8 червня 2023   13:39   472

У середині червня у Слов’янську запрацює сучасний гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

У середині червня у Слов’янську запрацює сучасний гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу
У середині червня у Слов’янську запрацює сучасний ГІНЕКОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ БЕЗБАР’ЄРНОГО ДОСТУПУ, який дбатиме про репродуктивне здоров’я КОЖНОЇ ЖІНКИ, яка сюди звертатиметься, повідомляє управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація, за інформацією управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

Особливість кабінету безбар’єрного доступу в тому, що тут зможуть отримати фахову допомогу жінки, які постраждали від сексуального насильства. БЕЗПЕЧНО, КОНФІДЕНЦІЙНО, БЕЗКОШТОВНО ТА ЦІЛОДОБОВО! Для цього кабінет має необхідне обладнання і лікарські засоби, а медичний персонал підготований для надання допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства, в тому числі насильства під час війни.

Днями представник ГО Смарта Денис Бігунов зустрівся з Валентиною Глущенко, директоркою Клінічної лікарні Слов’янська, та старшою акушеркою Оленою Закравець. Разом вони провели моніторинг приміщення. Переконалися, що кабінет має зручне розташування, достатню площу і освітлення, доступний для жінок з інвалідністю, зокрема у візках.

Цей кабінет є частиною великої програми допомоги жінкам України, постраждалим під час війни, який впроваджується в багатьох областях України.

Кабінет у Слов’янську обладнав Український Жіночий Фонд, а інформування про його роботу здійснює громадська організація СМАРТА за сприяння Українського Жіночого Фонду у межах заходів гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки Європейського Союзу (ECHO).
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: