12 травня 2023   13:24   646

Евакуація цивільних мешканців Донеччини триває

Евакуація цивільних мешканців Донеччини триває
Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Вона проводиться як з прифронтових територій, так і за межі області - до більш безпечних регіонів України. Координує цю роботу обласна військова адміністрація, а залучені до неї місцеві адміністрації, поліція, ДСНС, волонтери, благодійні організації та інші структури.

Так, наприклад, протягом минулої доби рятувальники Донеччини надали допомогу під час перевезення з пункту збору та реєстрації в м. Покровськ до місць посадки в евакуаційний потяг десяти особам, а під час евакуації в Покровському районі 48 людям, серед яких - чотири дитини. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Донецькій області.

А за інформацією відділу комунікації поліції Донецької області, за допомогою поліції на Донеччині вчора, 11 травня, було евакуйовано 398 людей .

Як відомо, з 18 квітня розпочалася безкоштовна евакуація наших земляків до територіальних громад Житомирської області. Сьогодні, 12 травня, з Покровська має відправитися черговий евакуаційний потяг на Бердичів. Нагадаємо, рейси цього безкоштовного евакопоїзда здійснюються один раз на чотири дні.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: