22 ноября 2021   16:38   967

У Краматорьску проводиться планова пероральна імунізація диких та бродячих тварин

У Краматорьску проводиться планова пероральна імунізація диких та бродячих тварин
Краматорське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькії області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Краматорської міської ради у період з 16 листопада 2021 року проводиться планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин.

"Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися наземним способом в лісових та сільськогосподарських угіддях поза населеними пунктами.

Тому, велике прохання, не хвилюватися побачивши принаду (розмір із сірникову коробку), ні в якому випадку не чіпати її та не переносьте з місця. Приманка має вигляд невеликих брикетів коричневого кольору із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Просимо всіх дорослих провести роз’яснювальні бесіди з дітьми. Дані заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу. У зв’язку з погодними умовами терміни вакцинації можуть переноситись.

Контактна інформація: Краматорське управління ГУ ДПСС в Донецькій обл., м. Краматорськ, вул. Шадринська,33 т.41-27-17, 44-45-79".

Щорічні планові заходи проти сказу диких м`ясоїдних тварин шляхом розкладання приманок з антирабічною вакциною для пероральної імунізації на ділянках парку провели співробітники науково-дослідного відділу та відділу служби охорони природно-заповідного фонду РЛП «Краматорський» сумісно з фахівцями Краматорської міської державної лікарні ветеринарної медицини.

Для контролю за вживанням тваринами приманок з вакциною установлені відповідні контрольні ділянки на території РЛП «Краматорський».

У Краматорьску проводиться планова пероральна імунізація диких та бродячих тварин
Восточный проект
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: