4 июля 2006   10:16   1699

Заява Донецької обласної організаціі УНП про про політичну незграбність Партії регіонів

Донецька обласна організація Української Народної Партії засуджує насильницькі методи політичної боротьби, що їх демонструє Партія регіонів, блокуючи роботу українського парламенту та, особливо, з початком блокування життя пересічних громадян.

Сьогодні зранку сотні тисяч донеччан не зуміли вчасно дістатися робочих місць через загони громадських бойовиків Партії регіонів, що блокували в місті роботу громадського транспорту. А це – зіпсований настрій, невдоволення та падіння продуктивності роботи на кілька днів – кому це потрібно та нащо? Хіба це потрібно людям? Ні, це потрібно тільки жменьці ватажків однієї політичної партії.

Людському обуренню не має меж, партія, яка має повну владу на Донеччині, довіру на владу якій виказали більшість виборців на виборах, робить все для погіршення життя донеччан вже сьогодні. І це сьогодні роблять ті, хто людям обіцяв „покращення життя”.

Звертаємось до керівництва Партії регіонів: „Отямтесь!”. Хіба винні прості люди в Вашій політичній немочі та нездарності? Чому Ви обрали шлях до того, аби зробити більшість донеччан бідняками та жебраками, хоч обіцяли „боротися з бідністю”? Чим завинив наш благодатний Донецький край, щоби Ви ставили над ним свої партійні експерименти та готували звідси свої „хрестові походи на Україну”?

Ми вимагаємо від Донецького міського голови, не зважаючи на свою партійність, порушити об’єктивне питання про відповідальність винних у порушенні громадського порядку та перешкоджанні нормальному життю громадян через блокування роботи громадського транспорту в м. Донецьку.

Ми звертаємося до голови Донецької облдержадміністрації, голів силових та правоохоронних органів надати державну та правову оцінку подіям, що відбулися сьогодні та вжити термінових попереджувальних заходів до тих політичних сил, що провокують серед донеччан неспокій, громадянські конфлікти та погіршують їх життя.

Ми звертаємося до всіх політичних сил Донеччини об’єднати свої зусилля заради збереження громадського спокою та соціально-економічної стабільності нашого краю та утворити єдиний потужний центр противаги та стримування владного абсолютизму та політичного самодурства Партії регіонів на місцевому рівні. З цією метою, також, звернутися до Президента України щодо кадрового посилення контролюючих, силових та правоохоронних відомств Донецької області на основі введення до цих служб представників вищезазначеного центру.

Донецька обласна організація Української Народної Партії
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...