7 квітня 2023   15:26   389

6 років ув'язення отримав мешканець Краматорського району, який інформував ворога про командні пункти та штаби ЗСУ в Лимані

6 років ув'язення отримав мешканець Краматорського району, який інформував ворога про командні пункти та штаби ЗСУ в Лимані
4 квітня Індустріальний райсуд Дніпра розглянув справу чергового інформатора ворога та визнав винним у незаконному поширенні інформації про розташування підрозділів ЗСУ уродженця Словʼянська.

Під час перебування у місті Лиман, обвинувачений через Telegram пересилав відомості про українських військових іншому користувачу, зареєстрованою під псевдонімом. У вироку йдеться про пʼять випадків інформування за період із листопада 2022-го і до 4 січня 2023 року.

Зокрема, обвинувачений передав інформацію про розташування у мікрорайоні ЖСК, біля старого хлібозаводу, військової техніки підрозділів ЗСУ, а також штабів і командного пункту ЗСУ.

Чоловік уклав із прокурором угоду про визнання винуватості.

Суд призначив узгоджене покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією в дохід держави мобільного телефону марки «Xiaomi», через який поширювалась інформація.
Технополис
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: