14 травня 2023   19:49   572

Евакуація цивільних мешканців Донеччини: день за днем

Евакуація цивільних мешканців Донеччини: день за днем
Триває щоденна евакуація цивільних мешканців Донеччини, що відбувається як з прифронтових територій, так і за межі області - до більш безпечних регіонів України.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Координує цю роботу обласна військова адміністрація, а залучено до неї цілу низку структур, серед яких - місцеві адміністрації, поліція, ДСНС, волонтери, благодійні організації та інші.

Так, наприклад, протягом минулої доби - 13 травня - рятувальники Донеччини надали допомогу під час перевезення з пункту збору та реєстрації в м. Покровськ до місць посадки в евакуаційний потяг 13 особам (з них три дитини), а під час евакуації в Покровському районі - 54 людям (з них дев`ять дітей та три особи з обмеженими фізичними можливостями).

А от за допомогою допомогою поліції вчора в області було евакуйовано 229 людей, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Нагадаємо, з 18 квітня розпочалася безкоштовна евакуація наших земляків до територіальних громад Житомирської області. Вже, у вівторок, 16 травня, з Покровська має відправитися черговий евакуаційний потяг на Бердичів. Нагадаємо, рейси цього безкоштовного евакопоїзда здійснюються один раз на чотири дні.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: