Форум Краматорська

  • 11 Червня 2024, 11:55:50
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Долго ли просуществует Украина  (Прочитано 9144 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

31 Травня 2007, 20:14:40
Відповідь #60
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Россия, русский народ, русский язык - оффтопик в этой теме.
ну чому? Нас же, наскільки я розумію, УГОВАРІВАЮТ в том, шо ми і Є- "русскій народ", тільки якийсь такий... заблудший... стараніями графа Чєрні, Кагановича і більшовіків....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Долго ли просуществует Украина
« Відповідь #60 : 31 Травня 2007, 20:14:40 »

31 Травня 2007, 20:21:55
Відповідь #61
Offline

serg_Kr


Offline serg_Kr

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1051
  • Карма: +6/-10
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
о, кстаті, про "сокращєніє насєлєнія"....
забув нафік, спешал сенкс фор СідороВ +))))
Це ж один із "корєнних" тезісофф "внутрі-мкадовцефф"
їм -то пофік, як і на всі ФАКТИЧНІ доводи, хм- головне- обосрать страну бувшого проживанія...
Давайте тепер МИ, нормальні люди, НЕ заангажовані якимись незрозумілими ідеями по "викорєнєнія існуванія укранців, як нації", просто ПРИКИНЕМ і ПОДУМАЄМ....
Була ВІЙНА.... 1925-й рік народження був на наших теренах ВИБИТИЙ майже ПОВНІСТЮ... Голод 32-33-го, 46-47-го теж людей НЕ ДОБАВИВ...
а ЦЕ - наші з вами бабушкі і дєдушки... Їх просто получилось по ітогу МАЛО...
Потім - був бебі-бум 50-х років... До того ж, массова урбанізація, спустошення сел, рост міст.. (до речі, саме тоді переїхавші "до міста" массово русіфіцировались, бо просто НЕ МОДНО було по-українські розмовляти- але то не суть, і не до цієї теми)
считаєм... діти нарожених в 20-х роках - народжені в 40-х- їх однозначно МАЛО...
Значить, МАЛО нас, народжених в 60-х...Вірите чи ні, але я ЗНАВ майже кожного свого одногодку.. Тому я і питаю, в якій саме школі забанений нині наш внутрі-мкадівський "друг" навчався... Бо я з ним 90% ДЕСЬ, та перехрещувався...
Ну, не на шкільних олімпіадах з історії, мови  чи математики - це ТОЧНО +)))
такіх нє бєрут в касманаффти
ДАЛІ... далі за демографичним спадом йде демографичний взрив... 70-тників НАБАГАТО більше нас...
і так далі, по синусоіді... ПРО ТЕ, шо в першому десятиріччі 21-го віку буде демографічний СПАД в Україні, мені вчителька географіїї, світла їй пам*ять, Ліля Васильовна, розказувала ще в середені 80-х...
Вона була ПРАВА 100%.. але, бачте, нас з "Єсть вопрос" РІЗНІ учітєлі вчили...
корочє...
Зменшення кількості населення України обусловлєно:
а) єстєствєнним демографічним спадом
б) третьою волною еміграції
в) бандитськими розборками 90-х (Саша Бєлий, Пчьола, Філ і Космос - мої одногодки). З моїх однокласників ВИЖИЛИ десь відсотків... 50 максимум... Я заїбався на похорони ходить =(
і ТІЛЬКИ
г) погіршенням умов існування українців на отдєльно взятой территорії Україна.... на ШО, собствєнно, і ДАВЯТ "внутрі-мкадовці"...
Кохаймося! +))) Країні потрібні футболісти!
Такими тезисами можно и убыль населения в 1933 г обосновать.

31 Травня 2007, 20:27:04
Відповідь #62
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
если Вы не поняли, так я с 33-го и НАЧАЛ...
или посчитаем с 1625-го?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

31 Травня 2007, 20:35:25
Відповідь #63
Offline

serg_Kr


Offline serg_Kr

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1051
  • Карма: +6/-10
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Россия, русский народ, русский язык - оффтопик в этой теме.
ну чому? Нас же, наскільки я розумію, УГОВАРІВАЮТ в том, шо ми і Є- "русскій народ", тільки якийсь такий... заблудший... стараніями графа Чєрні, Кагановича і більшовіків....
Была когда-то Киевсая Русь. Был единый народ и один язык. С исторической точки зрения.
Но в 14 веке ее не стало. Хорошо это или плохо, не в этом вопрос.
Появились русские, украинцы и белорусы. И это факт, который никто не оспаривает. Как впрочем и общие корни этих народов.
И существует государство Украина, в границах 1991 года. Хотя многие хотели бы вернуть себе то, что считают своим. И пример Югославии их к этому провоцирует.
 

31 Травня 2007, 20:40:33
Відповідь #64
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
И это факт, который никто не оспаривает.
здрасть! КАК РАЗ существоание такой нации, как украинцы, и ОСПАРИВАЕТСЯ нашим внутри-мкадовским "другом"....
Югославия - ВООБЩЕ не пример
ни МАЛЕЙШЕГО совпадения
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

31 Травня 2007, 21:03:27
Відповідь #65
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Давайте факты по Югославии. Чего там общего с Украиной = может я чего не знаю .Просто про Югославию часто упоминают = может стоит почитать поподробнее про историю конфликта. Хотя нырять прийдется далеко = наверно еще до Османской империи - а то непонятно будет.
Первую мировую затронуть. Имперский дух там кажись бродил тоже.
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

31 Травня 2007, 21:08:17
Відповідь #66
Offline

serg_Kr


Offline serg_Kr

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1051
  • Карма: +6/-10
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Оспаривалось что-то другое. Насколько я понял самостоятельность и достаточность Украины как государства.
Югославия приведена в качестве примера пересмотра международно признаных границ. Только и всего.

31 Травня 2007, 21:10:28
Відповідь #67
Offline

serg_Kr


Offline serg_Kr

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1051
  • Карма: +6/-10
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Давайте факты по Югославии. Чего там общего с Украиной = может я чего не знаю .Просто про Югославию часто упоминают = может стоит почитать поподробнее про историю конфликта. Хотя нырять прийдется далеко = наверно еще до Османской империи - а то непонятно будет.
Первую мировую затронуть. Имперский дух там кажись бродил тоже.
Я так глубоко не нырну:)
А имперский дух у всех бродит (Польша, Венгрия, и т.д.) :)

01 Червня 2007, 01:16:23
Відповідь #68
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
  Проглянув гілку від початку, а про що суперечка? "Есть вопрос" в ауте, докази на рівні "проклятая вилка...кормилец донбас.." тільки підтверджують - аргументів нема, не зважаючи на те, що всі ми різні, за мовою, статтю, світоглядом, ми вміємо жити разом в злагоді, а тому ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНА. Не дочекаєтесь.
  Люди, які паталогічно ненавидять якийсь народ існували завжди, серед українців також трапляються унікуми, що не визнають існування російського народу, кажуть, росіяни - це асимільовані татаромонголи перемішані з мордвою, співчуваю, випадок кліничний. "Есть вопрос"у б разом з ними та до гарного лікаря.

  Я випадково зачепив питання релігії лише як приклад реакції суспільства на моральну деградацію. Ні куди повертатись я не закликав, взагалі, будемо чесними, прямих підтверджень правоти будь якого вчення не існує, отже кожен має право вірити у все що йому заманеться. Аби іншим не заважав.
 
 Есть вопрос до "Есть вопрос"а ТЫ сам то какого роду племени? Может быть вместо убеждать нас в том, что нас нет, целесообразнее потратить время на благо того народа крторый "есть"? Или как любой недоумок ты способен только разрушать?        Відповідати одразу необов'язково твоїх перлів тут вже вистачає.

 Кохаймося. Виховуймо дітей. Все буде добре.

08 Вересня 2009, 15:31:07
Відповідь #69
Offline

Muzzy


Offline Muzzy

  • опытный
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2450
  • Країна: ua
  • Карма: +152/-14
  • Дякую
  • Сказав: 128
  • Отримав: 309
  • Счастье в неведении
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Наткнулся тут на статью, а потом на тему для неё

