27 травня 2023   11:32   646

На електропідстанціях громади Краматорського району встановили габіони для забезпечення енергетичної безпеки

На електропідстанціях громади Краматорського району встановили габіони для забезпечення енергетичної безпеки
На електропідстанціях Слов’янської громади встановлюють укріплюючі конструкції.

Про цю подію повідомив начальник Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях. На електропідстанціях Слов’янської громади встановлюють габіони - спеціальні укріплюючі конструкції.

За словами начальника МВА, Слов’янська військова адміністрація продовжує роботи із забезпечення енергетичної безпеки міста.

«Встановлюємо габіони (укріплюючі конструкції) на електропідстанціях громади», — розповів він.

Довідка від «Новини Краматорська»

Габіон або габіонні сітчасті вироби у фортифікації - кузов, набитий землею і служить для прикриття людей, що працюють при облогі та обороні фортець, від куль та знарядь польових військ.

У XX столітті така форма фортифікації виродилася в мішки з піском навколо кулеметних гнізд, у XXI — відродилася у вигляді HESCO Bastion — швидкозбірних габіонів із сталевого дроту та мішків із міцної тканини. Застосовуються, як і раніше, для захисту русел річок та узбережжя, а також для захисту від осколків та куль на військових базах та об'єктах: їх можна бачити на базах сил НАТО в Афганістані та Іраку. Розроблено спеціально з урахуванням зручної доставки та швидкого наповнення за допомогою ковшових навантажувачів. Великий обсяг (і, як наслідок, велика надійність бар'єра, що зводиться), міцна конструкція і швидкість зведення вигідно відрізняють їх від простих мішків з піском.

Габіони заповнюються будь-яким природним кам'яним матеріалом. Це може бути камінь, галька, кар'єрний камінь, околиця. Камінь-заповнювач може бути обкатаним (річковий камінь) або рваним (кар'єрний камінь або щебінь), розміром дещо більшим, ніж розмір комірки сітки габіону.
Новини Краматорська
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: