1 грудня 2022   18:11   205

Російських "чмобіків", які відмовилися воювати під Луганськом, знову кинули на фронт

Покинутих російським командуванням під Луганськом "частково мобілізованих", які відмовилися воювати, відправили назад на фронт.

Про це повідомляє Телеграм-канал "Важливі історії".

Мобілізованих з підмосковного Серпухова, кинутих командуванням під Луганськом, після відеозвернення відправили назад на фронт, - повідомила дружина одного з солдатів, що записали відео.

«Вони не хотіли повертатись. Їх просто відвезли туди й усі без розмов», - розповіла вона.

У повідомленні нагадується, що 21 листопада мобілізовані з Серпухова розповіли рідним у відеозверненні про те, як 7 листопада їх вивезли до України, а потім кинули під Макіївкою на Луганщині без підготовки та спорядження.

«Почався артилерійський обстріл – комбати втекли першими. Стріляли наші і не наші. Гелікоптери, міномети. Наше командування від нас відмовилося. Нас кинули, як шматок м'яса на розшматування ворогові», - поплакалися "чмобики".

Солдати ставили ультиматум: «Або ми висуваємось у складі нормального підрозділу третім ешелоном, як нам обіцяли: це охорона об'єктів і колон, або весь склад цієї роти, батальйон 1823, висувається назад до Росії і все вирішуватиме на вищих рівнях».

Уточнюється, що відео було записано на тлі занедбаної будівлі у Бараніківці Луганської області.
Остров
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.