolf

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5725
  • Країна: 00
  • Карма: +273/-179
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 49
  • Быть русским стыдно.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • http://obs.in.ua
1. Вiдповидає.

2. Вашi запитання корректнi.

3. Вам дуже не сподобается Ромар. :P
Обычно, гениальные статьи после первого прочтения автором рождают мысль наподобие: "Это говно никто не должен увидеть..." Абсурд, но именно ЭТО дерьмо и станет шедевром.

26 Січня 2007, 14:48:15
Відповідь #70
Offline

sergk

Глобал Модератор

Offline sergk

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4116
  • Карма: +155/-100
  • Дякую
  • Сказав: 20
  • Отримав: 39
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
3. Вам дуже не сподобается Ромар. :P

Це не правда. Мабуть ви не в курсі, але ми з РомаРом особисто знайомі і не відчуваємо один до одного неприязні. Це не заважає нам мати різні політичні погляди і публічно сперечатися про них.

 :)

26 Січня 2007, 15:12:18
Відповідь #71
Offline

Hel


Offline Hel

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1379
  • Країна: 00
  • Карма: +49/-172
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Пффф
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
    • Заметки писаки
[До речі мені б хотілося, щоби висловилися і пристутні тут журналісти: чи відпопідає ця стаття, на їх погляд, журналістській етиці?

Відповідає. Щоб це довести, пропоную ознайомитись з Кодексом українського журналіста.

Етичний кодекс українського журналіста

1. Свобода слова та висловлювань є невід’ємною складовою діяльності журналіста.
2. Служіння інтересам влади, а не суспільства, є порушенням етики журналіста.
3. Журналіст має з повагою ставитися до приватного життя людини.
4. Висвітлення судових процесів має бути неупередженим щодо звинувачених. Журналіст не може називати людину злочинцем до відповідного рішення суду.
5. Журналіст не розкриває своїх джерел інформації окрім випадків, передбачених законодавством України.
6. Повага до права громадськості на повну та об’єктивну інформацію про факти та події є найпершим обов’язком журналіста.
7. Інформаційні та аналітичні матеріали мають бути чітко відокремлені від реклами відповідною рубрикацією.
8. Редакційна обробка матеріалів, включаючи знімки, текстівки, заголовки, відповідність відеоряду та текстового супроводу, тощо не повинні фальсифікувати зміст.
9. Факти, судження та припущення мають бути чітко відокремлені одне від одного.
10. Точки зору опонентів, в тому числі тих, хто став об’єктом журналістської критики, мають бути представлені збалансовано. Так само мають бути подані оцінки незалежних експертів.
11. Не допускається таке вибіркове цитування соціологічних досліджень, яке призводить до викривлення змісту. Журналістські опитування громадян не повинні фабрикуватися з метою отримання наперед визначеного результату.
12. Журналіст зобов’язаний зробити все можливе для виправлення будь-якої поширеної інформації, якщо виявилося, що вона не відповідає дійсності.
13. Журналіст не повинен використовувати незаконні методи отримання інформації. Журналіст при зборі інформації діє в правову полі України і може вдатися до будь-яких законних, в тому числі судових, процедур проти осіб, які перешкоджають йому в зборі інформації.
14. Плагіат несумісний із званням журналіста.
15. Ніхто не може бути дискримінований через свою стать, мову, расу, релігію, національне, регіональне чи соціальне походження або політичні уподобання. Вказувати на відповідні ознаки особи (групи людей) слід лише у випадках, коли ця інформація є неодмінною складовою матеріалу.
16. Журналіста не можна службовим порядком зобов’язати писати чи виконувати будь-що, якщо це суперечить його власним переконанням чи принципам.
17. Незаконне отримання журналістом матеріальної винагороди чи будь-яких пільг за виконаний чи невиконаний журналістський матеріал є несумісним із званням журналіста.
18. Журналіст має бути особливо обережним при висвітленні питань, пов’язаних із дітьми. Журналіст та редактор повинні мати обгрунтовані підстави для висвітлення приватного життя неповнолітньої особи (осіб) та дозвіл на це від її батьків чи опікунів. Неприпустимим є розкриття імен неповнолітніх (або вказування ознак, за якими їх можна розпізнати), які мали відношення до протизаконних дій, стали учасниками подій, пов’язаних із насильством.

26 Січня 2007, 15:26:48
Відповідь #72
Offline

RomaR


Offline RomaR

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8699
  • Країна: 00
  • Карма: +158/-315
  • Дякую
  • Сказав: 75
  • Отримав: 104
  • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
3. Вам дуже не сподобается Ромар. :P
Це не правда. Мабуть ви не в курсі, але ми з РомаРом особисто знайомі і не відчуваємо один до одного неприязні. Це не заважає нам мати різні політичні погляди і публічно сперечатися про них.

Подтверждаю!!!
Сержу, не нравятся мои взгляды...
У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

27 Січня 2007, 15:13:56
Відповідь #73
Offline

SuperMega


Offline SuperMega

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 37
  • Карма: +4/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Является Виктор Ющенко "моральным" человеком?
Ответ где-то здесь:

http://compromat.ru/main/ukraina/juschenkotescha.htm
http://obkom.net.ua/articles/2006-05/22.0801.shtml
http://info.risp.ru/reviews/?id=34490
http://www.yuchenko2006.narod.ru/
http://www.mn.ru/issue.php?2006-30-3
http://provokator.com.ua/d/2005/07/04/112804.html
http://libereya.ru/public/yushenko/


Всего с пол-часика поискал.



Тебе не жалко эти полчаса? Мог бы провести их с большей пользой. Знающий человек, по крайней мере 5 из твоих ссылок вообще не откроет, остальные два откроет и закроет после прочтения заголовка.


так является ли Ющенко моральным человеком относительно Януковича ????

помоему, вообше сравнение неуместно

Предлагаю выяснить вопрос в принципе "кто кому Рабинович".
Вот здесь: https://www.kramatorsk.info/smf/index.php?topic=6391.0
Предлагаю участвовать всем краматорчанам!

27 Січня 2007, 15:14:13
Відповідь #74
Offline

San4


Offline San4

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8107
  • Країна: 00
  • Карма: +329/-268
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Надо новую тему создать "Является Виктор Янукович "моральным" человеком?"

Хотя, к зэку подобный эпитет не применим, даже по прошествию лет.

Форум Краматорська

Re: Является Виктор Ющенко "моральным" человеком?
« Відповідь #74 : 27 Січня 2007, 15:14:13 »