18 березня 2023   10:36   182

Росія, ймовірно, готується до збільшення набору до армії для війни з Україною, - британська розвідка

Російська влада готується до ширшого призову на військову службу, щоб задовольнити свої військові потреби.

Про це йдеться у звіті британської розвідки, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter міністерства оборони Великої Британії.

13 березня 2023 року депутати російської думи внесли на розгляд законопроєкт про зміну про зміну віку для призову на військову службу чоловіків до 21-30 років із нинішніх 18-27 років. Закон, швидше за все, буде ухвалений і набуде чинності у січні 2024 року.

З радянських часів Росія продовжувала проводити призови на військову службу двічі на рік. Вони відрізняються від виняткової "часткової мобілізації" резервістів з вересня 2022 року.

Росія, як і раніше, офіційно забороняє призовникам брати участь у бойових діях в Україні. Проте, за даними британської розвідки, принаймні сотні людей пройшли службу через адміністративну плутанину або після того, як їх змусили підписати контракти.

Багато чоловіків віком 18-21 року нині претендують на звільнення від призову у зв'язку з вищою освітою. Влада, швидше за все, змінює вікову групу, щоб збільшити чисельність військовослужбовців, гарантуючи, що студенти зрештою будуть змушені служити

"Навіть якщо Росія продовжить утримуватися від використання призовників на війні, додаткові призовники звільнять більшу частину професійних солдатів для участі у бойових діях", - зазначають у Міноборони Британії.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: