26 квітня 2023   13:59   303

Розслідування БЕБ проти Multiplex знищує інвестклімат України, – голова податкового комітету Ради

Розслідування БЕБ проти Multiplex знищує інвестклімат України, – голова податкового комітету Ради
Народні депутати у складі тимчасової слідчої комісії Верховної Ради заявляють, що Бюро економічної безпеки (БЕБ) проводить розслідування у відношенні Multiplex, не маючи на це підстав.

Як повідомляє 5 канал у своєму репортажі з засідання, не дивлячись на те, що Multiplex повністю сплатив всі податки і надав про це вичерпні документи, БЕБ продовжує розслідування з начебто невиконання компанією фінансових зобов’язань, - про це інформує Цензор.НЕТ

За словами голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, навіть розголошення таких справ негативно впливає на інвестиційний клімат, а БЕБ займається власне "білою" компанією, замість того, щоб наводити лад на "чорному ринку".

"Власне розголошення таких справ негативно впливає на інвестиційний клімат. І тут ми повинні розуміти, що захищаючи бізнес вітчизняний, ми і створюємо той інвестиційний клімат, на який ми повинні всі розраховувати. Тим більше не припустимі такі явища у війну. Тут взагалі втрат нема. Але чомусь БЕБ займається власне фактично "білою" компанією, замість того, щоб наводити лад на "чорному ринку", – заявив Гетманцев.

Своєю чергою у Multiplex заявили, що не розуміють причин переслідування і звертатимуться по допомогу до міжнародних інституцій та ЗМІ.

"Ми не будемо зупинятися, і ми будемо звертатися до міжнародних ЗМІ, щоб показати як держава зараз допомагає, в лапках, бізнесу. Юридичних підстав немає жодних (для продовження справи, – ред.), тому все що залишається – сподіватися достукатися до здорового глузду, – заявив генеральний директор Multiplex Роман Романчук.

Як повідомлялося раніше, 11 квітня Кабінет міністрів звільнив директора Бюро економічної безпеки Вадима Мельника.

У вересні 2021 "Схеми" виявили ймовірні порушення під час обрання Вадима Мельника у конкурсі на нову голову Бюро економічної безпеки.

"Схеми" також повідомляли, що новий голова БЕБ Мельник придбав квартиру в елітному районі Одеси удвічі дешевше за ринкову вартість. Сам він у коментарі журналістам заявив, що "все – прозоро" і що така вартість квартири підтверджена офіційною оцінкою.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: