Пофарбовані стіни – тренд останніх років. Таке покриття виглядає стильно, привабливо та разом з тим просто.Важливо і те, що ніякого специфічного догляду за стінами та стелею не треба. Деяка
інтер'єрна фарба легко очищається від забруднень звичайними засобами для миття та ганчіркою.
Але варто пам’ятати, що вибір фарб достатньо великий. Якість фінішного покриття багато в чому залежить від правильно обраного матеріалу. Намагайтеся відповідально віднестися до купівлі такої продукції, щоб зробити не лише привабливий ремонт, але й довговічний.
Яким чином обрати матеріал для фарбування
Правильно підібрана інтер'єрна фарба – запорука гарного та якісного покриття. Для ефективного використання матеріалу потрібно врахувати не лише колір та текстуру. Обов’язково зверніть увагу на структуру і стан поверхні, яку планується пофарбувати.
В інтер’єрі здебільш всього стіни та стелі зроблені з дерева або бетону. В такому випадку можна купити інтер'єрну фарбу з акрилом у складі. Це універсальні засоби, у яких є багато плюсів:
• стійкість до забруднень – таке покриття можна мити будь-якими засобами;
• стійкість до високих температур – можна пофарбувати стіни на кухні біля плити або у виробничому приміщенні;
• відсутність неприємного запаху – відразу після висихання фарби можна користуватися приміщенням;
• невисока ціна – якщо порівнювати з багатьма іншими видами, інтер'єрна акрилова фарба коштує недорого.
У продажу також зустрічається матеріал водно-дисперсійного типу із латексу. Це інтер'єрна миюча вологостійка фарба, яку застосовують для покриття стін в приміщеннях з високим рівнем вологості. Вона також підходить для дуже забруднених місць, де треба часто мити стіни. Покриття з такої фарби зберігає насиченість кольору навіть після багатьох циклів миття.
Застосування матеріалу
Нерідко люди запрошують до ремонту фахівців, які досконально розбираються в правильному застосуванні фарб для інтер’єру. Але якщо ви хочете зробити все своїми руками, варто уважніше ознайомитися з особливостями нанесення покриття на стіни чи стелю.
Є декілька основних етапів процесу фарбування:
1. Видалення старого покриття, якщо воно є.
2. Вирівнювання стін спеціальними засобами. Якщо різниця рівнів занадто велика, використовуйте цементний розчин.
3. Нанесення ґрунтовки. Цей засіб виконує декілька функцій. Перш за все – покращує адгезію матеріалів. По-друге, знижує витрати фарби, адже вам знадобиться наносити лише декілька шарів. Ще ґрунтування дає змогу виконати роботу без розводів. Лише не забувайте, що рекомендується вибирати ґрунтовку з урахуванням составу фарбувального засобу. Наприклад, інтер'єрна акрилова фарба доповнюється аналогічнім ґрунтувальним продуктом.
4. Видалення дефектів за допомогою шпаклівки.
5. Фарбування підготовлених стін та стелі за допомогою обраного інструменту та техніки. Не забувайте, що після кожного наступного шару фарби треба дати висохти попередньому.
Нанести покриття власноруч не важко. Головне – слідувати інструкції та використовувати дійсно якісну фарбу, як продукція Kompozit.
Виробник кращих товарів для ремонту
Наша компанія займається виготовленням фарб та іншої продукції, яка зацікавить роздрібних та оптових покупців. Пропонуємо товари під власною торгівельною маркою Kompozit. Якщо вам знадобилась фарба інтер'єрна для стін і стель, обирайте продукцію через каталог та оформлюйте замовлення. Гарантуємо кращу вартість, адже ви купуєте товар у виробника без посередників. Ми також доводимо якість фарб всіма відповідними сертифікатами.
Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.