30 травня 2023   18:33   2340

Історія, від якої ви посміхнетесь: двох маленьких такс евакуювали з Краматорська до Києва

Історія, від якої ви посміхнетесь: двох маленьких такс евакуювали з Краматорська до Києва
У Краматорську продовжують допомагати тваринам

Нещодавно ми писали, як з Краматорська евакуювали лева, якого кинули напризволяще господарі. А сьогодні ділимося історією про двох маленьких такс, яка сповнить ваші серця добрими емоціями. Цю історію розповів Благодійний Фонд Хатіко Ua.

Історія, від якої ви посміхнетесь: двох маленьких такс евакуювали з Краматорська до КиєваДорога з Краматорська до Києва була для цуценят нелегкою (Фото – Благодійний Фонд Хатіко Ua)

Волонтерки фонду взялися перевезти двох малюків – Кексика та Абрикоску – з нашого прифронтового міста до нових господарів у Київській області.

Дорога поїздом була нелегкою. Малечі було важко, вони хотіли гратися, але терпляче чекали кінцевої зупинки. Кожен кілометр дороги наповнювався надією.

Перша зустріч з новими господарями була в Абрикоски. Коли двері поїзда відкрилися вони зустріли її з любов'ю та теплотою. Спостерігаючи, як Абрикоска від'їжджає зі своєю новою родиною, волонтерки Хатіко Ua дуже раділи, а Кексик ще довго дивився, проводжаючи їх поглядом.

Наступним був Кексик. Його теж з нетерпінням очікували нові господарі, які були дуже раді його бачити.

Історія, від якої ви посміхнетесь: двох маленьких такс евакуювали з Краматорська до КиєваАбрикоска та Кексик зустрілися зі своїми люблячими родинами (Фото – Благодійний Фонд Хатіко Ua)

Така подорож – це не просто переміщення або евакуація. Це кроки до нового життя тварин.

Волонтери фонду дякують усім за підтримку, яка робить такі справи можливими.

Нагадаємо також, у Краматорську з початку весни відбувається безплатна стерилізація тварин.
KramatorskPost
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: