24 ноября 2021   15:25   1013

У Краматорську на місці спорткомплексу «Авангард» планують побудувати новий стадіон

У Краматорську на місці спорткомплексу «Авангард» планують побудувати новий стадіон
Наразі триває опрацювання проектно-кошторисної документації щодо будівництва нового спорткомплексу.

Стадіон «Авангард», який наприкінці серпня депутати міськради дозволили придбати у комунальну власність, в перспективі планують демонтувати та побудувати новий спорткомплекс на цьому ж місці. Раніше стадіон належав СКМЗ. Таким чином місто отримало у власність спорткомплекс.

З міського бюджету кошти на цей проект підуть лише на документацію. Міський голова Краматорська повідомив, що проект подаватиметься до Європейського інвестиційного банку та Міністерства розвитку громад та територій.

У Краматорську на місці спорткомплексу «Авангард» планують побудувати новий стадіон

«Планується побудувати новий стадіон на 3 тисячі глядачів. Це буде нове будівництво. В рамках другої черги надзвичайної кредитної програми щодо відновлення України, яка фінансується за кошти Європейського інвестиційного банку, нашим містом завершується та опрацьовується проектно-кошторисна документація з експертизою по реконструкції стадіону «Авангард». Наприкінці грудня – на початку січня буде розроблена робоча документація. Цей проект буде подаватися до Європейського інвестиційного банку та Міністерства розвитку громад та територій. Ми очікуємо на підтримку з боку держави. Планується залучити також кошти ЄІБ. Місто витратить кошти лише на проектно-кошторисну та робочу документацію», - прокоментував питання реконструкції стадіону міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

У Краматорську на місці спорткомплексу «Авангард» планують побудувати новий стадіон Фото: скріншоти з відео «ПРОФУТБОЛ Digital»

Вперше про реконструкцію стадіону інформація поширилася після виходу в середині листопада відео на Ютуб-каналі «ПРОФУТБОЛ Digital».Директор ФК «Краматорськ», депутат міської ради Данило Плахін у відеосюжеті розповів щодо планів оновлення спорткомплексу, який має відповідати сучасним умовам та бути готовим до проведення різноманітних змагань.
Восточный проект
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: