10 квітня 2023   13:32   122

"Слишком много баб управляющих жизнью. Вон отсюда, а мужики должны занять их место", - протоієрей РПЦ Андрій Ткачов

"Слишком много баб управляющих жизнью. Вон отсюда, а мужики должны занять их место", - протоієрей РПЦ Андрій Ткачов
На днях з’явилася новина, що іранська влада почала встановлювати камери в громадських місцях, щоб виявляти жінок, які не вважаються хіджабом.

З огляду на останні тенденції в Росії - до Ірану їм лишилося не так і довго.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

В мережі з'явилося відео чергової проповіді протоієрея РПЦ Андрію Ткачову. У ній він висловлюється щодо ролі жінки у суспільному житті.

"Бабы должны устранится от управления жизнью. А мужчины занять их место. У нас слишком много баба управляющих жизнью. Это не их занятие и вообще не их дело. Все мужики должны стать на их место. Женщина не создана управлять жизнью. Она создана варить ваши, вешать занавески и быть счастливой", — повчає російський священник.

Нагадаємо, минулого тижня Служба безпеки України повідомила про підозру протоієрею РПЦ Андрію Ткачову, який займається підривною діяльністю проти України. Він є випускником факультету спецпропаганди військового інституту Міністерства оборони СРСР у Москві.

У 2013 році був призначений керівником місіонерського відділу київської єпархії УПЦ (МП) та ведучим на телеканалі "Київська Русь". Саме тоді він розпочав активно поширювати через медіа прокремлівські наративи, де ставив "під сумнів" існування української державності.

Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: