16 декабря 2005   17:27   1309

В Слов'янську жорстоко побили керівника виконкому міської організації НСНУ

Учора,15 грудня, о 21.20, було жорстоко побито Леоніда Ситенка - керівника виконкому Слов'янської міської організації партії "Народний Союз "Наша Україна".

Двоє невідомих напали на нього у під'їзді власного будинку, збили з ніг, кілька разів ударили по обличчю, розбивши при цьому окуляри, вибили зуб. Нападники вирвали у нього з рук кейс і з ним втекли, повідомляє прес-служба партії.

У викраденому кейсі були подання на кандидатів в члени територіальних виборчих комісій від місцевої організації НСНУ по виборам у місцеві ради і міських голів Слов'янська, Святогорська, Ніколаєвки, а також до Слов'янської районної ради.

За кілька годин до інциденту Леонід Ситенко намагався обговорити питання формування територіальних виборчих комісій та присутності в них представників "Нашої України" з головою депутатської комісії Слов'янської міськради, заступником мера Анатолієм Скибою. Однак чітких відповідей від нього так і не отримав - Анатолій Скиба послався на відсутність зразків необхідних документів у міськраді. Нагадаємо, що колишній начальник міськвідділу міліції Слов'янська Анатолій Скиба фігурував у кримінальній справі стосовно фактів фальсифікації результатів президентських виборів. Як і торік, Анатолій Скиба тепер очолює комісію зі складання списків виборців і є відповідальним за формування Слов'янської міської територіальної комісії.

Після звернення до правоохоронних органів щодо факту побиття, йому було повідомлено того ж вечора, що нападників затримано. За повідомленням правоохоронців, проводяться слідчі дії. Кейс з документами повернули Леоніду Ситенку. Зі слів самого потерпілого, замки кейса були зламані. Він не виключає, що напад було здійснено з метою зробити копії документів. Маючи на руках усі дані кандидатів в члени територіальної виборчої комісії, певні політичні сили могли б чинити тиск на них у період виборчої кампанії.

Коментуючи цей випадок, голова Донецької обласної організації партії "Народний Союз "Наша Україна" Антон Клименко заявив: "Даний факт я розглядаю як репетицію наших політичних супротивників напередодні виборчої компанії. Схеми силового тиску на опонентів - це випробуваний "коньок" на минулих президентських виборах. Окрім цього інструменту, спрямованого на залякування виборців та політичних конкурентів, "регіонали" не мають іншого впливу на громадськість. Обіцяю, що ми не залишимо даний факт поза увагою не тільки правоохоронців, але й громадськості".

Як повідомив міський голова Слов'янська Анатолій Левіт, за фактом нападу на голову міської організації НСНУ заведено кримінальну справу, ніяких рішень стосовно виселення "нашоукраїнців" з офісу міською владою не приймалося і, навіть, не розглядалося. Єдина проблема, що кілька місяців тому санепідемстанція визнала споруду дитячої бібліотеки, де орендує приміщення партія, не придатним для користування.

"Справу з побиттям лідера місцевої організації НСНУ я буду особисто тримати на контролі, - заявив мер Слов'янська. - Окрім того, впевнений, що проблема з орендою приміщення є надуманою і вирішиться найближчим часом".
"Контекст-Медиа"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...