Олександр Бойченко,
I Have a Dream

Не хочете — не вірте, але минулого року, стоячи на знаменитій плиті перед входом до Меморіалу Лінкольна у Вашингтоні, я, за прикладом Мартіна Лютера Кінга, також вирішив поділитися своєю мрією. Правда, ділився я сам із собою, пошепки і без мікрофона. Мушу зізнатися, що спочатку я трохи завагався: а про що я, власне кажучи, мрію? Про більше помешкання? Про вищу зарплатню? Про новіший комп’ютер? Про американську «грін карт»? Ні, все це виглядало якось мілко й убого на тлі великої і прекрасної мрії доктора Кінга… І раптом до мене дійшло: «Господи, я ж мрію хоч трохи пожити в Україні. Тобто я мрію, щоб країна, в якій я живу, не лише називалася Україною, а й була нею. Чи я аж так багато прошу, Господи?» Навряд чи сьогодні мені вдасться дослівно відтворити свій тодішній монолог, але бодай близько до тексту можна спробувати.Отож, I have a dream. Я мрію про день, коли ця країна прокинеться від свого вічного лицемірства, свого хохляцького «двоєдушия» і малоросійського «двоязичія», про день, коли вона нарешті покаже свої справжні переконання. Того чудового дня, про який я мрію, недоемігровані сини Карпат і недотруєні метаном сини териконів, сівши за стіл, чесно подивляться одні одним у вічі і спокійно, без жодних образливих афектів визнають, що насправді вони одні одних ніколи не розуміли, не розуміють і розуміти не хочуть. Я мрію про цей стіл, за яким ми всі усвідомимо: нас об’єднує лише те, чого взагалі не повинно бути — паскудна влада, захмарний рівень корупції, обісцяні під’їзди і побутове хамство. Трохи замало для відчуття соборності. Натомість речі, навколо яких формувалися європейські нації — мова, церква, історія — у нас не просто різні, а радикально антагоністичні. Зрештою, якщо навіть припустити, що в добу глобалізації ці класичні чинники націєтворення вже дещо втратили свою значущість, все одно несумісними з життям під одним дахом залишаються «галицька» і «донецька» візії майбутнього. Одне слово, я мрію про те, щоб за згаданим столом без застосування вогнепальної зброї відбувся приблизно такий діалог: «Хлопці, ми тут зібралися в Європу і НАТО. А ви?» — «А ми ні, бо нам ближче до Росії і ЄЕП» — «Ну то не бануйте».У зв’язку з чим я також мрію про день, коли мій Президент хоча б на п’ять хвилин прийде до тями і зрозуміє, що його мрія про Україну як соборну, унітарну, одномовну і демократичну країну з членством в НАТО та ЄС — це не одна мрія, а дві, причому абсолютно непоєднувані. Я мрію, щоб мій Президент зрозумів це — і вибрав, котра з його мрій є для нього важливішою. Бо Україна в її нинішніх кордонах і з її нинішнім складом населення не може бути одночасно демократичною і унітарно-одномовною (себто власне українською). Чимось треба пожертвувати: або українськістю, або демократичністю, або ж — частиною території.Щодо мене особисто, то мріяти про втрату українськості я, звісно, не можу, бо це означатиме продовження совєтської практики маргіналізації всього українського і в недалекій перспективі призведе до втрати України як такої. Але й про відмову від демократії я теж мріяти не хочу, бо, по-перше, вважаю себе більш-менш демократом, по-друге, насильницька українізація все одно нічого доброго не дасть, а по-третє, якби й дала, то через її антидемократичний характер вступ до НАТО та ЄС виявився б для нас неможливим. Як не крути, єдиний вихід — це втрата заселених антиукраїнською та антиєвропейською людністю територій. Іншого варіанту зберегти українськість, розбудувати демократію та інтегруватися в європейські структури я вигадати не можу.Тому я більше не мрію про дерусифікацію і десовєтизацію Криму з Донбасом. Світогляд і психологія абсолютної більшості жителів тих регіонів є для мене загадковішими, ніж світогляд і психологія пілотів НЛО. Але я визнаю їхнє право називати свої міста, вулиці і площі іменами зрозумілих їм героїв та голосувати за близьких їм політичних діячів. Я лише мрію про той день, коли я перестану соромитися всіх цих Леніних і Дзержинських, Постишевих і Артемів, Януковичів і Симоненків, бо того дня, про який я мрію, вони перестануть бути моїми співвітчизниками.

Говорят отсюда http://postpostup.ua/main/, но я не нашел

Такое вот мнение...
I'm too old for this shit

08 Вересня 2009, 15:39:46
Відповідь #70
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

08 Вересня 2009, 15:41:58
Відповідь #71
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ну і пішов він в.. карпати з такою "мрією"
хоча шось мені підказує, шо його "карпати" десь під Горловкою...
"джинса", корочє

хоча, канєшно, мо і просто ідіот
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

08 Вересня 2009, 15:45:12
Відповідь #72
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
это, если кратко, "западенец" предлагает отдать донбасс к чертовой_матери_россии?
а не пошел бы он с такой голубой мечтой?

и еще, по-моему за такие высказывания о перспективе территориальной целостности нашей страны российских политиков-придурков делали персонами нон-грата
а своим придуркам значит можно
разговор шел на сплошном подтексте

08 Вересня 2009, 15:47:59
Відповідь #73
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
про Росію там нічо не сказано - мо, просто ПіСУАР основать
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

08 Вересня 2009, 15:51:33
Відповідь #74
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
...хоча шось мені підказує, шо його "карпати" десь під Горловкою...
не згоден. Перші побажання "Коли ви вже від*єднаєтесь, та дасте нам жити нормально" стало чути саме на Западенщині у 2004.

А по сабжу - звісно, це один з варіантів. Але цей вихід не єдиний, і до того ж - не самий ліпший, якщо казати ДУЖЕ м*яко... Хоча... може і самий швидкий... як для автора.
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

Форум Краматорська

Re: Долго ли просуществует Украина
« Відповідь #74 : 08 Вересня 2009, 15:51:33 »