19 травня 2023   16:26   600

Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна презентувала на Донеччині програму підтримки ветеранів війни

Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна презентувала на Донеччині програму підтримки ветеранів війни
Програму підтримки ветеранів війни сьогодні презентувала на Донеччині міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Найважливіше – не можна відкладати цю роботу на час після перемоги. Люди потребують підтримки вже зараз, тому вже зараз треба бути готовими її надавати.

Ця робота відбуватиметься не лише на центральному рівні, але й на місцевому: у всіх обласних адміністраціях в належний час будуть створені спеціально спрямовані підрозділи, які займатимуться виключно справами ветеранів.

В основі ветеранської політики має лежати прагнення забезпечити гідні умови для українських воїнів після їхнього повернення до цивільного життя. Йдеться як про фізичне та психологічне відновлення, так і про створення нових життєвих і кар’єрних можливостей.

- Чудово розуміємо, що після перемоги з’явиться нове величезне поле робіт із відбудови країни, – і ветерани так само братимуть участь у цьому процесі. Відповідно, маємо розробити проєкти з навчання та перепрофілювання наших захисників у мирних професіях, - зазначає начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. - Звісно, гостро постане й питання житла для ветеранів. Потреби треба формувати вже зараз. Наприклад, на Донеччині зареєстровано 11 350 ветеранів російсько-української війни. Безумовно, кожен і кожна з них заслуговують на власне житло.

Очільник області наголосив, що згоден із пані міністеркою, що має бути також створена інфраструктура ветеранської політики – зокрема, у всіх ЦНАПах має бути фахівець, який займатиметься виключно справами ветеранів. Маємо максимально полегшити для наших захисників спілкування із державою, адже бюрократія і досі залишається однією з проблем.

Турбота про ветеранів – це турбота про всю країну. І дуже радує, що наша держава усвідомлює всі проблеми і робить кроки для їхнього вирішення.

Під час робочої поїздки на Донеччину Юлія Лапутіна не оминула своєю увагою полеглих захисників України: разом з керівництвом області поклала квіти на Алеї Слави у Покровську.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: