12 серпня 2019   14:36   2055

На Донеччині люди з особливими потребами перекрили трасу міжнародного значення

На Донеччині люди з особливими потребами перекрили трасу міжнародного значення
Біля Слов’янська на Донеччині люди з особливими потребами перекрили трасу міжнародного значення з метою привернути увагу до проблем «Славкурорту».

Близько сотні людей, серед яких люди з особливими потребами, вийшли на протест і перекрили рух на трасі Київ-Довжанський під Слов’янськом, повідомляє ІА «Вчасно».

Протягом 3 років мешканцям мікрорайону «Славкурорт» відключають світло. На території Слов’янського курорту були викопані майже всі підземні комунікації, а сама здравниця опинилася під загрозою закриття. Вкладати бюджетні гроші в курорт не мають права. До 2023 року здравниця орендована.

«Наша мета достукатися до влади. Ми звертались до Жебрівського (ексглава ДонОДА — прим.ред.), до всіх глав області, але жодного засідання або круглого столу з нашого питання не було. Нас просто не допускають, роблять усе, щоб нас не почули, — розповідає Надія Паламарчук, голова громадської організації «Донецька обласна організація інвалідів. — 15 років ми відстоюємо цю унікальну для регіону здравницю. Ми вимагаємо повернути «Славкурорт» у державну або обласну власність. Та зробити її доступною для оздоровлення інвалідів-колясочників».

Акція місцевих жителів буде тривати до 14.00. Наразі протестуючі пропускають лише автомобілі швидкої допомоги і службовий транспорт.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: